Budu vám vyprávět můj příběh, který jste mnozí prožívali se mnou. Byli jste za posledních pár let totiž jeho součástí.

Na vlastní kůži jsem zažila, jak ohromný skok v životě člověk zažije, když přijme své slabé stránky a vytáhne na světlo světa svůj stín.

Jsem 9-tka Oheň podle Astrologie devíti planet, krevní skupina O, podle numerologie mám tzv. Rovinu odhodlání a narodila jsem se 1..

Tohle všechno jsou skvělé předpoklady k vůdcovství. A já je taky v praxi využívala naplno.

Zvládala jsem poradnu na Empatia.cz, dělala osobní konzultace, vypracovávala numerologické rozbory osobností a vztahů, radila stovkám lidí v mailech, stihla sledovat CaliVitu a její nejnovější produkty, jezdila na přednášky po různých koutech republiky, dělala osobní konzultace, a k tomu přednášky a knihy lidí, od kterých jsem se učila výživu, psychosomatiku a všechno možého dalšího, co mě zajímalo.

Před pár lety jsem se vrhla s Ivanem se stejnou vervou do on-line kurzů Akademie celostního zdraví.

Všechno šlo krásně, lidé byli spokojení a peněz přicházelo čím dál tím víc.

Stále jsem ale měla pocit, že za tu energii, kterou vydávám, dostávám málo.

Ne, že bych byla nespokojená, ale cítila jsem určitou nerovnováhu výdeje a následného příjmu. Přišlo mi, že si zasloužím víc…

Všechny lidi jsem vždycky vyzývala k tomu, aby přijali své slabé stránky.

Mluvila jsem o tom s každým. Dávala jsem to jako nejdůležitější věc v posunu na první místo. Všechny jsem učila, jak z nedostatků udělat výzvy.

A tak dlouho jsem to říkala ven, až to doběhlo i mně.

Jsem „psací“ typ. Ivan je „mluvící“ typ. Jsem povrchní a nejdu do hloubky.

Často se mi stává, že když začnu o něčem mluvit, dostanu se někam, kam jsem se dostat vůbec nechtěla.

A nebo – a to je dost šílený – se tak zamotám do toho, co chci sdělit, že buď úplně zapomenu, k jaké úžasné myšlence jsem se dostat chtěla, nebo se do toho tak zamotám, že mi nerozumí vůbec nikdo. Vím to, mám to tak odjakživa.

Jenže s příchodem natáčení videí do našich on-line programů se mělo všechno ukázat v pravém světle.

Ivan mě miluje, a tak vymyslel způsob, jak můžu ta videa natáčet a mít k dispozici text, který čtu.

Takže jsme obalamutili všechny naslouchající 🙂

Jenže když začaly chodit oslavné ohlasy, jak skvěle mluvím, jaký jsem řečník, jak to všechno dokážu krásně vysvětlit, jak mluvím jako kniha,.. začalo mi být úzko. Úzko z toho, že nejsem sama se sebou v pravdě.

A že budu muset sestoupit z toho pódia skvělosti a přiznat si i svou nedokonalost.

A pak jednou, když mi zase jedna žena říkala:

“Milunko, ty tak krásně mluvíš. Máš tak úžasný dar sdělovat pravdu.“, jsem si řekla – dost!

A odpověděla jí, ačkoliv se moje srdíčko třáslo strachy:

„Já to vůbec neumím. Já to totiž čtu. Jsem psací typ, a mluvit z patra bych takhle neuměla. A vy byste z toho neměli to, co chci. Tak si to napíšu a pak to čtu..“

Nevěřila, nechápala, byla v šoku. Ale nakonec řekla: „Vždyť je to jedno, stejně to říkáš krásně.“

Od té doby jsem každému, kdo mi napsal, jak jsem skvělý řečník, odpověděla po pravdě.

Přestala jsem schovávat, že neumím mluvit.

Přiznala jsem svou pravdu, vytáhla svůj stín, za který jsem se vždycky styděla a chtěla ho schovat před celým světem. Ulevilo se mi neuvěřitelně…

A koupili jsme čtecí zařízení. Na férovku, bez schovávání. A začala jsem natáčet s čtecím zařízením své ženské programy – kurz a KLUB Žena je láska.

Do předešlých programů Akademie celostního zdraví vstoupilo vždycky několik desítek lidí.

Do ženského programu vstoupilo hned 2x tolik žen. Fíha!

Zůstali jsme překvapení a nadšení zároveň! Protože to všechno tak parádně funguje…

Ve chvíli, kdy přijmete některou část svého JÁ, kterou skrýváte, protože se bojíte – čehokoliv, stanete se celistvějším, úplnějším. Stanete se pravdivě víc vědomým sebe. Sebevědomým.

Vesmír jen čeká na tuhle jednu vaši akci.

A pak, až to uděláte, vás zahrne takovou náloží odměn, že máte pocit, že to snad ani nestálo za to 🙂 jenže Vesmír (Bůh, energie nebo jak tomu říkáte) oceňuje každý náš krok k pravdě a ke zlepšení sebe sama.

Protože cílem naší cesty je dosáhnout úplnosti. Naprostého ztotožnění se vším, se všemi stíny, které dneska nechceme přijmout.

Na sobě, na ostatních, na společnosti, na fungování světa. Ony se dobře poslouchají vzletné poučky, jak přijmout sám sebe, ale stejně mnohem důležitější než veliká vzletná poučka je váš malinkatý krůček k pravdě sami se sebou.

Takhle maličká věc, přiznání, které možná vám přijde jako pěkná malichernost a pitomost, ale pro můj život v pravdě to byla mega věc, mě posunula nesmírně.

Nejenom v tom, že mnohem víc můžu otevřeně říkat, kdo skutečně jsem, mnohem víc dokážu mluvit o svých chybách, ale o to víc se mám ráda!

Se svými chybami se k sobě chovám tak shovívavě jako se chováte k dítěti, které udělá něco špatně.

Až vás dojímá jeho snaha nechybovat, a máte potřebu ho obejmout a utěšit, že nic tak hrozného se nestalo, když to nezvládlo. Tak k takovému vztahu k sobě tohle vedlo 🙂

No a o tom, že už nemám pocit nerovnováhy příjmu a výdeje, to vám asi říkat nemusím. Každý si můžete spočítat naše příjmy 🙂 podle počtu lidí v naší Akademii. Protože od té doby vstupují další, a další, a další.. A nejen do mých ženských programů.

Přijetí svých stinných stránek eskaluje projevení se i těch pozitivních. A vše se násobí!

Děkuju vám všem, kteří jste u toho byli se mnou.

A všechni teď můžete projít stejným procesem se mnou! V PŘIJÍMAT JE LÁSKA

S láskou Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje
C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje

C 1000 Plus podporuje ochrannou aktivitu našeho imunitního systému za pomoci mega dávek vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků, které zvyšují jeho účinky během kritického období, kdy to naše tělo nejvíce potřebuje. Kromě toho přispívá rovněž k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže.

Detail produktu

Komentáře