Každá žena se více či méně setkala ve svém životě s tím, že byla nucena okolním mužským světem schovávat část sebe samé.

Především křesťanství vybudovalo ikonu panny a matky jako jedinou přijatelnou tvář ženy. Nespoutaná čarodějka a moudrá stařena byla zatracena.

V každé z nás je ale nejen naše světlo – panna a matka, ale i náš stín – čarodějka a stařena.

Je načase vytáhnout své stíny a začít je žít, protože jen tak rozhýbeme ženskou sílu ve venkovním světě.

A přestaneme se snažit udržet se ve fázi, která je akceptovaná, tj. ve fázi panny a matky.

✔︎ Chceme být milovány a přijímány, tak jsme cudné panny a bojíme se projevit svou vášeň, naplno žít svou sexualitu.

✔︎ Chceme být milovány, tak přeháníme svou péči o druhé, zachraňujeme své děti a partnery a všechny lidi, a bojíme se dát samy sebe na první místo.

Vždyť ale každá žena prochází ve svém životě čtyřmi stádii, obdobím panny, matky, divoké a moudré žey a obdobím stařeny. Všechna stádia jsou časem, kdy máme projevit samy sebe přesně v té podobě, kterou žijeme, naplno. Když začneme ctít každou životní fázi, užijeme naplno vše, co poskytuje, přestaneme potřebovat zachovat některý z cyklů do konce života. Vyhodíme minisukně, když vstoupíme do fáze matky. Přestaneme si barvit vlasy, když vstoupíme do fáze stařeny.

Přechod z jednoho stádia do druhého je dán životními událostmi, které by si všechny zasloužily velkou oslavu.

První menstruace, první sex, porod a menopauza. Z dívky se stává panna, z panny matka, z matky divoká a moudrá žena a ta přechází ve stařenu. Každá sama si zhodnoťme, jak jsme prožívaly přechody, jak jsme oslavovaly jednotlivá stádia. Tak můžeme najít, co skutečně léčit. Potřebujeme to každá…

Čtyři fáze života ženy prožíváme každý měsíc.

Ať už je naše zranění kdekoliv, ať už jsme selhaly v životě v jakékoliv fázi, máme každý měsíc šanci se uzdravit. Každý měsíc můžeme znovuprožít svou první menstruaci a užít si ji jinak, lépe, oslavit ji. Každý měsíc můžeme prožít znovu porod, divokou sexualitu i svou smrt.

My ženy jsme spasitelkami světa, proto naše sebeuzdravující schopnosti jsou před nás stále a stále a dokola předkládány. Cyklicky. Pořád a pořád a pořád… dokud se nenapojíme.

Tím, že se napojíme na svůj vlastní cyklus, napojíme se na cyklus Země, Měsíce a života. Probudíme tím svou ženskou sílu, která je cyklická, a rozhýbeme tím univerzální ženskou sílu všude kolem nás.

Je naší povinností obnovit svou cykličnost pro obnovení cykličnosti světa. Jen my ženy to můžeme udělat.

Zachráníme tím i sebe. Shodíme všechny masky. Zbavíme se strachů. Přijmeme se takové, jaké jsme. Zamilujeme se do sebe a do života, který žijeme.

Napojením se na cykličnost se napojíme na nekonečnou moudrost Vesmíru, která je pro nás připravena a čeká.

Až se napojíme, poznáme to tím, že v sobě probudíme intuici.

Intuice je signál, že jsi u sebe. Že jsi napojená.

Intuice tě dovede ke všemu, po čem toužíš. Intuice ti dá odpověď na všechny otázky, které máš. Intuice ti pomůže vyřešit všechny problémy, které řešíš. Intuice je cesta k životu v lásce bez podmínek. Cesta k božství.

Jsi Bohem – nebo Bohyní?

Podívej se na kurz zdarma Žena je láska, najdeš tam první kroky k sobě, k partnerovi, k lásce bez podmínek.

A vstup do KRUHU vědomých KRUHOLÁSEK, které na té cestě už jsou ♡

s láskou Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře