Zánět středního ucha

Agresivní střet o téma slyšet – naslouchat – poslouchat, učit se naslouchat nebo sluch odvrátit, naučit se poslouchat druhé lidi i svůj vnitřní hlas a umět se smysluplně vymezovat.

Zánětem středního ucha trpí lidé, kteří se trápí tím, co kolem sebe slyší a nedokáží se s tím náležitě vypořádat, nedokáží to vyřešit sami.

Každý chceme kolem sebe slyšet jen pěkná slova, plná lásky, porozumění a pochopení. Křik, hádky, výčitky, obviňování a útoky nejsou to, co slyšet chceme.

Uši a sluch je kontrolkou ledvin, takže našich vztahů, a to především našich vztahů s těmi nejbližšími.

Trpíte zánětem středního ucha?

Pak si uvědomte, s kým máte konflikt, jaký člověk ve vás vzbuzuje nelásku a koho a co nechcete slyšet.

Pravé ucho je problém s mužskou energií, tj. s nějakým mužem, partnerem, otcem. Levé s ženskou energií. A aktivně se ke svému problému postavte, vyjádřete svou nelibost, nesouhlas, projevte, že tohle poslouchat nechcete a také to neposlouchejte. Každý dospělý člověk má sílu vše změnit!

Záněty středního ucha trpí nejvíce naše děti.

Děti do šesti let jsou neomylným barometrem poměrů v naší rodině. Naprosto jasně ukazují všechny problémy, které řešíte. A protože jsou slabší z páru matka – dítě, onemocní dříve než matka. Je to jistě proto, aby si matka při péči o své dítě uvědomila souvislosti a našla způsob, jak vnést do rodiny víc pohody a lásky.

Nemocné dítě žádá v rodině klid – když nic víc…

Jak mít skvělé partnerské vztahy se naučíte v programu na webu SOUŽÍT JE LÁSKA

Jak vytvořit harmonickou rodinu učím ženy v programech na webech ŽENA JE LÁSKA a KRUH ŽENA JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

Zánět středního ucha je způsoben virovou infekcí, může ale dojít v další fázi rozvinutím v bakteriální (konkrétně druhy Streptococcus pneumoniae, Haemophilus influenzae a Moraxella catarrhalis). Ty se do středního ucha dostávají z nosu a nosohltanu Eustachovou trubicí. Ta důsledkem toho natéká a vzniklá zánětlivá tekutina, která tedy nemůže z prostoru středního ucha odtékat a tak se zde hromadí a tlačí na bubínek, což způsobuje silnou bodavou bolest.

  • Pro utlumení zánětu je vitamín C, nutné užívat ve vysokých, ale dělených dávkách minimálně 5g, maximálně 20g denně (C 1000, C-500, C-300 Plus, C-Plus Flavonoid, Liquid C+ Bioflavonoid, Lion Kids C)
  • Nasadíme přírodní antibiotikum = česnek (Garlic MAX) nebo výtažek z bezinek, který ničí spolehlivě bakterie (Samburex)
  • Na snížení bolesti a při vysokých teplotách použijeme přírodní acilpirin = kůru bílé vrby (White Willow Bark)
  • Na posílení imunitního systému a sliznice dodáme přátelskou mikroflóru (Probiotika)
  • Protože záněty středního ucha trpí převážně děti, dáváme komplexní antioxidační produkt  – výtažek z ovoce Noni
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit zásaditou vodou z Aquarionu a také pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují.
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: