Už spoustu let se zabývám přírodním léčením. Už spoustu let se snažím otevírat lidem oči, aby pochopili svou trojjedinost, souvislosti těla, mysli a duše.

A aby přijali, že jsou tvůrci svého života a všeho v něm, i svých nemocí a problémů.

A taky že jsou těmi jedinými, kteří mohou všechno převrátit o 180°.

Tolik moc mě to vždycky bavilo a naplňovalo! Tak moc svou práci miluju!

Postupem času se má doporučení stále více a více věnovala ženám a jejich ženské roli. Dotazy v empatii, osobní rozbory nebo konzultace byly stále častěji o partnerských problémech, než o těch zdravotních.

Nakonec sem už měla tak silný pocit, že partnerské problémy řeší snad všechny ženy, že jsem se rozhodla nějaký čas odběhnout od zdravotních konzultací a věnovat se více především ženám.

Děkuji Vesmíru a své vnitřní intiuci, že mě k tomu dovedli. Protože co se pak dělo dál, se těžko slovy popisuje…

A co ten čas mezi ženami dal mně?

Potvrzení, že pokud cítíš silnou touhu do něčeho se pustit a skutečně ji poslechneš, pak dosáhneš výsledků, o kterých se ti ani nezdálo.

► Hlavním motorem Vesmírných odměn je MÁ touha a vášen pro věc!

Ačkoliv mi na začátku přišlo, že možná ani nemám tak co vekého předat, pochybovala jsem sama o sobě, nakonec mé poselství bylo tak silné a hluboké, že změnilo stovky partnerských vztahů.

► Nejdůležitější pomocí druhým je vlastní příběh. A MÁ odvaha o něm otevřeně mluvit.

Ačkoliv jsem se postavila před ženy jako lektorka a ta, která má už hodně zmáknuto, ten to byl i pro mě mazec. S každým tématem jsem i já šla dál do hloubky sebe a svého vztahu s Ivanem. S každým tématem jsem prožívala nepříjemné střety a negativní pocity.

► Život je neustálý proces MÉ změny. Dokud dýchám, mám na sobě stále spoustu práce.

S každým tématem a s každým ženským komentářem jsem cítila, jak se mě vše hluboce týká. Že jsem to právě a jen já, která tohle téma a tenhle komentář má řešit, vztahovat k sobě. Každá má reakce na každou otázku byla odpověď pro mě samotnou.

► Cokoliv dělám a prožívám, vždycky je to jen o MNĚ.

Ženy, které jsou v mých ženských programech, se přišly učit ode mne. Jenže to fungovalo tak, že si pomáhaly nejen vzájemně mezi sebou, ale pomáhaly i mně. Každá jejich reakce měla a má ohromný význam i pro mne osobně.

► Cokoliv dělám pro druhé, dělám především pro sebe.

Občas přišel negativní ohlas, nesouhlasný komentář. Bylo mi jasné, že jde o ženu smutnou, ztrápenou a takovou, která už vše vzdala. Nebo zatím nic nezkusila.

► Pochopila jsem, že nikdy nelze zachránit všechny.

Za ten čas jsem udělala spoustu kopanců a přehmatů ve vztahu k Ivanovi. Často mi říkával: “Poslechni si včerejší webinář, co jsi na něm říkala!” Selhávala jsem a vracela se do starých vzorců.

► Díky ŽENA JE LÁSKA jsem se přestala trápit chybami, které dělám. Vím, že je stále budu dělat. Že nejde o chyby, které opakuju, ale o mé rozhodnutí na nich pracovat.

Uvědomila jsem si, že nejdůležitější ze všeho, co ženám říkám, nejsou rady, jak mají ženami být. Ony to ví samy 🙂 Nejdůležitější bylo a je, aby si uvědomily, kdo jsou ony samy. A kdo je jejich partner. Rozdíly, které mezi námi jsou. Ve chvíli, kdy vím, kdo je kdo a kam se kdo posouváme, přestávám bojovat a nechávám vše plynout svou cestou.

► Když přijmu svého muže jako doplněk sebe, když ho vidím jako svou součást, jen “venku”, pak se k němu chovám jakoby byl já.

Ačkoliv jsme společně za ten čas udělaly ohromné posuny v našich partnerstvích, nejvíc jsme udělaly posun samy na sobě. Podívej se, jak reaguješ dneska, jaká jsi dneska. Vůbec nevadí, že ještě nejsi tam, kde být chceš a taková, jaká by sis přála být. Ale uvědom si, kam ses dostala!

I kdybychom dokázaly jen jednu jedinou věc na sobě zlepšit.

I to je posun. I to je krok k tomu, být víc láskou.

► Už jen rozhodnutí jít je výraz posunu v bezpodmínečnou lásku.

Všechny, které jste se mnou kráčely i všechny, které se mnou budete pokračovat dál, jste bezpodmínečnou láskou už teď!

Kurz Žena je láska je OTEVŘEN!

Děkuju vám a miluju vás.
s láskou Miluška

Kam dál?

Komentáře