To je nějaký nesmysl, já žádnou jaterní očistu nepotřebuju! Mé jaterní testy jsou naprosto v normě!

Príma, když myslíte …

Víte o tom, že každý životně důležitý orgán má své kontrolky, kterými nám dává najevo, že oslabený je?

Takže máte:

 • problémy s vlasy, šedivějí, jsou mastné, málo lesklé, vypadávají a je jich málo?
 • začervenalé bělmo v oku?
 • bílé zatvrdlé kuličky na obličeji nebo kolem očí?
 • stříbřité ochlupení po těle, tzv. miminkovské chloupky na čele?
 • pigmentové skvrny, tzv. stařecké skvrny na různých místech pokožky?
 • svislé rýhy na nehtech?
 • ekzémy i lupénku?
 • problémy se zrakem?
 • nemůžete usnout v noci mezi 1 – 3 hodinou ranní nebo se v této době budíte?
 • problémy se zuby – špičáky?
 • problémy s kyčlemi?
 • problémy s čelistní dutinou?
 • nebo s patrovou mandlí?

Další diagnostické znaky oslabených jater najdete v Orientálních diagnostikách

On totiž nemá játra v pořádku vůbec, ale vůbec nikdo.

Není ani možné, aby jsme je v pořádku měli, při dnešním způsobu stravování, chemii všude, kam se podíváte, nadužívání léků, společenské naštvanosti a negativitě. Bohužel…

Podívejte se na TOLEROVAT JE LÁSKA, uvidíte všechny souvislosti s játry celostně.

A navíc si můžete stáhnout e-karty: AFIRMACE S EMPATIÍ

A mám pro vás příběh, vyprávění jednoho našeho klienta.

Pán po rakovině tlustého střeva, po operaci a chemoterapii. Přišel v dost zuboženém stavu, to je vám asi jasné, ale co ho nejvíc trápilo, bylo to, že měl fatálně špatné jaterní testy a lékaři hrozili dalšími operacemi, prý jsou játra akorát tak připravena, aby se v nich vytvořily metastázy. Bál se.

Začal užívat jaterní kůru a ještě k tomu něco. A říkal, že za tři měsíce jde na kontrolu a tak je zvědavý, jestli ta naše přírodní medicína se nějak projeví. Říkám na rovinu, že moc jsem tomu nevěřila, opravdu byl dost zubožený.

A přišel po té kontrole. A vyprávěl.

Prý jeho ošetřující lékař vytáhl jeho jaterní testy z laboratoře, beze slůvka zvedl telefon a volá tam, cože mu to poslali za výsledky, že to asi spletli, protože to není možné, aby tyhle výsledky byly tohoto pána.

Ti trvali na svém, že je to správně.

A tak se lékař ptá, jestli něco dělal jiného, jestli něco užíval, že má jaterní testy naprosto v pořádku! Že to není možné!

Tak teprve teď se ten pán odvážil a šel s pravdou ven. Lékař sice nechtěl vědět nic víc, jen řekl, že tomu sice nerozumí a stále tomu nevěří, ale výsledky jsou jasné, takže ať pokračuje, je to dobrá cesta.

Takže i zázraky se dějí!

Nemusíme čekat až sem, můžeme se o sebe starat preventivně.

Právě teď jsem komunikovala s jednou klientkou, která se mě před 10 měsíci ptala na docela dobře léčitelnou banalitu, stagnovala jí lymfa a já jí doporučila se očistit.

Teď se ozvala, že se mnoho věcí za tu dobu změnilo, a že je po odstranění žlučníku a má stále bolesti pod žebry, co prý dělat. Když jsem jí řekla, co jí jako krevní skupinu A bez žlučníku čeká, rozzlobila se, že jí straším, ale je to realita. A prý nemá na to, aby si koupila doplňky za čtyři tisíce. Tak nemá, no…

Dnes je její stav takový, že je potřebuje, když si nenašla pár stovek na mořské řasy tenkrát, tak dnes potřebuje do sebe investovat mnohem víc. A nebo ani dnes nemusí, každý máme svůj čas.

A tak věřte, že prevence je vždycky levnější než hašení velkého problému.

I když se vám mohou zdát dnes vaše problémy jako malicherné, bez vlasů se dá také žít, že? tak věřte, že stejně tělo přitvrdí.

Jsme tu přece ve škole! Někomu stačí přísný pohled učitele, někdo potřebuje poznámku, někdo důtku či dvojku z chování, a někdo vyhodit ze školy. Je to jen na nás ♡

S láskou vaše Empatia

A očista jater a žlučníku je tady.

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Chelated Zinc: Zinek udržuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu
Chelated Zinc: Zinek udržuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu

Zinek je stopový prvek, který se podílí téměř na všech metabolických procesech a je přítomný v každé buňce v našem těle. Přispívá ke zdravé činnosti našeho imunitního systému, ke zdraví vlasů, kůže a nehtů, udržuje normální hladinu mužského pohlavního hormonu testosteronu, normální mentální činnost a díky svým antioxidační účinkům inhibuje škodlivé oxidační procesy.

Detail produktu

Komentáře