Dnes už spousta lidí používá duchovní nástroje jako meditace, modlitby, přání, afirmace, mantry,… a dobře zná, jak správně vysílat signál Vesmíru.

Nesmí obsahovat zápor, protože slovo “ne” je pro náš mozek v intuitivní rovině neúčinné.

A teď si uvědomte, že jedno z deseti přikázání, které 2 tisíce let projektujeme do Vesmíru, je “nezabiješ”. Možná proto svět vypadá tak, jak vypadá.

Kdo skutečně zná zákon Vesmíru o tom, čemu věnuješ pozornost, to roste, tak velmi dbá na své myšlenky a slova.

Četla jsem výpověď jednoho Tibeťana, který byl 26 let mučen Číňany, a který odmítl o tom vyprávět. Řekl, že jen pouhým vyprávěním, i kdyby tu věc kritizoval a soudil a odsuzoval, dodával by tomu mučení energii. Už jedno jediné slovo je účinné. Síla.

My lidé západní civilizace tomu tak velkou váhu nedáváme.

Co na jedné detektivce, jednom vyprávění o krádežích politiků, na mluvení o křivdách a ubližování? Vždyť tím, že o tom mluvíme, se můžeme vyjádřit nesouhlasně a můžeme tak sami sebe ukázat v lepším světle.

Není to spíš o tom, že se potřebujeme proti něčemu udělat lepšími?

Že můžeme vidět svůj život v porovnání s kriminálkou, vraždou, krádeží a lží alespoň v trošku lepším světle?

Rozhodnutí nedodávat žádnou energii zlu jak v pozitivně míněných snahách tak v negativním boji vám změní celý váš Vesmír a změní náš společný svět.

Nevěříte, že je možné jen tím, že se od něčeho odvrátíte, že to můžete změnit? Cítíte povinnost zastávat se dobra a bojovat proti zlu?

Chceme-li dobro, nesmíme potírat zlo, ale konat dobro.

Když proti zlu bojujeme, tak mu děláme tu laskavost, že ho posilujeme, dáváme mu svou energii. Přece víte, že energie je všechno, myšlenka, slovo i čin. Pokud necháme zlo být, nebudeme si ho všímat, necháme ho vyhnít, uděláme pro dobro mnohem víc, než kdybychom se zapojili do boje proti zlu.

Je kolem nás spousta aktivistů bojujících proti něčemu.

Vy sami jste jistě zapochybovali o sobě, zda byste se neměli přidat a přiložit ruku k dílu, abychom změnili společnost k lepšímu. Je dobře, že jste stáli stranou, zůstaňte tak dál a vyburcujte v sobě sílu pozitivního nastavení, směřujte pozornost na to, co chcete místo na to, co nechcete.

Spojme se ne proti, ale PRO něco lepšího!

Začít můžeme u lidí, se kterými máme konflikt. Konflitkní partner nám dělá službu, učí nás přestat si všímat konfliktu, který vytváří on, a začít si všímat toho, co to rezonuje v nás. Proč nám to vadí, co na sobě změnit. Třeba je třeba vyburcovat sílu takového partnera propustit a přestat se bát být sám… V každém případě bojem s ním a řešením “konfliktu” ho nevyřešíme, ale posílíme.

Na empatii si můžete přečíst další článek na toto téma: Nebojujte

Na závěr si uvědomte naprosto zásadní věc pro váš život:

Každý máme omezené množství energie pro život. Je na nás, jak tuto energii využijeme, zda k radosti, posunu v lepší zítřek a lepší pocity, nebo se zahrabeme do problémů většinou těch druhých.

Volba je vždy na nás. Volte moudře, komu a čemu věnujete svou vzácnou energii.

Žijeme proto, abychom se radovali a užívali si dary, které máme. Každou minutu si užívali život, viděli za sebou stopu a přínos pro druhé.

Pokud nevíte o svých darech a neznáte, co dělat, aby vás to naplňovalo, hledejte v Tolerovat je láska na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Komentáře