Četli jste také tento „seriozní“ článek?

Zasmáli jste se nebo lekli? Já zasmála – a velmi CHA CHA CHA!

Oni už skutečně neví, co by udělali s námi nehodnými, kteří se snaží léčit sami, dávají do toho své vlastní peníze, nehledí na názor „chemických“ lékařů a reklam na chemické léky.

Je nás víc a víc, kteří pochopili, že cestou, kterou se ubírá dnešní zdravotnictví, už jít nechtějí, že je nesmyslná a nevede ke zdraví.

A tak ubývá lidí, kteří pravidelně navštěvují lékaře a pravidelně užívají léky, jenže to se farmacii nehodí do krámu, mají menší kšefty.

A tak používají nástroj, který platí na téměř každého, a to je STRACH.

Podvědomě velmi dobře víme, že Vesmír je dokonalý, posíláme si nádherné maily o zákonech Vesmíru jako jak seješ, tak také sklízíš.

Předáváme si informace, že nic není náhoda a každý dostává, co přesně potřebuje a vše, co se mu děje, si přitahuje, protože on sám to potřebuje pro svůj vývoj, takže je to pozitivní.

Sdílíme na FaceBooku pozitivní myšlenky o síle duše a jeho nástroji tělu, že nemoc je jen dáreček, který nás má upozornit na to, co máme ve svém životě změnit, protože to děláme špatně, to vše VÍME.

Ale když se to začne nás týkat skutečně, když skutečně onemocníme, když skutečně onemocní naše dítě, když se skutečně máme rozhodnout, zda to pojmeme, jak VÍME, tak se bojíme.

Je to samozřejmé!

Nemoc je signál, že něco v životě je třeba změnit a změna vždy bolí, nechce se nám do ní, je to pro nás těžké, máme to tak všichni!

A tak přichází strach…. a pochybnosti…. a nechuť být zodpovědný….

Co říkaly naše babičky?

Když se něčeho bojíš, běž si na to sáhnout!

Svatá pravda. Pokud máte strach, prostě běžte a to, čeho se bojíte, udělejte. Jen tak zjistíte, jestli bylo čeho se bát nebo ne. Většinou ne.

Strach je nástroj k tomu, bychom viděli, čím se zabývat – čeho se bojíš, to dělej!

A tak tedy máte strach z toho, že vitamíny, které užíváte, vám mohou škodit?

Tak do toho jděte, strachu se zbavíte jen tak, že se budete ptát, pídit se po informacích, co to je za doplňky, budete to na sobě zkoušet, použijete mé recepty, jak se zbavit rýmy a jakékoliv nemoci! Není mezi nimi rozdíl. Jediný rozdíl je v tom, jak dlouho zůstáváme nezodpovědní a oběti.

Do takového stavu se sami dostaneme.

V tom článku je kousek pravdy, je možné se předávkovat a dokonce si ublížit na zdraví užíváním potravinových doplňků – ale jakých! Chemických!

K zasmání je, že to byli právě lékaři, kteří naprosto v pohodě předepisují chemický vápník, umělé hormony, chemické železo, celaskon, šumivé vitamíny,…. a sami říkají, že je jedno, zda užíváte chemické či přírodní.

Lékaři se to neučí povinně na studiích, tudíž záleží na každém jednotlivci, zda věnuje svůj čas tomu, aby to sám studoval.

Teprve poté by pochopili, jaké bludy hlásají.

Přečtěte si knížky od lékařů, kteří to pochopili. Třeba MUDr. Hnízdila, Lebenharta nebo Vogeltanze.

Při založení tohoto webu jsme jako první přinesli informace o tom, jak velmi důležité je užívat přírodní doplňky stravy.

Jaký deficit máme ve stravě a jak není možné vyváženou stravou (jak to rádi lékaři používají) docílit 100% příjmu všech nezbytně nutných látek, abychom si uchovali zdraví.

Tyto informace jsme přinesli už v r.2004

Od té doby jsem přečetla dost knih o tom, jak to ve zdravotnictví a s doplňky stravy funguje, proto mé hlasité CHA CHA CHA!

Bude vám stačit jedna knížka dr.Fořta nebo Virapena, abyste pochopili, jaký chaos v tzv. studiích je, je to jen finta na lidi, odbornost za tím nehledejte. Možná vydám nějakou vlastní studii …

Docela se mi líbí závěr článku:

„Evropská komise v úterý navrhla zásady, jimiž se výrobci léků budou muset řídit při informování pacientů. Cílem je, aby lidé dostávali přesné, podložené informace místo zavádějících reklam. Nepotvrzené údaje musí být napříště předem prověřovány kompetentními orgány.“

Líbí proto, že netuším, které kompetentní orgány mají na mysli, a za druhé budu velmi ráda, pokud se strach z nemocí přestane šířit reklamami. Ale o tom příště!

Pokud máte chuť rýpnout do svého strachu, určitě jste to udělali osobně, třeba tak, že jste se zeptali v poradně na své osobní potíže. Moc si vážím vaší důvěry a jsem šťastná, že mám tu šanci někomu z vás otevřít oči, a také se omlouvám, pokud je to někdy drsné a nepřijatelné- i pro mne jsou mé potíže těžko přijatelné a chci se zlobit, když na ně někdo ukáže prstem, ale stále vím, že nechci být oběť, ale tvůrce.

Buďte reálnými tvůrci svého života!

Poslechněte si videa z našich on-line programů Akademie celostního zdraví, především ze Základů celostního zdraví!

A věřte sobě, své vlastní zkušenosti a tomu, jak se cítíte!

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Vitamin D: Megadávka vitaminu D
Vitamin D: Megadávka vitaminu D

Vitamin D hraje různorodou úlohu: nejenže se podílí na vývoji zdravých kostí a zubů, ale také může chránit tělo před mnoha nemocemi od chřipky, přes depresi až po cukrovku. Dlouhodobý nedostatek vitaminu D také zvyšuje riziko osteoporózy a infekcí dýchacích cest.

Detail produktu

Komentáře