Otevřený seriál skutečných příběhů ze života našich čtenářů, klientů a přátel

Jak mi zázračně pomohla antibiotika

Ještě před pár lety jsem byla jako většina lidí. když mě někde zabolelo, okamžitě jsem běžela k doktorovi, ten mi něco předepsal a já čekala, až mě to uzdraví.

Od malička jsem trpěla na ekzémy, přidaly se bronchitidy, alergie, alergická rýma atd. Doktoři do mě cpali jedny antibiotika za druhými, ale výsledek žádný, spíš se přidávaly další potíže. V pubertě to celkem přešlo, ale po narození dětí se ekzémy začaly objevovat znovu.

To mě pak jednou vzal švagr k paní, která dělá čínskou medicínu. A ta mě řekla, že i po těch letech mám tělo zaneřáděné antibiotiky a začala mě čistit.

A s tím jak se mě začalo čistit tělo, jsem začala i “dostávat rozum”. Začala jsem přemýšlet, jak je možné, že léky, které mají léčit, vlastně nic nevyléčí a naopak ještě škodí. A začala jsem se více zajímat o celostní pohled na život. Začala jsem číst různé knihy, hledat články na internetu. Narazila jsem i na stránky Milušky a Ivánka, které mi moc pomohly. Úžasná je metoda astrologie devíti planet, kde člověk krásně pochopí vztahy mezi jednotlivými orgány, co s čím souvisí a kde je vlastně původ nemoci.

Dnes už vím, že nemá cenu se vším hned chodit za doktorem, že si člověk může pomoci sám.

Když člověk pochopí, že nemoc je vlastně informace, že něco ve svém životě dělá špatně a ponaučí se z toho, začne se lépe stravovat a dodá tělu to, co mu chybí, ve formě kvalitních potravních doplňků, tak vůbec nepotřebuje chodit k doktorovi.

A na závěr jeden příklad, jak antibiotika “léčí”.

Asi před rokem jsem dostala horečku, bolelo mě ucho, oteklo půl hlavy. Šla jsem k doktorovi jen proto, aby mě napsal neschopenku, nebyla jsem schopná v tom stavu pracovat. Samozřejmě jsem byla hned poslána na ušní a vyfasovala antibiotika.

Neměla jsem odvahu říct, že je nechci, že problém bude asi v ledvinách, že si potřebuji vyřešit nějaký vztah (asi bych byla poslána ještě na psychiatrii). Tak jsem recept přijala, ale samozřejmě si nevzala ani jeden prášek. Když jsem za týden přišla na kontrolu, tak se pan doktor divil, jak mě ta „zázračná antibiotika“ rychle zabrala.

A já se jen v duchu smála.

Jana Kubíková, Jimramov

Děkujeme Jani! Milunka a Ivan s láskou

Kam dál?

Komentáře