Disclaimer

Tato webová stránka společnosti King Scotty Co. LLC (US) neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápana. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány, nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka EMPATIA.CZ je chráněna ochranou známkou.
Copyright © King Scotty Co. LLC
Všechna práva vyhrazena.

Citát

Když je žák připraven, učitel se vždy najde.

Lidové přísloví

Poslední komentáře

Na okraj

Víte, že jedna tableta C 1000 obsahuje tolik vitamínu C jako 2 kg pomerančů nebo 20 kg jablek?

V čem jsi výjimečná

Možná se mnohým ženám nelíbí, když tvrdím, že jaká je žena, takový je partnerský vztah a taková je rodina... 

Nechtějí přijmout tu ZODPOVĚDNOST a rády by svalily část viny za nenaplněné partnerství i na partnera.

Já jim moc dobře rozumím, protože přijmout tu zodpovědnost stojí dost přemáhání. Nikomu se k zodpovědnosti moc nechce. Je nám tak nějak lehčeji, když za něco, co nezvládáme, může i někdo další :-)

Mít ZODPOVĚDNOST ale přináší VÝHODY, které ten, kdo zodpovědnost nemá, prostě nemá.

Takže pokud máme my ženy zodpovědnost za tvorbu vztahu, tak jsme dostaly na druhou stranu od Vesmíru výhody, které muž jednoduše nemá. 

Dnes bych ti ty výhody ráda připomněla. Možná tě popíchnou k tomu, abys tu zodpovědnost už konečně přijala a něco začala měnit. 

V ČEM MÁŠ TEDY VÝHODU oproti tvému muži?

Máš otevřené dveře k duchovnosti a ani se o nic nemusíš snažit, stačí tomu JEN nepřekážet!

♥︎ Nám ženám stačí KOMUNIKOVAT

Protože umíme mluvit a současně naslouchat (to muž neumí), tak umíme nevědomky spojovat obě mozkové hemisféry a tím se nevědomky harmonizujeme. Aby muž zharmonizoval své mozkové hemisféry, musí meditovat, meditovat a meditovat, používat spoustu dalších technik. NENÍ TOHLE VÝHODA?

♥︎ Nám ženám stačí PORODIT

Muž musí pro zážitky duchovní extáze udělat spoustu duchovní práce, a je to pro něj tak obtížné, že se to ne každému povede. Ženě, která rodí, se to povede, aniž se o to snaží.

Při přirozeném porodu jsme zaplaveny tak masivní dávkou hormonů, že je to jako duchovní (Boží) sprcha. Po ní, po porodu, už každá žena VÍ, jakou sílu má, je si vědoma svých schopností, je natolik připravena cokoliv v životě zvládnout, že se přestává bát - když zvládla porod, zvládne všechno. NENÍ TOHLE VÝHODA?

♥︎ Nám ženám stačí MENSTRUOVAT

Menstruační cyklus se dá rozdělit na dvě fáze (kromě 4, co známe) - čekající, zda neotěhotním, a odklízecí, doba samotné menstruace.

Menstruační cyklus udržuje vývoj ženy ve spirále, kdy se neustále podvědomě připravuje na svou nejdůležitější roli, těhotenství, a tím duchovně roste. Muž musí lézt se značným úsilím po žebříku příčku za příčkou, žádný přirozený rytmus jeho těla mu v posunu k duchovnímu růstu nepomáhá. NENÍ TOHLE PRO ŽENY VÝHODA?

♥︎ Nám ženám stačí projít MENOPAUZOU

Pokud žena přirozeně menstruuje, neužívá žádné hormony, prožívá každý měsíc duchovní posun naprosto přirozeně.

Spirála se roztáčí a zvětšuje a po menopauze se všechny nasbírané a nevyužité zkušenosti s plnou silou projeví. Jakoby z čista jasna žena nachází schopnosti, o kterých neměla ponětí. Dostává sílu k činům, kterých se doposud bála. NENÍ TOHLE VÝHODA?

♥︎ Nám ženám stačí jen BÝT ŽENAMI

Díky přirozenému těhotenství, mateřství, menstruaci a menopauze jsme citově odolnější, jen tak něco nás nepoloží. Protože díky těmto přirozeným ženským cyklům (bez umělých hormonů!) nám příroda vypíná naše rozumové schopnosti, a my část těchto procesů prožíváme prostě jen intuicí a instinkty.

Jak je pro muže těžké vypnout rozum! Jak je pro něj nepohopitelný rauš, který žena prožívá orgasmem? A co musí sám udělat, aby dokázal lépe pracovat se svými emocemi... NENÍ TOHLE PRO ŽENU VÝHODA?

♥︎ Nám ženám stačí k uspokojení muže jen BÝT NAHÁ

Kolik úsilí musí vynaložit muž, aby nás učinil šťastné. My potřebujeme vyznávat lásku, projevovat city, mazlit, hladit, nosit kytky, dlouze si povídat, dávat najevo, jak jsme pro něj jediné a jedinečné, ... a nám stačí se prostě svléknout. NENÍ TOHLE VÝHODA?

Uvědom si, prosím, právě dnes tyto své výhody, které máš, aniž by ses o to jakkoliv zasloužila.

Abys shovívavěji a trpělivěji vnímala vše, co dělá tvůj muž. A pomáhala mu, protože on tyto výhody nemá...

A až to přijmeš, třeba ti dojde, že k výhodám je třeba přijmout i zodpovědnost, kterou máš.

A stejně jako výhody, tak ani zodpovědnost ti nikdo neodpáře, tak to prostě je.

Děkuji ti, že sleduješ mé úsilí v ŽENA JE LÁSKA!

Protože největším mým smutkem je, když vidím ženy, které se snaží prosadit své ženství mužsky. A pak jsou nešťastné a smutné spolu se svými partnery i dětmi...

Jsi VÝJIMEČNÁ, ale máš ohromnou ZODPOVĚDNOST.

Neboj se, všechno zvládneš... pokud se pro to rozhodneš.

s láskou Miluška

Dobrý den ,zdravím Vás,

Dobrý den ,zdravím Vás, doufám,že zde nebude moc překlepů protože přes slzy na psaní moc nevidím. Asi jsem divná ženská. Je další z řady sudých víkendů a já jsem zoufalá. Vím že nepříjemné věci které se mi v tento čas dějí potřebují právě já. no to jsem schopná pochopit, ale kdy se dít přestanou? Až budu skutečná žena? Až budu dostatečně sebevědomá? Až budu dostatečně tolerantní?  Až udělám co prosím. Můžete mi pomoci?Děkuji. 

To musíš vědět ty :-)

Oli, já to přece nevím, neznám tvé životní výzvy a úkoly, nevím, co řešíš a na čem - na sobě - pracuješ, k jaké změně se dopracováváš. Možná nejsi divná ženská, možná se máš JEN naučit být sama se sebou, věnovat čas jen sobě, dát sebe na první místo. Zaplnit si čas, který tě strhává k truchnení a litování sama sebe pro něco užitečného, co tě zaměstná a udělá ti radost. Pokud jsem tedy dobře pochopila sudé víkendy.. nebo se ptej někde v členské sekci, tam když mi napíšeš datum narození a budeš přesnější, odpovím ti přesně :-) programy Žena je láska jistě znáš...s láskou Miluška