Znáte sdružení Rozálio?

Je to společenství rodičů, kteří se snaží o větší informovanost v oblasti očkování. Je to potřeba jako sůl, protože informace od lékařů o potřebnosti, účinnosti a vedlejších účincích vakcín se prostě nedozvíte.

Než si přečtete dost děsivý příběh, přečtěte si názor osvícené lékařky MUDr. Lázničkové, která očkování proti rakovině děložního čípku označuje za pokus na lidech:

Očkování proti rakovině děložního čípku

A nebo další článek na toto téma, pokud stále nevěříte o nebezpečí této vakcíny:

Hlavní vývojář vakcín proti HPV varuje: ,,Jde o obrovský, smrtelný podvod!“

A zde příběh:

Chtěli bychom se podělit o zkušenost, kterou máme s očkováním proti lidskému papilomaviru (HPV), označovaného též jako očkování proti rakovině děložního čípku vakcínou, Cervarix. Chtěli bychom, aby co nejvíce rodičů a dívek zvážilo všechna pozitiva a negativa tohoto očkování. My jsme bohužel viděli pouze „pozitiva“. O nežádoucí účinky spojené s tímto očkováním jsem se jako matka 13leté Elišky nezajímala. To byla ovšem velká chyba.

Vše začalo v srpnu 2016, kdy jsme se vrátili z dovolené a Elišku bolel a otekl jí prostředníček na ruce. Byla vyšetřena v nemocnici, kde dostala dláhu a mast proti bolesti s tím, že pokud se situace nezlepší, máme navštívit dětskou lékařku. Bolest se nezlepšovala, a tak jsme šli k dětské lékařce. Čekala nás zároveň 13letá prohlídka.

Ten den jí byla aplikována i očkovací látka Cervarix a zároveň nás lékařka odeslala na ortopedické vyšetření. Na ortopedii bylo zjištěno, že prst je v pořádku a že má dětská lékařka provést odběr krve na přítomnost borelií. Borelie byly pozitivní a Eli byla okamžitě odeslána na infekční oddělení, kde jí byl naordinován Zinat po dobu 3 týdnů. Byla propuštěna do domácí péče s upozorněním, že pokud by se stav zhoršil, máme okamžitě přijet do nemocnice.

Asi po týdnu užívání léku se objevily otoky všech malých kloubů na rukou, velká bolest zad, kloubů – ramenních, kolenních, malých kloubů na nohách. Velká únava, velmi nízký krevní tlak, motání hlavy, velké bolesti a pláč v noci, kdy nevíte co dál. Následovala návštěva infekčního oddělení a byl nasazen Ibalgin 200 s tím, že tato reakce na léčbu ATB je nestandartní.

Po 14denní léčbě mohla Eli, na doporučení lékařky, nastoupit do školy. Eli skutečně do školy nastoupila s ranní dávkou Zinatu a Ibalginu 200. Třetí den, kdy byla ve škole, nám zkolabovala. Byla tak slabá, že ji manžel musel odnést. Opět návštěva nemocnice, tentokrát s hospitalizací. Výsledek 5denní hospitalizace – Ibalgin 400 2 x denně (standardní protirevmatická léčebná dávka) + objednání na revmatologické vyšetření.

Po vyšetření na revmatologii v okresní nemocnici jsme byli okamžitě odesláni na revmatologii do fakultní dětské nemocnice. Lékař na revmatologii v dětské nemocnici po jednom vyšetření naznal, že se jedná o fibromyalgii a naordinoval léky proti bolesti – Movalis.

U každého vyšetření jsem uváděla, že byla očkovaná Cervarixem. Nikdo z lékařů nepřipustil, že by to mohlo mít nějakou souvislost. Dále Eli absolvovala odběry krve, moče, RTG vyšetření, ultrazvuk, scintigrafii – vše v pořádku.

Ale v pořádku to nebylo. Nebyla schopna téměř žádné činnosti, jenom ležela nebo spala. Bolesti byly stále stejné, léky nezabíraly. Naši aktivní veselou dcerku jsme nepoznávali a byli jsme s manželem velmi nešťastní.

Začátkem ledna Eliška opět ve škole zkolabovala, manžel ji znovu musel odnést na rukou, dětská lékařka nás zase odeslala do nemocnice. S manželem jsme se dohodli, že ji do nemocnice neodvezeme a necháme si ji doma. Po týdnu se celá situace zopakovala. Tentokrát jsme Eli vezli přímo do dětské fakultní nemocnice. Po návratu z nemocnice zůstala Eli nejdříve ze školy doma, pouze si chodila do školy pro úkoly. Učili jsme se spolu doma. Poté chodila do školy na dva dny v týdnu. Od poloviny března začala znovu chodit do školy. Mezi tím absolvovala rehabilitace.

V této době jsme s manželem na internetu shlédli dánský dokument  „Očkované dívky“. Pochopila jsem, že klasická medicína nám už nemá co nabídnout, že musím hledat někde jinde. Podařilo se mně sehnat kontakt na paní doktorku, která nás okamžitě přijala a začala s homeopatickou léčbou. Po zhruba půl roce se Eli pomalu zapojuje do aktivního života, je jí lépe.

Doufáme, že máme vše úspěšně za sebou.

M. Š.

Prosím, nevěřte, že vás zachrání od čehokoliv očkování! Nevěřte, že jste nemocní díky čemukoliv venku!

Začněte hledat sebe, své úkoly a výzvy, tím pochopíte svou nemoc a uvidíte i cestu, jak se o sebe preventivně postarat sami.

ZÁKLADY CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.
Digestive Enzymes: Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití.

Digestive Enzymes obsahuje trávicí enzymy a takové účinné látky původem ze zeleniny, které přispívají k trávicím procesům. Pokud nemáte správné stravovací návyky nebo životní styl, může to snadno narušit rovnováhu vašeho trávicího systému. Rozklad živin za pomoci enzymů je prvním krokem k jejich dobrému vstřebávání a využití. Se správnými enzymy můžete podpořit rozklad tuků, bílkovin a polysacharidů, a tak pomoci trávicímu systému svého těla.

Detail produktu

Komentáře