Už od r.2013 je tento zákon v platnosti. Možná si toho prakticky všimlo málo lidí, protože internet je plný webů, které tento zákon prostě nerespektují.

Ani my ho nerespektujeme, protože si o něm myslíme, že je nesmyslný.

Že potlačuje svobodu slova, že stojí na straně ziskuchtivých producentů chemie, že si ho vymyslel systém, který umírá, a tak kope.

Kdybychom měli respektovat tato nařízení, nemůžeme dělat konzultace, nemůžete číst empatii, naše články, naše weby na Akademii celostního zdraví, nemůžete sledovat naše videa, číst naše maily…

Kdybychom respektovali toto nařízení, nemůžeme dělat NIC.

Lidé si ale začínají uvědomovat, že takovýto systém vlastně nepotřebují!

Nepotřebují nikoho „chytřejšího“, kdo by jim řekl, jak léčit nemoc, kterou dostali, protože si ji dokáží rozklíčovat sami. Nepotřebují nikoho „chytřejšího“, kdo by jim řekl, jak mají správně vychovávat a vzdělávat své děti, protože to cítí sami.

V reálu je ZÁKAZ sdělovat, že vitamín C vám léčí rýmu. I když je to pravda.

Není to ale dokázálo vědeckými metodami, a tak to není povoleno sdělovat. Možná se vám to zdá jako naprostá demagogie, ale je to realita.

Máme sice k dispozici seznam povolených tvrzení (najdete na internetu, neustále se pozměňuje a doplňuje, ovšem pokud by člověk chtěl mít vše podle tohoto seznamu, nemohl by dělat nic jiného nebo by musel zaměstnat extra člověka, který by to kontroloval), jakože třeba vitamín C zvyšuje imunitní systém.

Máme předloženo, co můžeme říkat, a co říkat nemůžeme. I když nám vitamín C vyléčil rýmu, vy to říct nesmíte, pokut to nenajdete v seznamu povolených tvrzení. To je kontrola našeho myšlení, co?

Když jsme před 20 lety začínali, byli jsme téměř sami, většina lidí nám moc nerozuměla. Dneska s celostním přístupem k životu a přírodní léčbou nemocí souzní statisíce lidí a lavina je tak silná, že se ji nepodaří zastavit. Dneska už ne.

Zkuste se jen na chvíli zamyslet nad tím, co se s námi systém snaží dělat…

Představte si, že  nemůžete říct kamarádovi, že jste se vyléčili tím, že jste pili vodu s citronem. Protože to není lékařské tvrzení, podložené vědou. Za toto tvrzení dostanete pokutu, která pro vás bude likvidační (pokud ve svém obchodě prodáváte vodu nebo citrony), a tak pro vás bude možná přijatelnější řešení to, že vás zavřou do vězení.

Představte si, že platíte daně, aby dostávali plat úředníci, kteří za vámi přijdou a budou vás takto stíhat.

Naprosto nejhorší ale je, že se systém zabývá ANONYMNÍM UDÁNÍM!

Někdo, kdo nemá krapet odvahy a slušnosti, aby se podepsal, a ani trošku zodpovědnosti, aby si stál za tím, co dělá, na vás napíše udání, a úřad, kterého platíte ze svých daní, to musí vyšetřit! A vás nějak postihnout. To, že ani nemá komu sdělit výsledky svého šetření, nikoho nepřivádí v údiv. Nás ale ANO!

Pokud stojíme před zákonem rovnocenně, tak musí být na jedné straně ten, kdo žaluje a na druhé straně ten, kdo se žalobě brání!

Jak je možné, že systém stojí na straně žalobce?

Copak je ten žalobce chudák, který se musí před námi schovávat za někoho zodpovědného? Je…

NAPLNO ZDE VYJADŘUJEME NESOUHLAS a opovržení nad takovými zákony, které chrání slabochy, zbabělce, závistivce, udavače a pomstychtivé nactiutrhače!

O to víc budeme dělat to, co děláme, otevírat lidem oči ke SVOBODĚ! Otevírat lidem oči k LÁSCE!

My nechceme žít ve společnosti, kde morálním pravidlem je UDAVAČSTVÍ. Přece nejsme takoví… a my víme, že tohle z lidí dělá strach.

Ve všech programech naší AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ vás vyzýváme, že nestačí jen VĚDĚT, ale že je třeba KONAT.

Je to výzva i pro nás, i my budeme dělat praktické kroky k tomu, aby nás nešlo umlčet, i za vás a pro vás.

Jsme šťastní, že našimi placenými programy, kde si (zatím) můžeme sdělovat cokoliv, prošlo víc než tisíc lidí. Vy všichni, kteří jste některým programem prošli, už víte, že jste svobodné bytosti a víte, že nás nikdo zastavit na naší cestě nemůže. Prosím, pokračujte na své cestě a dál otevírejte oči druhým lidem, ať se nemusí bát a ať také směřují k tomu, že budou vědomí. DĚKUJEME!

My přestat nemůžeme. To, co děláme, je náš celý život, a pokud nás někdo bude chtít umlčet, tak nás bude muset zabít. Jenže my se nebojíme ani smrti. Dneska už ne…

Všichni, kdo tohle čtete, nemusíte souznít.

Možná se vám některá slova zdají přehnaná a možná nevěříte, že to, co píšeme, cítíme a žijeme.

Také jsme nevěřili těm, kteří dřív než my pochopili, o čem je život. Pamatuju se, že jsem to těm lidem nejen nevěřila, že to tak mají, ale hledala jsem v tom nějaké lži a kličky. Prostě když jsme nezažili ten stav, tak jsme ho nemohli pochopit ani u druhých…

Teď už to víme, za čas to budou vědět všichni. Všichni jsme na cestě, je naprosto jedno, kde, ale je to úplně v pořádku a přesně tak, jak to každý z nás potřebujeme.

Ale pokud vás láká jít naší cestou, chápat život, vztahy, zdraví jako my, pojďte ZÁKLADŮ CELOSTNÍHO ZDRAVÍ.

Otevíráme ho jen 1x za rok a to TEĎ.

Pokud chceš rozumět svému životu a nebát se ničeho, je čas

A jak by řekl náš milovaný učitel a přítel numerolog Milan Walek:

„Buďme šťastní, že se můžeme zúčastnit tak neuvěřitelné přeměny společnosti! Taková událost se tak často v dějinách lidstva neděje. Užívejte si to!“

Tak se snažme…

s láskou Miluška ♥︎ Ivan

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Vitamin E: Vitamin věčného mládí
Vitamin E: Vitamin věčného mládí

Vitamin E, který se také často označuje jako vitamin věčného mládí, má na naše tělo několik příznivých účinků. Chrání cenné mastné kyseliny před volnými radikály, které je poškozují (je tedy silným antioxidantem), a tak přispívá k udržení zdraví a mládí našich buněk, kůže, nervového a oběhového systému.

Detail produktu

Komentáře