Slovo “nemoc” je uměle vytvořené, neboť nemoc jako taková neexistuje.

Nemůžeme obviňovat našeho stvořitele za takovou zlomyslnost, že vytvořil nemoci, aby nás trápil a mučil.

To, čemu my říkáme nemoc, je ve skutečnosti zanedbaný organizmus.

Toto zanedbání může být způsobeno buď nevědomostí, leností nebo byl organizmus nucen existovat v nezdravých podmínkách a člověk neměl možnost proti tomu nic dělat.

Hlavní příčina vzniku nemoci je znečišťování organizmu. Toto znečišťování je způsobeno nesprávnou životosprávou a nesprávným způsobem života. Při tomto znečišťování organizmus není schopen vyloučit všechny odpadní produkty i látky tam „nacpané“ (které tam vůbec nepatří) a usazují se na určitých místech. Tato místa já nazývám smetiště a co se na smetištích děje, to víte.

Příklad: my se krmíme mlékem a jeho produkty, produkty s těsta (škrobu), rafinovaným cukrem a všechny tyto produkty vytvářejí v organizmu člověka hlen, který se usazuje v nosních dutinách, plicích, ňadrech, prostatě a jinde.

Když k tomu přidáme i chemickou invazi naši civilizace, pak znečišťování lidského organizmu dnes je katastrofální. Pro organizmus je tento hlen nepotřebný a škodlivý.

Co může z něho za normálních podmínek vyloučit, organizmus vylučuje, ostatní se ukládá.

Hlen ale je výborná potrava pro viry. Viry, mikroby a podobně nejsou příčinou nemoci, ale pomocníci pro člověka. Vir se do zdravé buňky nemůže dostat, on může vegetovat pouze v hlenu. Vir přichází, aby ten hlen rozložil tak, aby se stal tekutý, aby se mohl vyloučit z organizmu.

PRODUKTY TOHOTO ROZKLADU OVŠEM JSOU SILNÉ TOXINY, KTERÉ PŮSOBÍ NA NERVOVOU SOUSTAVU ČLOVĚKA A TOMU MY ŘÍKÁME NEMOC.

Když nemocný chřipkou jde k lékaři, dostane antibiotika, aby zničil mikroby. Ale hlen v organizmu zůstává. Za 20 – 30 dní organizmus antibiotika vyloučí a pokud viry navštíví znovu organizmus, všechno se opakuje znovu. Naturopata ovšem mikrob nezajímá. On se snaží pomoci organizmu zbytečný hlen z organizmu vyloučit a tím je věc odbyta. Když mikrob přijde, nemá se čím živit.

Pokud se na takové smetiště, dokonce i malé neškodné, dostane parazit, začne se živit tím hlenem, jeho odpadní produkty (toxiny) jsou silné chemické reagenty, které ničí vedlejší tkáň a ta mu slouží za potravu.

Tomu my říkáme RAKOVINA.

Nějaký čas organizmus potlačuje tento proces, ale přijde moment, když už ho ovládat nemůže a při kterém rakovina začne bujet.

Jak se dneska rakovina léčí, to jistě víte. Je to hotová inkvizice a ničení lidského zdraví i důvod předčasné smrti mnoha pacientů.

O tom mám dostatečné informace. Mnoho Naturopatů rozpracovalo procedury pro zaručeně neškodné a rychlé léčení rakoviny pomocí přírodních prostředků. Tyto prostředky zlikvidují za několik dní samotné parazity a za několik týdnů se pacient uzdravuje i když je rakovina v pokročilém stavu.

Bohužel tyto prostředky se na veřejnost nedostávají. Naopak existuje spiklenectví proti nim, které sahá až ke kriminalitě a to z nejvyšších míst v nejvyspělejším státě – USA.

Světoznámý vědec dr. Atkins tvrdí, že léčení rakoviny dnešním způsobem je v nejlepším případě hloupost a v nejhorším zločin.

Dvojnásobný nositel Nobelových cen LAJOT PAULING říká: všichni musí vědět, že léčení rakoviny dnešním způsobem je úplný podvod.

Podobné procesy jsou skoro u všech nemocí. Již před tisíci lety AJURVEDA UPOZORŇUJE NA TO, ŽE 80 % NEMOCÍ ČLOVĚKA PŘICHÁZÍ SE ZNEČIŠŤOVÁNÍM TLUSTĚHO STŘEVA.

A jaké je znečištění dneska, to si umíte představit. To znamená, že jestli lidé provádí pouze pročišťování tlustého střeva, mohou se zbavit 80% svých nemocí. Je to procedura velmi jednoduchá bez nepříjemností, naopak.

Jestli k tomu přidáme pročišťování jater a ledvin, pak přicházíme až k 95 % !

Pochopitelně, že k dobrému zdraví patři i dostatečně pohybu.

Je nutné dodat, že chemická invaze, způsobená průmyslem naší civilizace, na jedné straně oslabuje obranyschopnost našeho organizmu, na druhé podporuje vývin parazitů, bakterií a jiných nepříznivých útočníků.

K tomu všemu musíme přidat i energetické znečišťování organizmu, způsobené stresem, přehnanými ambicemi, zlomyslností, velkým žalem, chamtivostí, bezohledností a jinými negativními emocemi, které působí ničivě na různé orgány lidského těla.

S láskou pro empatii napsal Georgi Petrov, bulharský naturopat

ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ jsou pro ty, kteří chápou nemoc jako výzvu vyléčit se sám!

Kam dál?

Komentáře