Černí pasažéři, parazité, vystupovat!

Přátelské střevní bakterie a ostatní údržbáři, nastupovat! Všechno je marné! Vysoce výkonný vysavač vám možná „vcucne“ i koberec, ale roztoče stále zůstávají. Antibakteriální prostředky na podlaze rozleptávají podrážku bačkor, ale bakterie a plísně stále přežívají, protože přilnuly k lidem. Ale řešení existuje.

Lidský organismus je superinteligentní biologický přístroj, který při vhodné životosprávě nedává parazitům šanci. Pokud máme správné množství žaludeční kyseliny, zdravý žlučník, ve střevech jsou přítomny přátelské bakterie a organismus je bez toxických látek, postačí to k tomu, aby náš přirozený obranný systém bezchybně fungoval. V tomto případě parazité nemají šanci přežít. Je potřebné zabezpečit takové prostředí, které umožňuje zdravé trávení a znemožní přežití parazitů.

Strava bohatá na tuky, cukry a škroby, ale s nedostatkem vlákniny, je ideální půdou pro vetřelce. Pohodu parazitů ještě zvyšuje množství toxických látek v organismu. V těle začíná proces, který nám znepříjemňuje každodenní život. Typická západní strava, která obsahuje velké množství tuků, škrobů a cukrů, je pro život parazitů ideální. Při správné životosprávě parazité nedokážou přežít. Nejlepší obranou proti jejich invazi je v prvé řadě posílení imunitního systému.

V organismu, ve kterém se nachází hodně toxických látek, si paraziti a červi vždy najdou vhodnou půdu k rozmnožování. Parazitárním infekcím jsou vystaveni hlavně lidé, kteří konzumují velké množství chleba, rafinovaného cukru, jídel bohatých na tuky a zároveň mají nedostatek vlákniny – tedy mají nesprávnou životosprávu. Tyto infekce mohou způsobit alergii, zánět kloubů (artritidu), bolesti páteře, zánět tlustého střeva (kolitidu), vyčerpanost, cukrovku (diabetes), pocity plnosti, bolesti hlavy, snížení hladiny krevního cukru (hypoglykemie), špatné trávení, nespavost, nutkání na zvracení, bolesti krční páteře a dokonce mohou vést až ke vzniku rakoviny.

Zvláštní kategorii infekcí tvoří plísňové nemoci.

Rozmnožení plísní znamená, že si v těle našly vhodné prostředí. V méně oslabeném organismu způsobují mírnější nemoci, ale u lidí s oslabenou imunitou mohou být životu nebezpečné. Jiné skupiny plísní mohou i u zdravých lidí vyvolat těžké choroby.

Za normálních okolností se v organismu nachází asi 200 druhů bakterií rodu Candida. Některé rizikové faktory – kouření, kořeněná strava, časté užívání antibiotik – způsobují narušení střevní flóry, Candida se pak nebezpečně rozmnoží a vyvolává širokou škálu chorobných příznaků. Mohou to být bolesti hlavy, únava, závratě, poruchy spánku, nechutenství, různé žaludeční obtíže, nadýmání, zácpa, průjem, ale i problémy s klouby. Příznakem plísňové infekce může také být nepříjemný zápach z úst nebo výtoky z pochvy.

Obnovení zdravého prostředí střev je zdlouhavý proces, který si vyžaduje hodně trpělivosti. Doplňky tohoto druhu je třeba ze začátku užívat v malém množství, aby uvolňující se toxické látky nezpůsobily stav podobný otravě. Proto je třeba pozorně sledovat reakce organismu na dávkování.

Kombinace některých léčivých rostlin je pro člověka velmi příznivá a zároveň je i účinnou a moderní terapií k ničení parazitů. Tvoří ji následující léčivé rostliny: Quisqualis indica (kviskális indický), Berberis vulgaris (dřišťál obecný), Chenopodium ambrosioides, var. anthelminticum (merlík vonný hlístopudný), Commiphora molmol (pryskyřice z myrhy), Caryophyllus aromaticus (hřebíčkový olej), Tabebuia impetiginosa (prášek z rostliny lapacho -Pau d’Arco), Juglans nigra (ořešák černý), Juglans regia (ořešák královský), Citrus paradisi (extrakt z grapefruitových semínek) a Allium sativum (česnekový prášek), který obsahuje vysoký podíl antibioticky působícího allicinu. Tyto účinné látky vzájemně zvyšují svou účinnost. Pomáhají při odstraňování parazitů, bakterií (Helicobacter pylori), plísní (Candida) a toxinů. S jejich pomocí se dají z těla odstranit toxiny, tuky i látky z hnilobného procesu. Nabízejí úlevu při zácpě a špatném trávení. Kombinaci těchto rostlin je důležité užívat při častých žaludečních obtížích.

  • Plody kviskálisu indického – se používají k vypuzování červů, hlavně tasemnice. Mají příznivé účinky při bolestech břicha, průjmu, horečce, problémech s kožními parazity a také se používají jako prostředek, který působí proti virům.
  • Merlík vonný hlístopudný – jeho listy a semena slouží k vypuzování parazitů. Považuje se za nejúčinnější přípravek proti škrkavkám.
  • Dřišťál obecný – díky účinné látce berberin ničí bakterie, které způsobují infekce jizev (Staphylococcus aureus, streptokoky); průjem (salmonely, shigely); Giardia lamblia (bičíkovec, který v tenkém střevě způsobuje chorobu giardiázu); dále mikroorganismy, které vyvolávají časté nemoci močových cest (Escherichia coli) nebo infekci pochvy (Candida albicans). Podporuje imunitu, je účinný při kloubních nemocech, podporuje činnost žlučníku.
  • Pryskyřice z myrhy – obsahuje polyfenolovou sloučeninu silymarin, která má za úkol chránit játra. Myrha vonná je bohatá na minerály, které organismus pročisťují a detoxikují. Napomáhá trávení, reguluje rovnováhu kyselin a zásad v krvi, řeší problémy s nepříjemným zápachem z úst, průjem, infekce způsobené parazity a plísněmi a žaludeční problémy.
  • Hřebíčková silice – její hlavní účinnou složkou je sloučenina zvaná eugenol, která je silným antioxidantem. Je velmi účinná proti parazitům, které se nacházejí v žaludku a střevním traktu, působí proti mikrobům i plísním.
  • Pau d’Arco – jeho hlavní složkou je lapachol, který účinkuje proti virovým nemocem a všem druhům parazitů. Působí proti infekcím, které vyvolala Candida albicans, podporuje imunitu, má protizánětlivé a antibakteriální vlastnosti.
  • Práškový extrakt ze zelené slupky černého ořechu – díky antiseptickým, stahujícím a protiplísňovým účinkům se velmi často využívá při střevních nemocech a infekcích, a také v případě průjmů různého původu.
  • Extrakt ze semínek grapefruitu – je známý díky své přirozené schopnosti zabíjet viry, bakterie, plísně a parazity. Tento extrakt je účinný proti 800 druhům virů a bakterií a také proti 100 druhům plísní. Nepoškozuje přátelské střevní bakterie a podporuje imunitu. Díky hořké chuti posiluje střeva a usnadňuje vylučování žluči. Kromě toho se využívá i při kandidóze (plísňové onemocnění kůže), zánětu dásní a zánětech pochvy.
  • Česnek (Allium sativum) – pročisťuje krev. Jsou známé jeho antibiotické, protikřečové a povzbuzující léčebné vlastnosti. Další výhodou je, že chrání buňky před volnými radikály. Pomáhá při trávení, příznivě působí na játra a žlučník. Je vynikající přírodní látkou na posílení imunity. V bývalém Sovětském svazu jej během války používali jako „ruský penicilin“.

V praxi se kombinací léčivých rostlin dosahují vynikající výsledky i při vážnějších nemocech. Jsou to např. infekce močových cest, poruchy trávicího traktu, alergické nemoci, trávicí obtíže ve stáří, slabá imunita, nadváha, hromadění škodlivých látek atd.

I když se parazité nikdy trvale nevzdávají, každý má šanci bránit před nimi sebe i svou rodinu pomocí výrobků z léčivých bylin. Jinými slovy: jen ten žije v čistotě, kdo o sebe dbá. Po velkém úklidu je stále třeba udržovat čistotu! Proto je vyhubení škůdců jen prvním krokem na cestě k obnovení zdravé střevní kultury. Musíme se snažit dosáhnout toho všemi známými metodami (stravování podle krevních skupin, doplňky výživy, fyzická aktivita). Když to neuděláme, nedosáhneme ani chabých výsledků.

Zdroj: Nutritional Freedom Association

Chcete se dokonale vypucovat? Je to snadné, všechny účinné látky máte v jedné kapsli ParaProtexu!

Tekutá forma v Gravital Juice

Upozornění:
I když je to výjimečné, může se objevit alergie na grapefruit.
Několik dní užívejte jen 1 tabletu nalačno před spaním. Po několika dnech zvyšte dávku na 2 tablety a vytrvejte tak po dobu 2 týdnů. Pokud na vás zvýšení dávky působí nepříznivě, vraťte se k 1 tabletě denně. Po dvou týdnech začněte brát třetí tabletu – vždy ráno nalačno a vytrvejte do konce třetího týdne. Potom začněte s užíváním čtvrté tablety ráno nalačno. Užívání tohoto doplňku si vyžaduje zvýšený příjem tekutin (denně 1,5 – 2 litry čisté vody). Pokud po 3-4 týdnech nemáte při uzdravování krizi, můžete začít užívat pátou a potom šestou tabletu. Ty užívejte během hlavního jídla – nejvíce třikrát denně 2 tablety.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Paraprotex: Proti parazitům a plísním
Paraprotex: Proti parazitům a plísním

ParaProteX je širokospektrálny prípravok s jedinečným zložením, ktorý prirodzene podporuje ochranné procesy v tele proti baktériám, plesniam a vírusom, poskytuje účinnú pomoc v prípade infekcie čriev, udržiava zdravú črevnú flóru a prostredníctvom črevnej sliznice posilňuje imunitný systém. Medzi jeho účinné zložky patria také známe prostriedky, ako je olej z grapefruitových jadierok, cesnak, vlašské orechy alebo klinčeky a tiež rastliny, ktoré sa v ľudovej medicíne užívajú už po stáročia, ako sú plody kviskálisu indického, živica myrha, dráč a Pau D´Arco.

Detail produktu

Komentáře