Pamatujete se na dětství?

V létě jsme lezli na třešně, abychom si pochutnali na jejich plodech. Poté, co jsme se nacpali meruňkami nebo melouny, byly naše ruce až k loktům ulepené od jejich šťávy. Toto ovoce bylo šťavnaté a plné vitaminů.

Ale bohužel výzkumy ukazují, že v současné době obsahuje ovoce a zelenina průměrně o 25-30% méně vitaminů a minerálů.

Nyní, když máme své děti, se snažíme zajistit, aby konzumovaly dostatek minerálů a vitaminů, především  takové, které nejsou kontaminovány umělými látkami a chemikáliemi, aby se normálně vyvíjely.

Řešením ale už není ovoce přímo ze stromu.

Nyní přicházíme se šťávou vyrobenou ze superovoce ze 100%-ního biozemědělství, která může snadno naplnit potřebu vitaminů vašich dětí a také může úspěšně odrazit ty virové a bakteriální infekce, které jsou v létě běžné.

GraVital Juice je vyroben z gravioly (anony), Aloe vera, mangostanu a nopálu, které obsahují vitaminy B, A, C a E  a také minerály. A navíc jej vaše děti budou milovat díky jeho výtečné chuti.

Objednávejte již nyní a připravte své děti na letní tábory!

Upozornění: Produkt je dostupný v omezeném množství.

Tip:

Nalijte GraVital do speciální formy na zmrzlinu nebo jednoduše do kelímku od jogurtu (můžete do něj také vložit kousky zmrzliny) a nechte hmotu zmrznout.

Vyrobíte si tak zdravý a osvěžující letní dezert.

Zdroj:
Changes in USDA food composition data for 43 garden crops, 1950 to 1999 – Davis DR et al., J Am Coll Nutr. 2004 Dec;23(6):669-82.

Kam dál?

Komentáře