Pamatujete se na dětství?

V létě jsme lezli na třešně, abychom si pochutnali na jejich plodech. Poté, co jsme se nacpali meruňkami nebo melouny, byly naše ruce až k loktům ulepené od jejich šťávy. Toto ovoce bylo šťavnaté a plné vitaminů.

Ale bohužel výzkumy ukazují, že v současné době obsahuje ovoce a zelenina průměrně o 25-30% méně vitaminů a minerálů.

Nyní, když máme své děti, se snažíme zajistit, aby konzumovaly dostatek minerálů a vitaminů, především  takové, které nejsou kontaminovány umělými látkami a chemikáliemi, aby se normálně vyvíjely.

Řešením ale už není ovoce přímo ze stromu.

Nyní přicházíme se šťávou vyrobenou ze superovoce ze 100%-ního biozemědělství, která může snadno naplnit potřebu vitaminů vašich dětí a také může úspěšně odrazit ty virové a bakteriální infekce, které jsou v létě běžné.

GraVital Juice je vyroben z gravioly (anony), Aloe vera, mangostanu a nopálu, které obsahují vitaminy B, A, C a E  a také minerály. A navíc jej vaše děti budou milovat díky jeho výtečné chuti.

Tip:

Nalijte GraVital do speciální formy na zmrzlinu nebo jednoduše do kelímku od jogurtu (můžete do něj také vložit kousky zmrzliny) a nechte hmotu zmrznout.

Vyrobíte si tak zdravý a osvěžující letní dezert.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Více o graviole a aloe vera tady

Zdroj:
Changes in USDA food composition data for 43 garden crops, 1950 to 1999 – Davis DR et al., J Am Coll Nutr. 2004 Dec;23(6):669-82.

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Gravital: Pomoc v boji s viry, infekcemi a záněty
Gravital: Pomoc v boji s viry, infekcemi a záněty

Díky pozoruhodnému obsahu antioxidantů a čtyřem druhům superovoce je GraVital pro naše tělo výraznou pomocí v boji s viry, infekcemi a záněty. Cenná vláknina, bioflavonoidy a minerály, které se nacházejí v graviole, Aloe vera, mangostanu a nopálu pomáhají tělu v obraně proti volným radikálům.

Detail produktu

Komentáře