S nástupem dětí do školy a školky začínáme přemýšlet a obávat se neustále se opakujících kašlů a viroz a bronchitid a antibiotik.

Možná i vy sami procházíte každou zimu chřipkou, možná každou zimu prostě spolknete dávku antibiotik s tím, že jednou ročně to tělo zvládne.

Slyšeli jste o tom, že pokud člověk užije ATB, tak se z toho tělo dává dohromady dalších 7 let?

Jsem nadšená, že přemýšlíte nad tím, jak žijete. Že přijímáte zodpovědnost za své zdraví a za svůj život a za své vztahy, protože jen zodpovědný člověk může přestat být ovcí, která slepě následuje všechno, co ji diktuje systém.

A že systém zdravotnictví v prevenci dost selhává, to každý zažil na vlastní kůži sám.

Máme radost, že vám ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ přináší odpovědi a klíče k tomu, jak své zdraví pochopit a praktikovat….

Já vím, že žádný člověk nepotřebuje antibiotika a nemusí chytit chřipku, může své tělo dostat do tak dobré pohody a tak si posílit imunitu, že ho prostě žádný bacil nepoloží.

Ten základ je třeba ale udělat včas, s předstihem, ne hasit požár až když problém přijde.

Základ naší imunity je v tlustém střevě, kde máme střevní bakterie, které dokáží ubránit své prostředí proti všem vetřelcům.

Jenže když užijeme ATB, tak zabijeme i tyto obranné střevní bakterie a pak nemáme nic, co by zahubilo vetřelce. Ti se volně pohybují po sliznicích našeho střeva, usazují se tam, tvoří kolonie a záněty, a my se pak divíme, že máme problém se sliznicemi – kašleme, máme rýmu nebo se patogenní bakterie posunou dál po sliznicích třeba do močových cest. Vše se nejprve usazuje ve střevě a pak dál rozšiřuje do těla.

Základem imunity je tedy střevo.

Není třeba chodit na žádné speciální terapie ani dělat žádné speciální očisty, pokud vaše problémy nejsou takového rázu, že jsou chronické a vaše stolice je dlouhodobě v nepořádku.

Pokud víte, že máte problém s tlustým střevem, pak očistu potřebujete, ale ani ta není nic, co byste nezvládli.

Podívejte se na očistu tlustého střeva tady.

Jinak pro prevenci a pro to, abyste v zimě nechytli žádný bacil, stačí kvalitní probiotika.

Kvalitní znamená nejen hodně mikrokultury v jedné kapsli, ale i tak ošetřenou, aby když tu kapsli spolknete, aby ve vašem střevě ožila, prostě abyste nespolkli probiotika mrtvá, která vám v ničem nepomohou, ale abyste spolkli protiotika pouze uspaná, která se ve vašem střevě probudí a osídlí ho.

Jen živá probiotika jsou k něčemu.

Já vím, co teď říkáte – jak to ale poznám?

Bohužel jen tak, že vám fungují a pomohou nebo nefungují a nepomohou.

Legislativa je totiž nastavená dneska tak, že je zakázáno sdělovat léčivé účinky přírodních látek, a tak firma, která prodává kvalitní živá probiotika to nemůže veřejně říci. Můžeme být naštvaní, ale to nám k ničemu nepomůže. Raději se ptejte na zkušenosti ostatních lidí a inspirujte se tím, co pomáhá jim.

Hodně o probiotikách a jak je vybírat a na co si dát pozor najdete tady na stránkách např. TADY

Dokonce i článek o tom, že osídlené střevo probiotiky je základem naší stabilní psychiky, takže i místo antidepresiv můžete použít probiotika.

Přeju vám krásný podzim plný přípravy na zimu, kdy budeme jen sbírat plody své preventivní péče na sobě.

Jste skvělí, že se se staráte o sebe a hledáte, jak!

S láskou vaše empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti
ProbioBalance: Probiotika v ideální formě pro děti

Probio Balance jsou žvýkací tablety s příjemnou chutí, které budou s radostí užívat všechny děti i dospělí. Každá tableta obsahuje čtyři miliardy organismů. Tři obsažené bakteriální kmeny tvoří část zdravé střevní flóry. Přispívají k ochraně imunity, poklesu alergií, pravidelnému pohybu střev, vyloučení průjmových infekcí a ke znovuobnovení poškozené střevní flóry. Prebiotika (frukto-oligosacharidy) přidané do tablety napomáhají osídlení a růstu prospěšných baktérií.

Detail produktu

Komentáře