Zánět žil

Zánět žil přichází, když nesouhlasíme s průběhem života a máme pocit, že ti, kteří nám přináší naši nespokojenost a trápí nás, jsou příčinou toho, že máme málo radosti.

Místo obrácení se do sebe viníme lidi okolo a vysíláme nejen nepěkná slova, ale také v myšlenkách chceme, aby i jim se dostalo odplaty, kterou si podle nás zaslouží za to, co udělali a dělají nám.

Učme se vnímat druhé, a především ty nejbližší, jako své trenéry, kteří zkouší, zda si umíme udělat radost v životě sami, nebo zda potřebujeme hledat odměny od druhých, a tak se rozdáváme.

Jděte si za tím, co máte rádi, neobětujte se!

Zánět hlubokých žil je jen pokračováním nepochopení. Už máme všeho dost, chceme se rozvést, utéci.

V životě jste nejdůležitější vy sami a vaše vlastní cesta, kterou máte jít radostně v tom, co děláte – pro sebe.

Naši rodinní příslušníci jsou naši největší trenéři, zkoušejí nás, zda dokážeme udržet rovnováhu mezi životem pro sebe a pro druhé, do jaké míry se necháme zneužívat.

S láskou se věnujte sobě a s láskou druhé, pokud to přesahuje rámec vaší radostné pomoci, odmítejte.

Jak jít životem radostně se naučíte v programu na webu RADOVAT SE JE LÁSKA

Jak podpořit tělo přírodní cestou na fyzické úrovni:

K zánětu žil lze přistupovat podobně, jako k trombóze. Přičemž trombóza je sražení krve, vznik trombu, který úplně ucpává cévu. Tromb se může utrhnout a krevním řečištěm se dostat jinam, kde může cévu ucpat úplně a může tam dojít k embolii. Nejčastější příčinou je arterioskleróza, tj. kornatění cév, usazování látek především tukové povahy v nich, základní prevencí je tedy očista cév a očista jater, která pomůže odstranit tuk z krevního řečiště. Další příčinou může být zpomalený proud krve nebo problém s krevní srážlivostí. Tromboza úzce souvisí s užíváním hormonální antikoncepce.

  • Nepostradatelné jsou látky cholin a inozitol, obsažené v lecitinu, které tuk z jater a krevního řečiště (Triple Potency Lecithin)
  • Na pevnost cév výrazně působí výtažek ze stromu Gingko Biloba (Ginkgo XC)
  • Pro výživu cév a odplavování usazených nečistot v cévách jsou zásadní i ostatní antioxydanty, ideálně v komplexu (Mega qProtect), z toho je vhodné přidat extra zvlášť vitamín E (Vitamín E) a vitamín C (C 1000)
  • Velmi účinným antioxidantem, který čistí cévy, je výtažek z hroznových semen (Resveratrol Plus nebo Vein Protex)
  • Proti zánětu a na ředění krve zabírají nenasycené mastné kyseliny (Omega 3)
  • Je třeba naředit krev a to kůrou bílé vrby – náhrada chemického acylpirinu (White Willow Bark)
  • Skvěle působí česnek, roztahuje cévy a působí protizánětlivě, je přírodní antibiotikum (Garlic MAX)
  • Kakaové boby díky obsahu hořčíku a draslíku normalizují krevní tlak, pomáhají proti tromboze a předchází infarktu (Cocoa Bean)
  • Pitný režim je vhodné zabezpečit pitím čajů, které však neumí doplnit deficit, jen neutralizují a harmonizují, ideálně pít zásaditou vodu z Aquarionu
Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko: