Chodí sem k nám jedna milá paní, a ta nám přináší neuvěřitelné zprávy ohledně zdravotní péče. Vždy s Ivanem nevěřícně zíráme a nechápeme. Jak se člověk nezapojuje do procesu „zdravotní péče“, prostě když nechodíme k doktorovi, tak ztrácíme přehled, co vše je možné… tak tady jsou dva její příběhy.

Nejdřív ten méně neskutečný:

Paní je v důchodu, stará se o sebe a svého manžela už mnoho let přírodně a jsou v podstatě zdraví. V podstatě myslím to, že neužívají žádné chemické léky. Před 14 dny se vypravili do Prahy. Jenže nastal problém, jejímu muži se začalo chtít čůrat. A tak chodili, hledali, běhali, a docela dlouho nemohli najít žádné WC. Až její muž zkolaboval, prostě omdlel. Přijela rychlá pomoc a odvezli je oba do nemocnice. Její muž se mezitím probral a docela normálně komunikoval. Lékař, který ho přijal, mu změřil tlak a zkonstatoval náběh na infarkt. Tlak byl 160/90. Konečně se pán mohl běžet vyčůrat, odběhl několikrát v průběhu vyšetřování. Zjistilo se ale, že je vlastně zdráv a kromě toho tlaku mu nic není. Dostal recepty na 5!!! léků, kromě toho, že hned dostal dvě injekce Heparinu – prevence trombózy, infarktu. Těch pět léků bylo na vysoký krevní tlak, na ředění krve, na srdeční činnost a na prostatu (když pán tolikrát byl čůrat)….

Tak co byste tomu řekli?

No my přece víme, že podle astrologie devíti planet jsou ledviny orgánem, který odstřeluje srdce, téměř ve 100% případů je vysoký krevní tlak následkem špatné funkce ledvin nebo močového měchýře. (Pokud vás zajímá astrologie devíti planet z hlediska vztahů i těla, zařaďte se do programu www.harmonickevztahy.cz, dozvíte se vše, i souvislosti v našem těle.) Také víme, že tlak 160/90 ve stavu, v jakém pán byl, není žádný vysoký tlak! A o tom, že jeho prostata je naprosto v pořádku, jen jednoduše potřeboval v situaci, co prožil, se pořádně vyprázdnit, je každému laikovi jasné.

Dopadlo to dobře. Paní hodila recepty do koše a oni jsou dál v pohodě jako před touto příhodou. Jen ví, co je může potkat při akutní potřebě se vyčůrat.

A tady je druhý případ, o dost šílenější a smutnější.

Vyprávěla, že v létě byli na návštěvě u svých příbuzných, sestřenice a jejího muže, který slavil 70 let. Vitální pán, který si důchodu velmi užíval, děti vypravili do života, a tak jim zůstalo dost pro sebe, cestovali, on se zamiloval do golfu. Naprosto zdravý muž, který z principu odmítal jakékoliv preventivní prohlídky nebo léčbu lékařů. No jo, jenže sedmdesát let je sedmdesát let, co když přece jen něco „skrytého“ může mít? A tak jeho žena tlačila a tlačila, až ho dotlačila na preventivní prohlídku. Podotýkám – jemu nebylo vůbec nic a neužíval žádné léky! Preventivní prohlídka nenašla nic, jen prý stopy krve ve stolici. Tak pozor! Je třeba důkladně vyšetřit. Takže kolonoskopie a při ní se zjistilo, že v tlustém střevě je jakýsi útvar. Prý zřejmě polyp, ale rozhodně je to něco, co do střeva nepatří. A protože prý byl vysoko, takže by nešel odstranit jednoduše spodem, je třeba operace pod narkózou. Takže pána rozřízli a odstranili polyp. Zjistili, že je to skutečně nezhoubný polyp (možná ho tam měl třicet let a nevadil…), jenže. Do operační rány se dostala nečekaně nějaká nepřátelská infekce a rána se zanítila. Zánět se šířil a šířil a pán za 14 dní zemřel. Nevěříte? Já jsem tomu nevěřila také….

Připouštím, že se mohou stát nečekané zvraty v léčení lidí, chápu, že člověk je omylný (i když si to lékaři nepřipouští), všechno se může stát, i chápu, že tenhle pán to neměl náhodou, nic není náhodou a takhle to být asi mělo. Přesto mi zůstává rozum stát.

A tak, můj zlatý Ivánku, děkuji ti, že mi pomáháš „nejít“ na žádnou prohlídku. Za to, že mi říkáš: „A potřebuješ to? Potřebuješ tu nemoc? A kdyby – léčila by ses tak, jak ti řekne doktor?“ Díky!

Na žádnou preventivní prohlídku mě nedostanete, budu se vám vyhýbat, dokud mi nohy a hlava bude sloužit 🙂

S láskou vaše Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému
Immunaid: Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému

ImmunAid je účinný komplex bylin a minerálů, ve které jsme smíchali sílu kočičího drápu, který se používá již tisíciletí, se zinkem. Kočičí dráp zvyšuje produkci buněk imunitního systému, a tak zvyšuje odolnost našeho těla proti patogenům. Účinku kočičího drápu rovněž napomáhá organicky vázaný zinek, který podporuje normální činnost imunitního systému. Obě účinné látky mají antioxidační vlastnosti, takže mohou poskytnout ochranu nejen proti zevním útokům, ale také proti těm, které přicházejí zevnitř těla.

Detail produktu

Komentáře