Už spoustu let se zabývám přírodním léčením. Už spoustu let se snažím otevírat lidem oči, aby pochopili svou trojjedinost, souvislosti těla, mysli a duše.

A aby přijali, že jsou tvůrci svého života a všeho v něm, i svých nemocí a problémů.

A taky že jsou těmi jedinými, kteří mohou všechno převrátit o 180°.

Tolik moc mě to vždycky bavilo a naplňovalo! Tak moc svou práci miluju!

Postupem času se má doporučení stále více a více věnovala ženám a jejich ženské roli. Dotazy v empatii, osobní rozbory nebo konzultace byly stále častěji o partnerských problémech, než o těch zdravotních.

Nakonec sem už měla tak silný pocit, že partnerské problémy řeší snad všechny ženy, že jsem se rozhodla nějaký čas odběhnout od zdravotních konzultací a věnovat se více především ženám.

Děkuji Vesmíru a své vnitřní intiuci, že mě k tomu dovedli. Protože co se pak dělo dál, se těžko slovy popisuje…

A co ten čas mezi ženami dal mně?

Potvrzení, že pokud cítíš silnou touhu do něčeho se pustit a skutečně ji poslechneš, pak dosáhneš výsledků, o kterých se ti ani nezdálo.

♡ Hlavním motorem Vesmírných odměn je MÁ touha a vášen pro věc!

Ačkoliv mi na začátku přišlo, že možná ani nemám tak co vekého předat, pochybovala jsem sama o sobě, nakonec mé poselství bylo tak silné a hluboké, že změnilo stovky partnerských vztahů.

♡ Nejdůležitější pomocí druhým je vlastní příběh. A MÁ odvaha o něm otevřeně mluvit.

Ačkoliv jsem se postavila před ženy jako lektorka a ta, která má už hodně zmáknuto, ten to byl i pro mě mazec. S každým tématem jsem i já šla dál do hloubky sebe a svého vztahu s Ivanem. S každým tématem jsem prožívala nepříjemné střety a negativní pocity.

♡ Život je neustálý proces MÉ změny. Dokud dýchám, mám na sobě stále spoustu práce.

S každým tématem a s každým ženským komentářem jsem cítila, jak se mě vše hluboce týká. Že jsem to právě a jen já, která tohle téma a tenhle komentář má řešit, vztahovat k sobě. Každá má reakce na každou otázku byla odpověď pro mě samotnou.

♡ Cokoliv dělám a prožívám, vždycky je to jen o MNĚ.

Ženy, které jsou v mých ženských programech, se přišly učit ode mne. Jenže to fungovalo tak, že si pomáhaly nejen vzájemně mezi sebou, ale pomáhaly i mně. Každá jejich reakce měla a má ohromný význam i pro mne osobně.

♡ Cokoliv dělám pro druhé, dělám především pro sebe.

Občas přišel negativní ohlas, nesouhlasný komentář. Bylo mi jasné, že jde o ženu smutnou, ztrápenou a takovou, která už vše vzdala. Nebo zatím nic nezkusila.

♡ Pochopila jsem, že nikdy nelze zachránit všechny.

Za ten čas jsem udělala spoustu kopanců a přehmatů ve vztahu k Ivanovi. Často mi říkával: „Poslechni si včerejší webinář, co jsi na něm říkala!“ Selhávala jsem a vracela se do starých vzorců.

♡ Díky ŽENA JE LÁSKA jsem se přestala trápit chybami, které dělám. Vím, že je stále budu dělat. Že nejde o chyby, které opakuju, ale o mé rozhodnutí na nich pracovat.

Uvědomila jsem si, že nejdůležitější ze všeho, co ženám říkám, nejsou rady, jak mají ženami být. Ony to ví samy ..

Nejdůležitější bylo a je, aby si uvědomily, kdo jsou ony samy. A kdo je jejich partner. Rozdíly, které mezi námi jsou.

Ve chvíli, kdy vím, kdo je kdo a kam se kdo posouváme, přestávám bojovat a nechávám vše plynout svou cestou.

♡ Když přijmu svého muže jako doplněk sebe, když ho vidím jako svou součást, jen „venku“, pak se k němu chovám jakoby byl já.

Ačkoliv jsme společně za ten čas udělaly ohromné posuny v našich partnerstvích, nejvíc jsme udělaly posun samy na sobě. Podívej se, jak reaguješ dneska, jaká jsi dneska. Vůbec nevadí, že ještě nejsi tam, kde být chceš a taková, jaká by sis přála být. Ale uvědom si, kam ses dostala!

I kdybychom dokázaly jen jednu jedinou věc na sobě zlepšit.

I to je posun. I to je krok k tomu, být víc láskou.

♡ Už jen rozhodnutí jít je výraz posunu v bezpodmínečnou lásku.

Všechny, které jste se mnou kráčely i všechny, které se mnou budete pokračovat dál, jste bezpodmínečnou láskou už teď!

Kurz Žena je láska

Děkuju vám a miluju vás.

s láskou Miluška

Kam dál?

Do našeho e-shopu

L-Lysine Plus: Proti oparům
L-Lysine Plus: Proti oparům

Kapsle L-Lysine PLUS nabízejí v koncentrované formě aminokyselinu lysin, kterou naše tělo nemůže vyrábět, ale která může poskytovat účinnou ochranu proti určitým patogenům, jako je např. herpes virus. Kromě toho hraje lysin závažnou roli při tvorbě kolagenu, který je stavební látkou kůže, pojivových tkání a stěn cév. V kapslích je ještě posílen přidaným vitaminem C. Kromě toho může přispívat k tvorbě a zachování normální stavby kostí, k procesům produkujícím energii a správné činnosti svalů.

Detail produktu

Komentáře