Mám pocit, že jsme s dr.Lebenhartem z jednoho vrhu. Čím víc slov od něj přečtu, tím víc mám pocit, že jsou to slova moje. Také dělám vše naplno a ze všech sil.

Umíte se také rázně postavit za svůj život, když je to třeba?

Někdy mě to popadne. Týdny chodím doma po zaprášené podlaze, zašlá umyvadla, znáte to. Chodím se domů prakticky jen najíst a vyspat. O víkendu jsem také většinou pryč, na záchrance nebo na návštěvě.

Někdy si ale dopřeji půlden a zuřivě se vrhnu na úklid domu. To to pak lítá.

Drnu podlahy, záchody, umyvadla, luxuji, utírám prach, vyhazuji nepotřebné věci.

Sem tam mi z úst unikne i zvuk, který se dere z hrudi oštěpaře či diskaře na vrcholné soutěži. Nebo tenistovi po odpálení míčku se vší vervou.

Takhle se vrhám na toalety.

Soudružka Líznerová ve zmatku lítá po schodech nahoru a dolů s ocasem vztyčeným ke stropu ve tvaru papežské berly, v zoufalé snaze uhájit holý život, no tak takový jsem cvok, abyste věděli.

Kdysi jsem závodně běhal. Hlavní mojí disciplínou byla stovka. Každý sprinter vyrazí z bloků jako šílenec. Z plic se derou hrůzné zvuky, dýcháte jak lokomotiva. Je to exploze. Pamatuji si, že když se v zimě běhalo v hale, nebylo dost místa na doběh, a tak jsme se často doslova rozpleskli o polstrovanou stěnu. Prozradím, že se tu a tam někdo i lehce posral. Vím, že většina maratonců doběhne do cíle s blátem na hřišti.

Prostě totální nasazení. Jinak nevyhrajete.

Se stejným nasazením jsem jako mladík přistupoval k sexu

Druhý den jsem byl vždy ochraptělý. Buď nezájem, a když, tak naplno. Někdy se zřítilo i chatrnější lůžko, země se třásla. Ale proč vám tyto věci vykládám?

Protože stejné nasazení potřebujeme k tomu, abychom něco ve svém životě změnili.

Stejnou rozhodnost a 100% energii potřebuje vážně nemocný člověk ke svému uzdravení!

TAK se věci mají dělat. TAK se má žít! Odvaha a pozitivní vztek.

To je to, co potřebujete, pokud je něco, s čím jste nespokojeni!

Vlažnost a ohleduplná průměrnost je, víte na co?

Ze své dlouholeté lékařské praxe naprosto jistě VÍM, že uzdravení MUSÍ být ze strany nemocného provázeno zuřivou rozhodností se uzdravit. Čím těžší nemoc, tím je třeba větší, skutečně až zuřivé energie.

Musíte se rázně postavit za SVŮJ život!

Nejít jako ovečka na porážku (ozařování, chemoterapie, hormony). Taková akce je skutečně nezbytnou podmínkou pro uzdravení.

Mám opakovanou zkušenost, že objednává-li někdo svou tetu, tchýni, manžela, sestru… ke mně na vyšetření, takový nemocný se nikdy neuzdraví, někdy dokonce ani bez omluvy nedorazí! Nebere to vážně, moc ho to nezajímá, je vlažný.

Nemůže se uzdravit, i kdybych se na hlavu postavil.

Proto už takové pacienty nepřijímám. Je to ztráta času.

Člověk se začíná uzdravovat v okamžiku, kdy se ROZHODNE se uzdravit! Kdy začne něco DĚLAT SÁM!

Odhodí chorobný postoj: Mám problém, tak s tím něco dělejte. Takový nemocný, ať si dochází pro své pilulky. Farmaceutické firmy takové lidi milují. A samozřejmě i lékaře, pracující v jejich službách. Jistěže stejné nasazení by mělo být i na straně lékaře.

Pak je vše, jak má být, a celý vesmír se bude smát a pomáhat.

Takže: Máte problém? Tak makejte! A naplno! To platí i ve vztazích a lásce

MUDr. Tomáš Lebenhat

Phoenix 3/11

Nemusí jít o žádnou dřinu, ale radostný proces vlastní změny!

Vstupte do RADOVAT SE JE LÁSKA

Kam dál?

Do našeho e-shopu

COQ10 Lozenges: Tím, že podporuje energetické procesy v ústní sliznici, může mít CoQ10 pozitivní vliv na lokální záněty dásní
COQ10 Lozenges: Tím, že podporuje energetické procesy v ústní sliznici, může mít CoQ10 pozitivní vliv na lokální záněty dásní

CoQ10 Lozenges jsou tablety, které se dávají pod jazyk a obsahují CoQ10 s přírodní citronovou příchutí. Podporují rychlejší a jemnější vstřebávání, protože účinné látky obejdou trávicí systém a tím, že vstoupí do krevního oběhu, se dostanou přímo do buněk. Tímto naším energetickým prostředkem nabízíme především pomoc v takových situacích, kdy je potřeba jednat okamžitě a mysleli jsme i na ty, kteří mají trávicí problémy, a proto nemohou užívat tradiční verzi přípravku.

Detail produktu

Komentáře