Je nádherné, pokud vidíte příběhy vyléčených lidí z tak obávané rakoviny.

Lidí, kteří svůj příběh sdílí a kteří díky své nemoci našli nový život.

Přijali nemoc jako dar, výzvu ke změně a také našli sílu a odvahu tu změnu i udělat.
Prostě to zkusili nejdřív sami.

I my vás chceme inspirovat, abyste jakoukoliv nemoc dokázali přijmout jako výzvu ke své vlastní změně.

A abyste pochopili, že tu změnu můžete udělat jen vy sami 🙂

A ideálně se naučili lékaře nepotřebovat ani při rýmě. Naučit se o sebe starat preventivně, aby vás žádná těžká nemoc nemusela tvrdě zastavit. A i když se tak stane, brát ji jako rýmu…

Podívejte se, jak na to, na ZÁKLADECH CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

9 faktorů úspěšné léčby

Pravděpodobně Vás bude zajímat devět faktorů úspěšné léčby rakoviny, které identifikovala Dr.Turnerová. Ukážeme si také, že i příběh Evity je všechny zahrnuje a obsahuje.

 1. Pacienti radikálně změnili svůj způsob stravování.

  Je zcela zřejmé, že toxická strava, zpracované a modifikované potraviny, které jsou neživé, jsou jednou z příčin vzniku mnoha civilizačních onemocnění, rakovinu nevyjímaje. Evita přešla na syrovou stravu, na organické potraviny.

 2. Vyléčení lidé převzali zodpovědnost za své zdraví.

  Lékaři Vám vždy budou doporučovat okamžité podstoupení všech možných invazivních procedur, ať jsou to chemické léky, operační zákroky, chemo/radioterapie nebo u makulární degenerace injekce do oka. Budou Vám tvrdit, že pokud je nepodstoupíte, stane se to nejhorší. Všimněte si, co udělala Evita. Rozhodla se jinak, navzdory lékařům. Převzala zodpovědnost za své zdraví, vzala si 4 měsíce a pustila se do práce.

 3. Následovali svojí intuici.

  Ano, právě intuice Evitě říkala, že existují důvody, proč její nemoc vznikla. A intuice jí také říkala, že pokud tyto příčiny odstraní, nemoc se „sama“ vyléčí.

 4. Používali byliny a další doplňky.

  Evita se pustila do detoxikace podle rady přírodního léčitele a byť to není přímo zmíněné, je zřejmé že k detoxikaci využívala další přírodní prostředky.

 5. Uvolnili potlačené emoce.

  U Evity se jednoznačně jednalo o toxické vztahy, které zmiňuje, o nefunkční manželství, o nezájem manžela, který neprojevil žádný zájem a žádnou empatii vůči její nemoci a jejímu zdravotnímu stavu.

 6. Zároveň zesílili pozitivní emoce –

  přehrajte si tu část videa, kde Evita popisuje, s jakým nadšením šla do nemocnice jim oznámit, že zná příčiny svého onemocnění i způsob, jakým se nemoci může zbavit. Všimněte si, jak pozitivně je naladěná, s jakým nadšením popisuje jak se pustila do cvičení a sportovních aktivit. Všimněte si také, že se zaměřovala na řešení problému, nepochybovala že toho dosáhne, nezabývala se nemocí, ale vším pozitivním, co jí může pomoci se jí zbavit.

 7. Přijali podporu svého okolí.

  Myslím že Evitě pomohla společnost lidí, které potkala při svých sportovních aktivitách. Pomohl jí také přírodní léčitel, který jí zjevně velmi motivoval a ke kterému získala naprostou důvěru. Zmiňuje také, že svůj stav průběžně monitorovala na ultrazvuku a tedy si musela najít otevřeného lékaře, který jí pomáhal. Přijala všechny tyto „pomocníky“ do svého života.

 8. Posílili své duchovní spojení.

  Evita se doslova „vrhla“ do některých zájmových činností, jakými jsou třeba tai-chi, aikido nebo jóga. To vše jsou nejen sporty, ale i duchovní filozofické směry, které pracují s tělem, myslí a duchem. To vše Evitě pomohlo. Je zcela jedno, jaký „prostředek“ si člověk vybere, důležité je vybrat si svojí interpretaci „Boha“, ať již v podobě klasického náboženství, nebo víry ve „Vesmír“, „jednotu“ nebo cokoliv jiného.

 9. Měli velkou motivaci žít.

  Evita se rozhodla žít. Zamyslela se nad svým životem, nad prázdnotou, která v něm panovala, a pochopila, že její nemoc je jen odrazem této prázdnoty. Pochopila, že musí najít své životní poslání a žít toto poslání.

Zdroj: http://detoxy.cz/clanky/pribeh-vylecene-rakoviny.html

Začněte ebookem zdarma Nic se neděje náhodou a vše se vším souvisí na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Paraprotex: Proti parazitům a plísním
Paraprotex: Proti parazitům a plísním

ParaProteX je širokospektrálny prípravok s jedinečným zložením, ktorý prirodzene podporuje ochranné procesy v tele proti baktériám, plesniam a vírusom, poskytuje účinnú pomoc v prípade infekcie čriev, udržiava zdravú črevnú flóru a prostredníctvom črevnej sliznice posilňuje imunitný systém. Medzi jeho účinné zložky patria také známe prostriedky, ako je olej z grapefruitových jadierok, cesnak, vlašské orechy alebo klinčeky a tiež rastliny, ktoré sa v ľudovej medicíne užívajú už po stáročia, ako sú plody kviskálisu indického, živica myrha, dráč a Pau D´Arco.

Detail produktu

Komentáře