Zánět středního ucha

Agresivní střet o téma slyšet – naslouchat – poslouchat, učit se naslouchat nebo sluch odvrátit, naučit se poslouchat druhé lidi i svůj vnitřní hlas a umět se smysluplně vymezovat.

Zánětem středního ucha trpí lidé, kteří se trápí tím, co kolem sebe slyší a nedokáží se s tím náležitě vypořádat, nedokáží to vyřešit sami.

Každý chceme kolem sebe slyšet jen pěkná slova, plná lásky, porozumění a pochopení. Křik, hádky, výčitky, obviňování a útoky nejsou to, co slyšet chceme.

Uši a sluch je kontrolkou ledvin, takže našich vztahů, a to především našich vztahů s těmi nejbližšími.

Trpíte zánětem středního ucha?

Pak si uvědomte, s kým máte konflikt, jaký člověk ve vás vzbuzuje nelásku a koho a co nechcete slyšet.

Pravé ucho je problém s mužskou energií, tj. s nějakým mužem, partnerem, otcem. Levé s ženskou energií. A aktivně se ke svému problému postavte, vyjádřete svou nelibost, nesouhlas, projevte, že tohle poslouchat nechcete a také to neposlouchejte. Každý dospělý člověk má sílu vše změnit!

Záněty středního ucha trpí nejvíce naše děti.

Děti do šesti let jsou neomylným barometrem poměrů v naší rodině. Naprosto jasně ukazují všechny problémy, které řešíte. A protože jsou slabší z páru matka – dítě, onemocní dříve než matka. Je to jistě proto, aby si matka při péči o své dítě uvědomila souvislosti a našla způsob, jak vnést do rodiny víc pohody a lásky.

Nemocné dítě žádá v rodině klid – když nic víc…

Jak mít skvělé partnerské vztahy se naučíte v SOUŽÍT JE LÁSKA

Jak vytvořit harmonickou rodinu učím ženy v ŽENA JE LÁSKA

Jak vyléčit zánět středního ucha přírodní cestou