AKCE 3+1 ZDARMA!

Hlavní složkou GraVital Juice je graviola, která má český název anona, a Aloe vera, které se široce využívá jako oblíbená léčivá rostlina. Graviola, která pochází ze Střední a Jižní Ameriky, plodí poměrně velké, ostnaté, zelené ovoce, které domorodci používají po staletí k terapii bakteriálních a plísňových infekcí a různých zánětů. Ovoce chutná podobně jako jahody s ananasem a obsahuje hodně vitaminů C a B a rovněž minerály.  Dvě další složky jsou mangostan a nopál.

Tekutý ParaProteX

ParaProteX byl mezi klienty CaliVita populární mnoho let. Byla prokázána jeho účinnost proti virovým, bakteriálním a plísňovým infekcím. Nový tekutý přípravek budou dobře přijímat ti, pro něž je obtížné polykat kapsle ParaProteX nebo preferují podobné produkty z biozemědělství.

Přirozená ochrana

Lidské tělo je často napadeno bakteriálními chorobami. Patří mezi ně např. pyelitida (zánět ledvinné pánvičky), angína (běžná v zimě), zápal plic a bronchitida. Jako léčba se typicky podávají antibiotika. Často se zmiňujeme o tom, jak je v těchto případech důležité užívat probiotika.  Ale to, co se říká jen málokdy, je, že antibiotika mohou být u méně závažných infekcí nahrazena přírodními léky, které také mohou v některých případech jejich působení podpořit.  Bylo prokázáno, že výtažek z gravioly (anony) účinně inhibuje bujení bakterií, zatímco o polyfenolech, které se nacházejí v aloe, je známo, že potlačují růst  bakterií, jako jeE.coli, Staphylococcus aureus nebo Pseudomona.

Není co skrývat

Herpes simplex, virus, který je příčinou oparů, otravuje život mnoha lidem. O oslabeném imunitním systému, horečce, antibiotikách, stresu a menstruaci je známo, že jsou schopny nastartovat proces tvorby oparů, což je někdy bolestivé a často je to i na překážku běžné činnosti.  Laboratorní pokus zjistil, že extrakt z gravioly inhibuje šíření viru herpesu. Antiseptické vlastnosti aloe mohou dobře účinky gravioly podporovat.

Zapomeňte na revmatismus

Zánět je ochranná reakce systému na některé patogeny a zevní nebo vnitřní zranění. Zánět je často potřeba léčit, protože může vyvolat silné bolesti. Typickým příkladem je artritida nebo revmatismus. Graviola, aloe vera a podobně i mangostan mohou účinně tyto záněty zvrátit.

Kdy užívat tuto účinnou super šťávu?

  • Díky antibakteriálním a antivirovým vlastnostem mohou jak graviola, tak aloe pomoci našemu imunitnímu systému v boji s patogeny.
  • V případě plísňových infekcí.
  • Proti zánětům, artritidě nebo revmatismu.
  • Pokud hledáte účinný antioxidant, je graviola právě pro vás, protože její vysoký obsah vitaminu C představuje silnou ochranu proti volným radikálům.

Nyní 3+1 ZDARMA!

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Gravital: Pomoc v boji s viry, infekcemi a záněty
Gravital: Pomoc v boji s viry, infekcemi a záněty

Díky pozoruhodnému obsahu antioxidantů a čtyřem druhům superovoce je GraVital pro naše tělo výraznou pomocí v boji s viry, infekcemi a záněty. Cenná vláknina, bioflavonoidy a minerály, které se nacházejí v graviole, Aloe vera, mangostanu a nopálu pomáhají tělu v obraně proti volným radikálům.

Detail produktu

Komentáře