Milujeme své děti a chceme pro ně vždycky to nejlepší. Jenže často pro ně děláme to nejhorší…

Setrváváme s jejich otcem jen kvůli nim.

Myslíme si, že je zodpovědné zůstat spolu. Udržet dítěti rodinu, oba rodiče. Zachovat mu úplný domov.

Mám za sebou 20 let konzultací, mluvila jsem s mnoha tisíci lidí. NIKDO mi NIKDY neřekl, že byl rád jako dítě, když viděl, jak se jeho rodiče hádají a nemají pěkný vztah, jak se nemilují. NIKDY a NIKDO! Naprosto KAŽDÝ mi naopak řekl, že by byl nejšťastnější, kdyby se rodiče rozešli. Tak proč opakujeme stejnou chybu jako naši rodiče?

Je jasné, že ne náhodou jste si vybrali takové rodiče, potřebovali jste tuhle zkušenost. Je to tedy váš úkol v tomto životě. A na úkol se jen nekouká, ale musí se dělat. Proto máte to stejné. Říká se tomu rodová karma. Někdo ji ale musí jednou už konečně přetrhnout. Proč ne vy? 🙂

Děti od nás potřebují jen lásku. Ukazovat lásku. Dávat jim příklad, že žijeme v lásce. Jaké asi normy pro vztah přijme naše dítě, když vidí, že žijeme s někým, koho nemilujeme? A obětujeme se? A sami se trápíme?

Chceme, aby naše dítě bylo šťastné. Aby žilo šťastný život, až bude dospělý. Aby bylo šťastné ve vztahu, který bude mít. Jenže když jsme to nedokázali my sami, budeme se dívat, jak to nezvládá naše dítě. Abychom se poučili alespoň takhle.

Nic není důležitějšího než vy a vaše štěstí, radost, váš skvělý život. Copak může být skvělý život, když žiju s někým, koho nemiluju? Nemůže.

Pokud nemilujete svého partnera, odejděte. Dovolte sobě, i jemu, žit šťastný život s tím, koho milovat budete.

Inspiraci vám dávám na ŽENA JE LÁSKA

A užijte si skvělého Jardu Duška:

Komentáře