Každý připouštíme, že jsme tvůrce vlastního života. Každý má, co si zaslouží a nic se neděje náhodou.

Připouští ale každá z nás, že jen my, ženy, jsme tvůrkyní vztahu se svým partnerem a tvůrkyní rodiny?

Nejsme náhodou stále ještě zaseklé v modelu „půl na půl“, kdy se nám nechce přijmout tuto obrovskou zodpovědnost? A nemáme náhodou cysty?

Milé ženy, mám pro nás špatnou zprávu – svému údělu se stejně nevyhneme ♡

Vypusťme ze sebe všechny uzavřené křivdy a nespokojenost – vyčistěte si svou lymfu.

Přestaňme bojovat proti něčemu, co nelze změnit.

Není náhoda, že jsme se narodily jako ženy, jistě jsme jako dušičky věděly, do jakého světa se rodíme a dobře jsme si byly vědomy, že tento svůj úkol v reálném světě zvládneme! Přece nic není náhoda a každý má, co si zaslouží – i my.

Zkusme si přiznat, že jsme silnější bytosti než muži,

máme schopnosti, které oni nemají, jsme dokonalejší, rychlejší, šikovnější, …. a proto také máme víc zodpovědnosti za svět kolem sebe, za vztahy, které jsou nanejvýš dnes důležité, partnerství a rodina, protože jen skrze jejich změnu se změní celý svět!

Chceme pomáhat přeměně světa? Tak to dělejme tam, kde je to nejúčelnější – doma ♡

Téměř každá žena má cystu …

Proč se bráníme být měkčí, povolnější, tvárnější, pružnější? Brání nám v tom naše ego, ten spratek v hlavě, který nám našeptává:

„Jak budeš vypadat, když ustoupíš? Co si o tobě pomyslí, když se s ním nebudeš hádat? Bude si o tobě myslet, že jsi bačkova a uteče za jinou. Abys byla žádoucí, musíš být aktivní.“

Opak je pravdou…

Pokud žijete ve vztahu, kde nejste příliš spokojené a rády byste svého muže měly jiného nebo jinak, začněte u sebe. Pokud chci, aby se něco v mém životě změnilo, musím já něco začít dělat jinak. Tak začněte, partner to nebude, to si buďte naprosto jisté…

♡ Váš muž je stále ten kluk, do kterého jste se zamilovaly, nezměnil se. Váš pohled na něj se změnil.

♡ Váš muž má mít jedinečné místo ve vašem životě, nikdo jiný před ním nemá přednost.

♡ Váš muž je hodný veškerého ocenění, kterého jste schopna. Je naprosto dokonalý tak jak je (ostatně je vaším zrcadlem) a cokoliv a jakkoliv dělá, je třeba pochválit.

♡ Váš muž potřebuje podporu, že je úspěšný a schopný o vás se postarat, jeho úspěch v práci je třeba oslavit.

♡ Váš partner je vaše druhé já, nemluvte o něm špatně ani za jeho zády. Nezaplétejte se do řečí, co ten můj chlap doma…. chvalte ho. Sice asi přijdete o přítelkyně, ale jsou jimi skutečně?

♡ Svého partnera milujte, milujte a milujte. A nic předem neočekávejte.

Na stránkách Vlastimila Marka jsou úžasné články o mužích a ženách, ženách a dětech, porodech,…. Dovoluji si z jednoho citovat.

Vyjadřují se tu muži o tom, co od ženy potřebují – jak jednoduché 🙂

„Potřebuji, aby mě měla ráda takového, jaký jsem, abych mohl trávit volný čas přirozeně, a nemusel přemýšlet, zda ji něčím neirituji.

Nejlépe se cítím s ženou, u které nemusím být ve střehu. Cením si věrnosti a tolerance vůči mně. Chlap se musí cítit svobodný. A když mu to žena umožní, udělá pro ni a pro rodinu všechno. Ale v okamžiku, kdy mu jeho svět odpírá, postaví se na zadní.

Chlap se musí chválit, kdykoli udělá něco dobře.

Když od muže žena něco chce, nesmí prudit, citově vydírat ani podrážděně štěkat. Hlavně musí jít k věci. Dnes odpoledne vynes odpadky. To stačí. To ale neznamená, že se rovnou sebere a půjde, protože jakožto svobodný člověk se musí chvíli rozmyslet, jestli půjde hned nebo až za hodinu. Když ale za pět minut žena řekne „Proč jsi to ještě nevynesl?“, v tu chvíli je všechno špatně. V případě opakování povelu přichází rebelie, a to zásadní, ke konfliktu vedoucí.

Máte na nás ovladač, na kterém jsou tři čudlíky. Jsme jednoduchá stvoření se snadnou údržbou.“

Až povolíte blokádu nechuti být ženou, odteče i cysta.

„Svůj život vkládám do tvých rukou, bez výjimky a neodvratně.

Bez jakýchkoliv když a ale.

Musím se úplně odevzdat.

Každou buňkou svého těla a svého rozumu.

Ještě více, celou duší.

Odevzdání je láska, která si ničeho nežádá, protože ví, že všechno je správné.

Není žádný obchod, nic za svou lásku nechci.

Musím přijmout riziko, že ze mě nic nezůstane, pokud by celý vztah ztroskotal.“

Učím vás být skutečnými ženami – základy najdeš v kurzu zdarma Žena je láska, a do hloubky jdeme v KRUHU Žena je láska, a jsem na sebe a na vás hrdá!

S láskou vaše Empatia (Miluška)

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem
Organic Noni: Organické Noni s biocertifikátem

Morinda citrifolia (která se v polynéských jazycích nazývá noni) je exotické zvláštní ovoce, které obsahuje několik životně důležitých látek. Polinesian Noni a Organic Noni jsou komplexní přípravky navržené k podpoře vašeho zdraví, bohaté na vitaminy, aminokyseliny a minerály. Podporují zdravou činnost buněk a jejich normální dělení; kromě toho snižují zánětlivé procesy v těle. Přispívají k detoxikační funkci jater a mají rovněž antibakteriální, protivirové a protiplísňové účinky. Plody Organic Noni pocházejí z kontrolované ekologické farmy a jsou ochuceny malinami z organické farmy. Zatímco původ Polinesian Noni je v nezkažené přírodě, zdrojem plodů v Organic Noni jsou farmy s biocertifikátem.

Detail produktu

Komentáře