A je to tady! Období žlučníku a jater je znovu po roce tu!

VSTUP DO KURZU JE TADY

Myslíte si, že nepotřebujete regenerovat svá játra? Pochybuju, potřebuje to minimálně jednou v roce úplně každý z nás.

A navíc v této době, kdy naše ego je válcované a srdce začíná vítězit, potřebujeme nějaké nástroje pro svou mysl, jak změkčovat nejen své postoje, ale i své tělo, abychom nemuseli být „zlomeni“.

„Vždy mám na výběr ze dvou možností: Být obětí okolností a rozčilovat se nad svým osudem nebo přijmout zodpovědnost a postarat se o své štěstí sám.“

♡ Žít šťastný život je přání každého člověka

Hledáme způsoby a cesty, hledáme zázračné řešení. Často máme pocit, že už všechno známe, ale nic nám nefunguje. Zázračný návod na váš šťastný život ale existuje a dokonce ho znáte. Už TEĎ HO ZNÁTE! Jen se na ten návod nedíváte jako na zázrak, ale jako na problém. Štěstí a spokojenost netkví v ničem venku, ale ve vašem úhlu pohledu. Až se vám to podaří, už nikdy se nebudete dívat na nic jako předtím. Už NAVŽDY vám to BUDE FUNGOVAT univerzálně!

♡ Nebo vás bolí tělo

Slyšeli jste o PSYCHOSOMATICE, duchovních příčinách nemocí, ale nějak se v tom nedokážete vyznat. Lékař si ťuká na čelo a předepisuje další léky. A vy víte, že vám nepomohou jako ty předešlé. Bolí vás klouby, máte zatuhlou páteř, revma, padají vám vlasy a máte kožní problémy, ani vaše oči nejsou v pořádku. Bolí vás hlava a trpíte nadýmáním a vůbec trávení není nic moc. Že by žlučník? Necháte si ho odstranit a je vám ještě hůř. Jak to všechno POCHOPIT a hlavně jak se UZDRAVIT?

♡ Nebo se stále dokola s lidmi rozčilujete a hádáte

Stále ti druzí dělají věci, které vás vytáčejí a trápí. Slyšeli jste něco o zrcadlech, ale jak TO POCHOPIT? Když oni se změnit nechtějí?

Život je úžasně stvořený trénink!

Díky všemu, co v této převratné době prožíváme, díky trápení s druhými lidmi a díky bolesti těla můžeme přijít na to, v čem se máme změnit. V čem se posunout k lepšímu, blíž k postoji bezpodmínečné lásky. Nějak sami sebe totiž pochopit musíme…
Teď je nejvhodnější čas k řešení problémů ega, zatvrzelosti, nespokojenosti, vzteku, rozčilování.

Podle Astrologie 9 Planet nejvhodnější čas pro řešení životního úkolu lidí Dřeva:

Naskočte do spirály, zharmonizujte své fungování s přirozenými cykly přírody, života i Vesmíru ♡

VSTUP DO ČLENSKÉ SEKCE TADY

Těšíme se na další supermany v členské sekci! Miluška a Ivan

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Silymarin Plus: Detoxikace jater
Silymarin Plus: Detoxikace jater

Játra jsou jedním z nejaktivnějších orgánů v těle: rozkládají škodlivé látky, které vstupují do organismu, a detoxikují, a tak je jejich ochrana zvláště důležitá. Ostropestřec mariánský je nejoblíbenější bylinka, která chrání játra, extrakt z něj může účinně pomáhat při detoxikaci jater a tedy i při jejich regeneraci. Aminokyseliny obsahující síru, jako je methionin a cystein, také zvyšují samoléčebnou funkci jater. Chrom může játrům odlehčit tím, že podporuje metabolismus polysacharidů.

Detail produktu

Komentáře