Většina lidí, navštěvujících Empatii, ví, že ctíme duchovní principy Vesmíru, jsme si jich velmi dobře vědomi, ale neupřednostňujeme je před materií, tělesnem, vztahy.

Naše činnost směřuje k pomoci druhým, aby byli zodpovědní za svůj život, přestali být oběti čehokoliv a kohokoliv, aby pochopili duchovní základ našeho fungování, a aby na něm stavěli reálně své vztahy, svou práci, svou činnost, svou aktivitu….

V posledních dnech nám několik lidí řeklo:

„Na co se mám starat o své tělo? Proč mě má zajímat, co bude za deset let? K čemu teď hledat novou realizaci, práci? Vždyť za rok a kousek přecházíme do nové dimenze! Všechno bude jinak! Všechno se změní! Současný systém se zhroutí a my budeme žít v jiném světě!“

V posledních týdnech mám současně pocit, že ta duchovní moudra, která se ke mně dostávají Facebookem, emaily, internetem, jsou sice na jednu stranu ohromně úžasná a povzbuzující, pokud si uvědomím, kolik lidí začíná vnímat duchovní záležitosti, a na druhou stranu se mi jaksi začínají zajídat.

Čekala jsem, co z toho vzejde a kdo mi odpoví… a dočkala jsem se.

Opět můj oblíbený Jaroslav Dušek.

Na jeho povídání o životě se na něj sneslo mnoho dotazů ohledně přechodu do jiné dimenze. Jak si to představuje, co očekává, jak se na to připravuje. Víte, co řekl? Nepředstavuje si to nijak, protože NIKDO si to nemůže představit, nic takového tu ještě nikdy nebylo, takže pokud někdo říká, jak to bude vypadat, je to jen jeho rozumová konstrukce, postavená na ničem. Neočekává nic. Nepřipravuje se na to nijak. On totiž už teď žije v jiné dimenzi! On sám ví, jak žít lépe a tak to dělá. Nečeká na signál a na povel, že teď už to je ten správný čas. Prostě žije otevřeným srdcem tady a teď už teď 🙂 Pracuje v lásce k druhým, realizuje se v pomoci druhým – třeba něco lépe pochopit nebo se na věci jinak podívat. A řekl:

Všechna slova o tom, jak si zvýšit svou vibraci, jak posílit energii, jak otevírat čakry, jak se napojit na universum, jsou jen kecy, kecy, kecy, pokud reálně nežijete otevřeným srdcem každým okamžikem, v každé situaci, ve vztahu ke každému a všemu, pokud nečiníte ve smyslu těchto energií.“

Díky, Jardo 🙂

A tak vyzývám všechny, kteří pochopili a realizují, aby pomáhali druhým uzemnit se, pochopit, že realizovat otevřené srdce je jediná cesta, jak zvýšit svou vibraci.

Pokud chceme rozkvést a plodit, musíme být pevně spojeni se Zemí, musíme mít pevné kořeny.

Vy, kteří jste pochopili a realizujete, máte zodpovědnost za dar, který jste dostali, za to, že jste o krok napřed, máte zodpovědnost k těm druhým, kteří teprve vrátka otvírají a jsou zmateni.

Uzemňujte je, nenechte je ulítnout!

A vy, kteří teprve vrátka otvíráte a jste nadšeni a současně v šoku, co všechno je tam schováno, stále mějte na paměti, že pokud byste se neměli zabývat materií, nenarodili byste se do ní!

Pokud bychom byli jen energie, zůstali bychom Doma!

Naším úkolem je pochopit svou duchovní podstatu a, když jsme se do materie narodili, ji také v materii realizovat!

Co dělat?

Je to jednoduché – milovat tady a teď, každého, všechny, všechno.

Realizovat se v tom, co nás baví, tvořit nádherné láskyplné vztahy v rodině, prostě pokračovat v cestě lásky 🙂

Přece jsme jí všichni nastoupili – jen pokračovat, stejně, beze strachu, co se stane za rok či kdy.

Ten strach a nechuť pokračovat je totiž to jediné, co nás může zablokovat…

Vedeme vás po cestě v AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

S láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Iron Plus: Organické železo a vitamin C, který zvyšuje jeho vstřebávání a využití až čtyřikrát
Iron Plus: Organické železo a vitamin C, který zvyšuje jeho vstřebávání a využití až čtyřikrát

Železo přispívá ke zdravé tvorbě krve a jako složka hemoglobinu hraje důležitou roli při přepravě kyslíku do buněk. Iron Plus je komplexní přípravek jedinečné kvality, který obsahuje organické železo a vitamin C, který zvyšuje jeho vstřebávání a využití až čtyřikrát, a také komplex bioflavonoidů z citrusů.

Detail produktu

Komentáře