Trápí vás pálení žáhy, trpíváte praskajícími koutky nebo máte dokonce žaludeční vředy?

Pokud máte potíže s trávením, víte dobře, že vaše nekritičtější doba teprve přijde – na podzim. To se plní čekárny na gastro oddělení.

Můžete tomu ale předejít, pokud jste připraveni pochopit, proč se vám tak děje, co můžete sami změnit a co reálně se sebou udělat.

Teď totiž je právě ten nejvhodnější čas preventivně zasáhnout a svůj žaludek a tím celé trávení zregenerovat.

Žaludek je první orgán, na kterém můžeme vidět, jak chápeme princip „Nic není náhoda“.

Pokud totiž chápeme tento základní duchovní princip, víme, že vše, co k nám přichází, není náhoda a my toto přesně potřebujeme

(čím větší nepříjemnost, tím lepší trénink).

A když to potřebujeme, jsme na to připraveni!

Jsme připraveni to strávit, přijmout, vstřebat, zpracovat a to nepotřebné vypustit.

Nemůžeme potom odmítat a životu vracet situace, jako že je nechceme (a zvracet).

Nemůžeme potom tyto situace, když už je tedy spolkneme, natolik rozebírat, pitvat a přehodnocovat, že se nakonec začneme sami obviňovat z toho, že jsme dostatečně nereagovali, jak bychom měli.

Pochopení situace, často i agresivní strávení, je obráceno proti nám – dochází k narušení žaludeční sliznice, jejímu natrávení, agresi obrácené proti sobě a žaludečnímu vředu.

Nemůžeme potom „spolknout“ nepříjemné situace a tvářit se, že nejsou, a přitom mne žerou, spalují a jsou pro mne natolik kyselé, že se mi vrací jako pálení žáhy.

A víte, proč nechceme přijmout reálně do svého života princip, že nic není náhoda?

U druhých je nám to tak jasné, ale proč my to neumíme?

Prostě a jednoduše máme strach…. strach opustit jistotu dětství,

toho bezkonfliktního ráje plného mateřského bezpečí, hýčkání a opatrování druhými. Najednou jsem to já, kdo má razantně přijímat a řešit svůj život, mám strach to dělat sám….

Proto, když nás pálí žáha, pijeme mléko a jíme kašovitou stravu – kojeneckou výživu 🙂

Vůbec ne náhodou patří orgány žaludek, slinivka a slezina do prvku stejné energie Země.

Když nechceme chopit život do vlastních rukou a situace životu vracíme nebo přijímáme se zlobou (ničíme si žaludek), začneme si za čas připadat neschopní, přestáváme si sebe vážit za to, jak neumíme situace přijímat a čellit jim, nabouráváme vlastní sebehodnocení a přestáváme se mít rádi (ničíme si slinivku).

A hledáme viníky, někoho, kdo za to může, lidi, situace, okolnosti, na koho to můžu hodit, jen abych v tom nebyl já sám, a určitě je najdu a pak se mohu cítit ukřivděně a na někoho či něco se zlobit – a přetěžovat si svůj lymfatický systém a slezinu.

Ne náhodou lidé, kteří patří do prvku Země podle astrologie devíti planet mají jednu ze svých nejdůležitějších životních výzev realizovat se!

Aktivovat, konat. Práce je pro ně zásadní podmínkou štěstí. Proč asi? Protože je to pro ně právě tolik důležité se to naučit, je to pro ně tolik obtížné. Opět super trénink!

Naučme se prvnímu kroku trávení života, naučme se přijímat vše, co k nám přichází, s láskou.

S láskou znamená, že vím, že to potřebuji přesně tak, že sám to tak chci, že jsem na to připraven a schopen to zvládnout, že ten, který mi tuto situaci přinesl, je jen trenér, žádný viník, že jsem to jen a jen já, kdo si všechno přitahuje.

JÁ JSEM TEN, KDO SI VŠE VYTVÁŘÍ! Jsem tvůrce….

Pokud máte potíže s trávením, zregenerujte si ho.

A pokud je nemáte, zregenerujte si to taktéž…

přece víte, že cokoliv uděláte pro podporu jednoho orgánu, pomůže všem ostatním a všemu ostatnímu – vše souvisí se vším.

Začněte žít svůj vlastní život podle svého – vždyť je to nádhera!

Roztáhněte křídla a vylétněte z bezpečí mateřského hnízda! A vytvořte si své vlastní 🙂

Zkuste hledat sami sebe v AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ v PŘIJÍMAT JE LÁSKA

Láskyplné trávení a strávení přeje vaše milující Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie
AC Zymes: Lactobacillus acidophilus může snižovat příznaky alergie

AC Zymes je přípravek, který obsahuje vysoký počet bakterií Lactobacillus acidophilus. Lb. acidophilus je zvláště odolná a užitečná bakterie, která podporuje zdravá střeva tím, že nahrazuje probiotické buňky, které během dne mizí, a podílí se na činnosti imunitního systému. Pomáhá chránit normální bakteriální flóru střevního traktu a účinně podporuje zdravou činnost trávicího systému.

Detail produktu

Komentáře