Jak jse těšíte na letošní úžasné, ale horké léto? Jak to děláte s pitným režimem?

Když si vzpomenu na nás před pár lety…

Pili jsme vodu z kohoutku…

Jenže, když jsme se dozvěděli, kolik obsahuje v sobě svinstva, začali jsme kupovat vodu balenou. To tahání plných PET lahví a odnášení do tříděného odpadu nám vydrželo opravdu jen chvilku.

Pak nám někdo nabídl filtr – reverzní osmózu. Zpočátku jsme byli nadšeni. Jenže když každých 10 měsíců jsme museli povinně měnit filtr a zaplatit firmě skoro 4 tisíce, tak nás nadšení pomalu opouštělo.

No a „náhodou“ přinesla CaliVita, jejíž doplňky stravy jsme už víc než 10 let užívali a doporučovali dál, taky filtr na vodu – Aquarion. Je fakt, že nás maličko šokovala cena. Jenže věděli jsme, že pít musíme a chtěli jsme pít nejen vodu opravdu dokonale čistou (i bez hormonů, které dnes běžně s vodou z kohoutku pijete), ale nadchlo nás i to, že to není jen filtr, ale i ionizátor. Tenkrát se teprve začalo mluvit o překyselení.

Já si ale myslela, že překyselená nejsem.

Vždyť jsem se o sebe tak důkladně starala, jedla zdravě, myslela pozitivně, byla spokojená a užívala doplňky stravy přes 10 let. Podle návodu se má začít s pitím zásadité vody pomalu. Pomalu zvyšovat pH. Jenže já návody nečtu 😀

Tak jsem začala pít rovnou a bez postupného přidávání. Co to u mě spustilo, byl masakr!

Začalo mě bolet mezi lopatkami. A to dost hodně. Jakoby mi někdo vrazil nůž do zad. Dala jsem si nějaké doplňky stravy a čekala, co z toho vyleze. Vše se zhoršovalo, už se to nedalo vydržet. Bála jsem se zápalu plic nebo něčeho fakt vážného. A tak jsem šla k doktorovi. Prohlédl mě a prý mi nic není. Super, dobrá zpráva! Jenže co ta bolest v zádech?

Otevřela jsem si Noni a začala ho masivně pít.

Druhý den mě probudil kašel tak mocný, že jsem se počůrala. Kašlala jsem a kašlala, vykašlávala věci, které vám nechci popisovat. Strávila jsem 3 dny v posteli s plínou, tak mocný kašel mě chytal. Za tři dny byl kýbl plný toho, co jsem měla v sobě. Fuj!

Jestli někdo tvrdí, že zásaditá voda nedetoxikuje, tak se usmívám.

Protože detoxikuje tak, že to je docela problém ustát 🙂
(Já kdysi kouřila, ale každý z nás jsme kdysi nějak své tělo zanášel, nebo vy ne? :-))

Od té doby Aquarion MILUJU! A to nejen proto, že mě detoxikoval.

  1. Voda z něj je neuvěřitelně lahodná, čistá bez všeho, lepší než ze studánky.
  2. Vozíme si s sebou Aquarion kamkoliv, kde je vodovodní kohoutek (i k moři), protože Aquarion na něj připojíme a nemusíme se starat o pití.
  3. Filtr si měníme podle potřeby, až je plný, žádné povinné servisní prohlídky za spoustu tisíc.
  4. Občas ho Ivan (protože je skvělý chlap) rozebere a vyčistí. Ale kdyby se mu nechtělo, prostě ho pošleme na vyčištění do CaliVity, kde ho skvěle vyčistí za tisícovku.

Aquarion byla ta nejlepší investice do pitného režimu!

Jestli váháte a nevíte, můžete si všechno o mém miláčkovi přečíst na webu Aquarion

Ještě vám chci říct, co vás možná potěší.

Aquarion vám přiveze zdarma, a všechno vám o něm řekne a ukáže a pomůže s instalací, Ivan. Pohodlně 🙂

Přidejte se k více než stovce lidí, kteří si už od nás Aquarion pořídili. A jsou spokojení. A nadšení.

Jeden uživatel nám před pár dny napsal, že mají poruchu a musí ho poslat na opravu. To není problém. Problém je to, co budou do té doby pít. Protože ta voda je tak chutná, a tak si na ní zvykli, že neví, jak tu dobu opravy přečkají. To o něčem svědčí 🙂

s láskou a touhou, abyste byli i vy v pohodě – vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

OxyMax: Kapky kyslíku
OxyMax: Kapky kyslíku

Bez správneho zásobovania kyslíkom naše telo nemôže optimálne fungovať. Kvapky OxyMax® obsahujú stabilizované molekuly kyslíka, ktoré sa pri trávení dostávajú do krvného obehu. Táto forma, ktorá je pre naše telo ľahko využiteľná, môže prispieť k zníženiu škodlivých vplyvov civilizácie a zvýšiť našu fyzickú výkonnosť. V mestách so znečisteným ovzduším, kde je vo vzduchu nižší obsah kyslíka, alebo v prípade jeho vyššej potreby, napr. počas športu alebo fyzickej práce, bude veľmi prospešný OxyMax®!

Detail produktu

Komentáře