V r.2000 jsem vážně uvažovala, že vystuduju medicínu. Dělala jsem poradenství ve zdraví a tenkrát byla doba, kdy každý věřil jen těm s titulem 🙂

Od mého záměru mě odradil případ jednoho lékaře CaliVity, který byl kapacitou v jedné nejmenované nemocnici, kde je onkologie pro ženy. Nabízel tamním ženám přírodní cestu, nebo alespoň doplněk chemoterapie. Vyprávěl, jak nelidsky tam ženy umírají a přál si zmírnit jejich utrpení.

A vyhodili ho z kliniky i z lékařské komory.

Tak jsem si řekla, proč studovat medicínu, když mě by vyhodili taky 🙂

A dneska jsem ráda, že jsem nepromarnila 5 let svého života a jsem šťastná, že je už tolik lidí, kteří jdou přírodní cestou a ty s titulem nepotřebují.

MUDr. Lebenhart napsal knížku Svlékl jsem bílý plášť:

„Jsem pediatr, vystudoval jsem Fakultu dětského lékařství UK v roce 1980. Jsem tedy 35. rokem v praxi.

Před dvěma lety jsem aktivně vystoupil z České lékařské komory pro již nesnesitelný rozpor s tzv. lege artis medicínou.

Zdravotní systém v podstatě nefunguje, i když jsou do něj plynule pumpovány finanční náklady srovnatelné snad jen se zbrojením…

Z tohoto pohledu vyjímám lékařskou péči urgentní, život zachraňující (32 let jsem při své práci sloužil u Lékařské služby první pomoci).

V příkrém rozporu se stále novými a novými vědeckými poznatky a modernějšími vyšetřovacími metodami a nesmírně nákladnou technikou je reálný stav populace, a to zejména dětské, stále horší. …

Pokud cokoliv posuzujete, hleďte především na VÝSLEDKY!

Jděte se podívat do nemocnic, do léčeben, do ordinací, do čekáren…

Uvidíte uzdravené, šťastné, zářící lidské bytosti?

Navzdory množství léků, které léta polykají, navzdory opakovaným kontrolám a vyšetřením.

Všimli jste si, že čím více proočkovány, tím více jsou naše děti NEMOCNÉ!?

Co je smyslem očkování? A hlavně: Jaké jsou REÁLNÉ výsledky?

Imunita dětí je v KATASTROFÁLNÍM stavu.

To vám mohu jako bedlivý pozorovatel za 35 let praxe odpovědně říct. V systému čím dále tím zřetelněji chybí dva základní atributy potenciální úspěšnosti lékařského konání:

INTELIGENCE a LIDSKOST.

Jste šokováni? Nevěříte? Zkuste se, byť jen na chvilku zastavit. Prostě se dívejte, poslouchejte, co si lidé povídají, jak vypadají, jak se chovají a v jakém stavu jsou děti.

Podívejte se, v jakém psychickém, emočním, ale i mnohdy fyzickém stavu jsou lékaři a další zdravotníci.

Podívejte se do talířů dětem ve školkách, školách a v nemocnicích. Strava je jedním z pilířů zdraví. To je tisíciletá moudrost. Jak to, že děti, a to i těžce nemocné, konzumují tavené sýry, děsivě toxické uzeniny, pijí kravské mléko a přeslazené odporné tekutiny? A to pod „dohledem“ pediatrických odborníků.

Jistě víte o „placebo“ efektu. Jde o silný popud naší imunitě směrem k úzdravnému procesu. Existuje však i opačný fenomén. Ten je zdravotním systémem podporován a rutinně aplikován.

Jde o tzv. „nocebo“ efekt. Z latiny – nocere – škodit. Ten spouští autodestrukci! O co jde?

O vzbuzování strachu a negativních představ.

Co vidíme v realitě zdravotnictví? Vzbuzování strachu. Prakticky denně slyším děsivé a neuvěřitelné věci od svých klientů. Jak nelidsky je s nimi zacházeno. Jak na ně zdravotníci řvou, nadávají jim, zesměšňují je a ponižují. Jak se chovají arogantně a povýšeně jim cokoliv odmítají vysvětlit. Nemají na ně čas!

Běžně slyším, rodiče říkat, že je paní doktorka na dětském středisku vystrašila. Hrozí to, hrozí tamto, vyhrožují i smrtí… A při tom většinou sami nechápou, co je ve hře, nechápou, že dítě většinou jen „odráží“ problémy rodičů, že pokud má dítě laskavé, milující rodiče, kteří milují i jeden druhého, že TO je nejlepší „očkování“ a TO proti nemocem. Plus zdravá strava, o které se, bohužel, nikdy neučili… “

MUDr. Tomáš Lebenhart

A my máme radost…

nastává doba, kdy se reálně přestaneme obracet na lékaře jako na někoho, kdo uzdraví nás, uzdraví naše děti, zachová naše zdraví (a souhlasím s dr. Lebenhartem – krom akutní pomoci).

Před pár lety se starání se o sebe přírodními produkty stavělo na druhé místo. Když nepomůže lékař, dám si vitamín.

Pomalu se dostáváme do doby, kdy přírodními prostředky zachraňujeme to, co lékař nezvládl.

A už se blíží doba, kdy už za ním nepůjdeme vůbec a budeme se léčit přírodně sami.

My vám pomáháme, jak to stíháme.

Seznam nemocí a jak je léčit najdete tady

Jak porozumět všem souvislostem vás učíme v Základech celostního zdraví a všech ostatních programech naší Akademie.

Jsme šťastni, že už nejste oběti = pacienti!

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres
Rhodiolin: Rozchodnice růžová je přírodní adaptogen na stres

Hlavní složka těchto kapslí rozchodnice růžová (Rhodiola rosea) je adaptogenní rostlina. Její účinné látky mají příznivé účinky na centrální nervový systém, a to je důvodem, proč může zvyšovat koncentraci a fyzickou a mentální výkonnost. Rhodiolin může být účinný v případě studia, sportu a při vyrovnávání se se stresem. Snižuje mentální únavu a může přispět k lepší celkové kondici. Tím, že je doplněn zinkem, zlepšuje odolnost těla vůči nemocem, snižuje rovněž stres a příznaky způsobené napjatým způsobem života.

Detail produktu

Komentáře