Dnes pro vás mám šokující informaci:

Pokud trpíte problémy s centrální nervovou soustavou – máte deprese, úzkosti, psychické potíže jakéhokoliv rázu – můžete se uzdravit JEN spravením své střevní mikroflóry!

Naprosto vám rozumím, co vás teď napadá – že je to pěkný nesmysl, protože střeva jsou na opačném konci těla vůbec s mozkem a naší nervovou soustavou nemají nic společného. Opak je pravdou…

Tento náš odmítavý postoj vyplývá z toho, jak jsme zblblí současným systémem zdravotnictví.

Ten během svého vývoje (klobouk dolů, co medicína dokáže, kam se posunula, co všechno pro lidi dělá, velmi to oceňuji!) totálně rozdělil člověka na jednotlivé části.

Díky specializaci se ztratil celostní pohled na člověka… a lékař vnímá a léčí jen to své.

A tak my jsme zvyklí chodit s nemocí ke specialistovi, který léčí naši nemoc a vůbec na nás nepohlíží jako na celého člověka. Nás samotné to ani nenapadne, že bychom měli s psychiatrem řešit naše zažívání. Je to většinové, protože jsme tak vychovaní a naučení.

Teď je ale už čas tento vzorec zbourat.

Teď je ale už čas vrátit se k celostnímu léčení, k celostnímu vnímání člověka, a to nejen na úrovni těla (že všechny systémy v těle jsou nějakým způsobem propojeny), ale i na úrovni duše (že nemoc má svou duchovní příčinu) a na úrovni mysli (že máme změnit nějaké své postoje, vztahy, chování). Je čas a my jsme šťastní, že nás je tolik, kdo to začíná chápat a také dělat!

Naše tělo funguje na základě energetické růžice, která ukazuje, že vše spolu souvisí a nic v našem těle nežije oddělený život.

Dnes už prosakují i vědecky ověřené informace o tom, že naše tělo má 3 veledůležité systémy, které ovlivňují, zda jsme zdraví nebo onemocníme. Jde o systém imunitní, systém nervový a endokrinní (hormonální).

Je prokázáno, že imunitní systém, který sídlí v 80% ve střevech ve formě střevní mikroflóry, přímo ovlivňuje nemoci, jejichž základem je zánět.

Jde o všechny nemoci trávicího traktu – Cronova choroba, ulcerozní kolitida, potravinové alergie, autoimunitní onemocnění všeho druhu jako revmatismus, roztroušená skleroza, ale i rakoviny, kardiovaskulární choroby, astma, alergie,… atd. atd.

Nedostatečný imunitní systém, tj. nedostatek střevní mikroflory, působí přímo na náš nervový systém.

Bylo prokázáno, že bifidobakterie a laktobacily mají antidepresivní účinky. Představte si, že existuje již několik studií, kde byl prokázaný shodný účinek antidepresiv a probiotik!

Ne náhodou se oklikou dostáváme k tématu autismu, což je nemoc, která se v dnešním světě fatálně rozmáhá, a k různým poruchám učení, chování, atd. u dětí.

Již před min. dvaceti lety se objevily studie o souvislostech střevní mikroflory a autismu, a byla navržena cesta, jak tomu předcházet a nedopustit, aby se natolik tato nemoc rozmohla (co myslíte, jak to dopadlo? Samozřejmě, že byl takový postup smeten se stolu, je přece důležitější posilovat systém, založený na farmacii, než zdraví našich dětí!).

Léčba autismu a všech nemocí nervového systému byl založen na masivním doplňování probiotik (společně s dietou) a antioxidantech, což jsou vitamíny, minerály, stopové prvky a některé výtažky z léčivých rostlin, které eliminují zánětlivé procesy.

Takže pokud máte „jen“ špatnou náladu a nemáte chuť do života, jste unavení a potřebujete životní vzpruhu, dodejte si ji v podobě kvalitních probiotik.

Ne náhodou jsou probiotika živé mikroorganismy, tak je logicky jasné, že nám dodají chuť žít, když si je dáme do těla.

Pokud náhodou užíváte antidepresiva či jiné chemické léky, dejte si do vyhledávače v empatii Antidepresiva a čtěte články a … rozhodněte se, zda chcete být stroj, který je ovládán chemií. Zda chcete NEžít.

A zkuste ke svým lékům přidat probiotika

(z CaliVity jsou v tuto chvíli nejúplnější AC Zymes pro dospělé a Probiobalance pro děti) a antioxidant (super antioxidanty jsou xanthony, které najdete v Zenthonicu), přidejte minerály ve formě multivitamínů a přírodní céčko.

A zamyslete se nad souvislostmi s vaší duší a myslí. Určitě znáte AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, v ní najdete první ukazatele svého hledání.

Třeba začněte ve videích na různá zdravotní témata v Základech celostního zdraví nebo si kupte knížku Základy celostního zdraví

Děkujeme, že jste s námi!¨

s láskou vaše Empatia

inspirováno z www. draxe.com

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes PLUS: Aplikace bakteriálních kmenů může být účinnější, když jich podáváme několik najednou, než by to bylo jednotlivě
AC Zymes PLUS: Aplikace bakteriálních kmenů může být účinnější, když jich podáváme několik najednou, než by to bylo jednotlivě

AC-Zymes PLUS obsahuje bakterie šesti různých kmenů se 6 miliardami bakterií. Přispívá ke zdravé činnosti trávicího systému, pocitu pohody v gastrointestinálním traktu, k udržování vyvážené střevní flóry a normální funkci střev. Účinně také podporuje správnou činnost našeho imunitního systému.

Detail produktu

Komentáře