Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství, nemá za cíl nahradit odbornou lékařskou péči a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Výzva, kterou jenom plaše odmítneš anebo se před ní zcela nepokoříš, přijde znova. Výzvy a příležitosti učí nás přiměřené aktivitě, skromnosti a hluboké pokoře.

M. Hrabica

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta Energy & Memory obsahuje tolik kofeinu jako jedna espresso káva? A nemusíte se překyselovat...

Koenzym Q 10 - ubichinon

Koenzym Q 10 byl nedávno vyhlášen za prvořadý vědecký objev.

Patří do skupiny látek nazývaných quinony. V přírodě se vyskytuje prakticky všude. Nachází se také ve všech živých tvorech.

Posiluje srdce, snižuje vysoký krevní tlak, pomáhá při snižování nadváhy a celkově prodlužuje život. Je to látka v našem těle všudypřítomná, tělo si ho ale nedokáže vyrobit. Kromě jeho funkce při výrobě energie v našich buňkách, je důležitým antioxidantem.

Antioxidant, který hraje dosti významnou roliv prevenci rakoviny, srdečních příhod a jiných onemocnění spojených s poškozením volnými radikály. Podle nejnovějších studií prodlužuje přežití u nemocných s rakovinou prsu a prostaty.

Doporučená denní dávka:

Dospělí 100mg, osoby nemocné 200mg

Nedoporučuje se lidem s nízkým krevním tlakem.
Nedostatek selenu vede okamžitě k nedostatku koenzymu Q 10.

Nabízíme koenzym z rostlinného zdroje - mladých lístků tabáků - Mega Coenzym Q 10 Plus (50 mg v 1tbl.) nebo Super Q 10 (20mg v 1tbl.) nebo CO Q10 Lozenges (30mg v 1tbl. navíc ve formě rozpustné pod jazykem, tj. s téměř 100% vstřebatelností sliznicemi úst!)

Potraviny, obsahující koenzym Q 10 je maso, sardinky, špenát, lískové ořechy.

Vše o koenzymu Q 10 se dozvíte tady.