Květinový den – český den proti rakovině. Víte vůbec, co podporujete, když si kytičku kupujete?

Peníze ze sbírky se použijí na:

– preventivní působení na širokou veřejnost prostřednictvím letáků s informacemi
– na nádorovou prevenci, zlepšení kvality života onkologických pacientů, podporu onkologické výchovy, výzkumu a vybavení onkologických center.

Co to v praxi znamená, se můžete dočíst na jejich stránkách.

Prevence rakoviny podle nich tkví v těchto zásadách:

1. Nekuřte! Pokud kouříte, přestaňte. Nejste-li schopni přestat, rozhodně nekuřte v přítomnosti dětí.

2. Vyvarujte se obezity.

3. Denně vykonávejte nějakou tělesnou činnost.

4. Jezte denně více různých druhů ovoce a zeleniny, alespoň v pěti porcích. Omezte příjem potravin obsahujících živočišné tuky.

5. Jestliže pijete alkohol, ať již pivo, víno nebo koncentráty, snižte spotřebu na dva nápoje denně, jste-li muž, a na jeden, jste-li žena.

6. Nevystavujte se nadměrnému slunečnímu záření. Zvlášť důležité je chránit děti a mladistvé. Ti, kdo mají sklon se rychle spálit, se musí chránit během celého života.

7. Dodržujte přesně pravidla ochrany před známými rakovinotvornými látkami. Dodržujte všechny zdravotní a bezpečnostní předpisy při styku s látkami, které mohou způsobit rakovinu. Dodržujte směrnice radiační hygienické služby.

8. Ženy od 25 let by se měly zapojit do skríningu děložního hrdla v programu se zajištěnou kontrolou kvality v souladu se Směrnicemi Evropské unie.

9. Ženy od 45 let by se měly zapojit do mamárního skríningu v programu se zajištěnou kontrolou kvality v souladu se Směrnicemi Evropské unie.

10. Ženy a muži od 50 let by se měli zapojit do skríningu tlustého střeva a konečníku v programech se zajištěnou kontrolou kvality.

11. Účastněte se očkovacích programů proti infekci způsobené virem hepatitidy B.

Tak co? Souhlasíte s tím? Podporujete tuto prevenci? Chcete, aby vaše dvacetikoruna skončila v tomto programu?

Bod 1.- 5. jsou v pořádku, s těmi je jasné, že člověk souhlasit musí, bod 6. je mírně řečeno sporný.

Slunce svítí na lidi od pradávna a najednou bychom se měli před ním chránit a to ještě navíc nějakými krémy s ochrannými faktory? Rakovinu prostě slunce nezpůsobuje.

Bod 7. o ochraně před chemickými látkami je doslova směšný. Máte se chránit před rakovinotvornými látkami a pak, když náhodou rakovinu dostanete, budete léčeni a totálně zdevastováni chemií takového kalibru, že cokoliv ve vás ještě zdravé zůstalo, bude trvale poškozeno.

A body zbývající jen nahrávají medicínskému a farmaceutickému byznysu, ale s prevencí nemá vůbec nic společného.

Takže když se tak na to podívám, tak body, se kterými souhlasím, musím zařídit já sama, nepotřebuji na to žádné peníze od nikoho, žádnou pomoc zvenčí, žádný leták ani lékařské odborné informace. O zdravý životní styl se zkrátka musím postarat sama. K čemu tedy ta má dvacetikoruna slouží?

K podpoře stávajícího systému léčby rakoviny, se kterým ale nesouhlasím, protože vidím, že k ničemu nevede! Proč to tedy mám podporovat?

Takže já kytičku nekupuji 🙂 a není to proto, že nechci, aby se vyléčili lidé s rakovinou, není to proto, že nejsem solidární.

Doporučuji shlédnout dokumenty, které vám možná vezmou zbytky víry, že současná medicína je tu pro léčení lidí, dokument o léčbě rakoviny přírodní cestou, kde s údivem zjistíte, že jak léčit rakovinu už ví lidstvo téměř sto let, a dozvíte se také důvody, proč se tato cesta nepodporuje.

Třeba si pak také kytičku nekoupíte a raději si za dvacku koupíte kvalitní jablíčko 🙂

S láskou vaše Empatia

P.S. Stále častěji kolem mne umírají lidé, kteří před pěti a více lety byli „úspěšně“ vyléčeni z rakoviny.

Přesně si pamatuji jejich cestu, kdy chtěli cokoliv užívat přírodního, obraceli se na nás o pomoc, ale lékaři je zrazovali, ať nic nekombinují, protože by to mohlo zkreslit výsledky chemoterapie. Ti lidé pak byli šťastni, a my s nimi, že se „vyléčili“. A po pěti letech přišel nový nádor, ale tak agresivní, že dotyčný byl za měsíc pryč…

Jenže statistiky vyléčených pacientů z rakoviny se odvíjí od přeživších pět let, takže i když tito lidé zemřeli, jsou vedeni ve statistikách úspěšného vyléčení jako vyléčení. Je mi z toho zle… a smutno.

Chtěla bych vám říct, abyste nevěřili nikomu, že vás zachrání.

Smiřte se s tím, že budete mít nemoci, že budete procházet trápením a bolestí.

Smiřte se s tím, že zemřete 🙂 Opravdu nás všechny nic jiného nečeká 😀

Představte si, že budete mít nádor a nebude existovat žádná pomoc, nebude existovat celá ta mašinérie chemoterapií, ozařování, a všeho toho kolem. Prostě to nebude. Představte si to….

Co uděláte?

….

Už teď se můžeme všichni rozhodnout, že nebudeme pokusnými králíky a zdrojem peněz pro něco, s čím v principu nesouhlasíme.

Už teď můžeme prostě mít rakovinu a neléčit se z ní chemoterapií … umíte si to představit?

Já si to umím představit, protože už dávno jsem došla k rozhodnutí, že i kdyby jsem měla rakovinu, NIKDY se nebudu léčit chemoterapií, operacemi, ozařováním…. já jsem totiž smířená se smrtí a pokud má přijít, přijde v ten správný čas a já ji nepotřebuji oddalovat uměle.

Nekupuju si kytičku, abych podpořila další řezání, další výrobu smrtících (třeba až po pěti letech) „léků“. Kupuju si to, co pomáhá ve zdraví mně.

Bojíte se smrti? Mrkněte na Přijímat je láska

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje
C 1000 s prodlouženým vstřebáváním - tělo si vezme v dobu, kdy ho potřebuje

C 1000 Plus podporuje ochrannou aktivitu našeho imunitního systému za pomoci mega dávek vitaminu C s prodlouženým vstřebáváním a organických šípků, které zvyšují jeho účinky během kritického období, kdy to naše tělo nejvíce potřebuje. Kromě toho přispívá rovněž k normální tvorbě kolagenu, podporuje udržování zdravých cév, kostí, chrupavek, zubů, dásní a kůže.

Detail produktu

Komentáře