Tlak krve vysoký

Příliš vysoká dynamičnost, potlačená agrese, potlačené emoce, ctižádost, chybějící pružnost.

Příliš tlačím na sebe či na druhé.

Neustále žiji v konfliktní situaci, aniž bych ji řešil.

Potlačené nepřátelství, druzí mne rozčilují, že nedělají, co já chci, většinou však nic nezmůžu, tak tuto agresi v sobě zbržďuji.

Pokus vše kontrolovat, mít vše pod dohledem a organizovat. Komunikační problém, utlačené srdce egem, rozumem.

Buďme trpěliví s nedokonalostí druhých, i my máme své chyby, které se nám zatím nepodařilo zvládnout, nechme každého, ať si žije svůj život takový, jaký chce on sám.

Uvědomme si, že nikoho nezměníme, jen sami sebe, druzí jsou jen naši trenéři, učí nás milovat a nechat být.

Učme se komunikovat o svých citech, nechme mluvit své srdce, učme se být shovívaví, tolerantní, laskaví, učme se být láskou…

Vše podstatné o srdci a krevním tlaku z celostního pohledu najdete v programu na webu RADOVAT SE JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Krevní tlak je tlak, kterým působí krev na stěny cév. Zda je tlak vysoký, nízký nebo normální, záleží na více faktorech, především na výkonu srdečního svalu, na odporu cév vůči průtoku krve (tj. zda jsou zanesené či ne), na objemu pumpované krve a na rozvodu krve do jednotlivých orgánů. Souvislost může být i se stavem nervové soustavy a aktivitou některých hormonů. Pokud je krevní tlak zvýšený, srdce musí pracovat intenzivněji, aby pumpovalo do všech tkání organismu přeměřené množství krve, což obvykle vede ke srdečnímu selhání, selhání ledvin či mrtvici. Vysoký krevní tlak obvykle souvisí s onemocněním koronárních (srdečních) tepen, arteriosklerozou, poruchami ledvin, obezitou, diabetem, zvýšenou činností štítné žlázy. Vysoký krevní tlak souvisí i s užíváním orální hormonální antikoncepce, riziko se zvyšuje při těhotenství a po menopauze. Je dobré se seznámit s podporou srdce podle orgánových hodin.

  • Základem je doplnit minerální látky, především vápník s hořčíkem, jejich nedostatek vždy souvisí s vysokým tlakem (Strong Bones) a zezásadit organismus dodáním zásaditých tekutin (buď zásaditá voda z Aquarionu nebo Liquid Chlorophyll)
  • Důležité je dodat dostatek antioxidantů, aby zůstaly cévy čisté a neusazovaly se v nich žádné nečistoty (qProtect nebo Mega qProtect nebo Resveratrol Plus nebo Vein Protex), současně je nutné cévy zpružnit, aby nepraskaly (Super Soya Lecithin nebo Triple Potency Lecithin)
  • Je potřeba dodat srdci energii, a tak i všem buňkám těla doplněním Coenzymu Q10.
  • Jako nejsilnější blokátor volných radikálů je nutné užívat v mega dávkách vitamín C ( C 1000) až 20 g denně(!)
  • Na snížení krevního tlaku dobře zabírá česnek (Garlic MAX)
  • Pro krevní oběh a snížení krevního tlaku je potřeba užívat esenciální mastné kyseliny (Omega 3 nebo Evening Primrose Oil)
  • Pokud víme, že se nám krevní tlak zvyšuje v závislosti na stresu a psychice, je třeba spolu s vápníkem a hořčíkem užívat antistresovou bylinku rozchodnici růžovou Rhodiolin  nebo Noni
  • Kakaové boby díky obsahu hořčíku a draslíku normalizují krevní tlak, pomáhají proti tromboze a předchází infarktu (Cocoa Bean)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují. Zásadní je pití zelených čajů.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: