Jak to parádně sedí s našimi radami k léčbě rakoviny!

Všichni to ví, jen málokdo dbá…

Dr. JOHN  HOPKINS  z  JOHN HOPKINS´  HOSPITAL VZKAZUJE SVÝM PACIENTUM:

Po letech, kdy se lidem říkalo, že chemoterapie je jedinou cestou jak se pokusit /POKUSIT SE je tu klíčové slovo/ odstranit rakovinu, bych vám rád řekl, že existují alternativní postupy:

1. Každý člověk má v sobě rakovinové buňky.

Ty se nezjistí  standardními testy, dokud se nepomnoží na několik biliónů. Když vám lékaři řeknou, že po léčení už nemáte žádnou rakovinovou buňku v těle, znamená to prostě jen fakt, že testy nejsou schopny zachytit rakovinové  buňky, jichž je méně než detekovatelné množství.

2. Rakovinné buňky se objeví asi tak 6x až 10x za lidský život.

3. Když je imunitní systém člověka silný, rakovinné buňky jsou zničeny a je jim zabráněno v množení.

4. Když se rakovina objeví, je to znamení, že organismus strádá vícečetným nutričním  deficitem.

5. Proto změňte dietu a zařaďte potravní doplňky.

6. Chemoterapie obsahuje jedy,

které zabíjí rakovinové buňky, ale také zabíjí buňky kostní dřeně, gastrointestinálního traktu , a také poškozují orgány jako játra, ledviny, srdce, plíce, atd.

7. Počáteční léčba chemoterapií nebo ozařováním vede zprvu často ke zmenšování tumoru.

Později , při prodlužované léčbě, však už takový účinek nemá.

8. Když je tělo zatíženo toxiny z chemoterapie  a radiace, je náchylnější k různým infekčním chorobám a komplikacím.

9. Radiace kromě toho, že poškodí rakovinové buňky, způsobí také popálení, jizvy a poškození zdravých buněk, tkání a orgánů.

10. Chemoterapie a radiace může způsobit, že rakovinové buňky zmutují,  stanou se rezistentní vůči další léčbě, a bude obtížné je zničit.

11. Efektivní cesta jak zničit rakovinové buňky, je vyhladovět je, a tím  nepodporovat jejich množení.

12. Rakovinové buňky potřebují:

CUKR: Náhražky cukru na bázi ASPARTAMU jsou škodlivé. Používejte raději malé množství medu nebo melasy.

MLÉKO: mléko nutí tělo produkovat mucin, zvláště v gastrointestinálním traktu. Rakovinové buňky se živí mucinem. Vynecháním mléka způsobíte, že rakovinové buňky začnou hladovět.

Rakovinové buňky potřebují  KYSELÉ  PROSTŘEDÍ.

Strava založená na mase je kyselinotvorná. Proto jezte ryby a malé množství drůbeže, raději než vepřové a hovězí. Bílkoviny z masa jsou obtížně stravitelné a spotřebovávají mnoho trávicích enzymů. Nestrávené maso zůstává dlouho v zažívacím traktu, hnije a přispívá k vyšší toxicitě organismu. Rakovinové buňky mají bílkovinné obaly. Vynecháme-li MASO, uvolníme více enzymů k rozrušení obalů rakovinových buněk. Dieta založená z 80 % na čerstvé zelenině, ovocných šťávách, celých zrnech, semíncích a ořeších udrží v těle  zásadité prostředí. Čerstvá zelenina obsahuje živé enzymy, které se snadno absorbují a dostanou se do buňky do 15 minut od konzumace. Tím podporují růst zdravých buněk.Pijte čerstvé zeleninové šťávy a jezte i trochu syrové zeleniny 2x až 3x denně. Enzymy jsou ničeny při teplotě 40 %. Vyhněte se kávě a čokoládě, obsahují kofein. Ten okyseluje  vnitřní prostředí. Zelený čaj je lepší alternativa. Obsahuje složky, které potlačují rakovinu.

13.  Pijte filtrovanou vodu,

abyste se vyhnuli těžkým kovům z potrubí. Destilovaná voda okyseluje, vyhněte se jí.

14.  Potravinové doplňky jako vitamíny, enzymy a minerály  podporují imunitní systém

a takzvané ,,killer-cells“, zabijácké buňky, které mohou zničit rakovinové buňky. Vitamín E podporuje APOPTÓZU, schopnost poškozených a nemocných buněk spustit program samozničení. (nezávisle o účinných látkách)

15.  Rakovina je nemoc ducha i těla.

Aktivní a pozitivní přístup pomůže lépe se vypořádat s nemocí. Zlost, zahořklost  a neschopnost odpouštět vytváří v těle stresující a kyselé prostředí. Naučte se relaxovat a užívejte života.

16.  Rakovinové buňky nedokážou přežít v okysličeném prostředí.

Denně cvičte, zhluboka dýchejte a dostanete více kyslíku do buněk. Kyslíková terapie je další účinný prostředek. Pití zásadité vody je též zdrojem kyslíku.

17. Dioxiny způsobují rakovinu, zvláště rakovinu prsu.

Neohřívejte potraviny balené v mikrotenových sáčcích v mikrovlnce, pokud jste jí ještě nevyhodili. Nejdříve je vybalte. Neohřívejte jídlo v plastech. Přendejte je do keramiky nebo skla. Zahříváním se z plastů a mikrotenu uvolňují dioxiny.To platí zvláště pro jídlo, které obsahuje tuk. Tuk lépe vstřebává toxiny, a ty se potom opět uvolňují v našem trávicím traktu.  Vodu v plastových lahvích (pokud je ještě kupujete) neskladujte v mrazáku. Mrazem se uvolňují ftaláty. Polystyrenové obaly jsou také zdrojem dioxinů.

18. Dopřejte si vydatný spánek.

Rakovina je stejná nemoc jako kterákoliv jiná, nebojte se jí! I ona je pro vás dárečkem, díky kterému máte pochopit, co děláte špatně a máte rozhodně čas to změnit. Protože život je škola a velmi shovívavá…

Naučte se znát sami sebe v Základech celostního zdraví na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

Tam pochopíte své životní úkoly a rakovinu nebudete potřebovat…

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Komentáře