Osobní přístroj pro biomagnetickou rezonanční harmonizaci našeho organizmu.

BioHarmonex® je přístroj, který byl vyvinut speciálně pro domácí použití a pracuje na základě principů biofyziky, přesněji biorezonance.

Ti, kteří tuto problematiku sledují, tvrdí, že každá buňka lidského těla vytváří elektromagnetické pole. Toto energetické pole je jedním ze způsobů, kterým mohu buňky vzájemně komunikovat, iniciovat nebo kontrolovat různé fyziologické procesy v našem těle.

BioHarmonex® vytváří zevní elektromagnetické pole, které může podpořit přirozené procesy v organismu tak, že působí na přirozené elektromagnetické pole vytvářené určitými tkáněmi v těle.

Biorezonance je do budoucnosti největším příslibem medicíny, protože ovlivňováním základních funkcí organismus nastartuje a podporuje jeho regeneraci.

Její velkou výhodou je velmi široká oblast použití a to, že nemá žádné vedlejší účinky. Pouze (opět) naučí organismus tomu, co kdysi v době, kdy byl zdravý, již uměl.

Každá naše tělesná buňka má okolo sebe energetický obal, ve kterém jsou zapsány „vzorce“, jak má správně fungovat a pomocí kterého současně komunikuje s okolními buňkami, aby každá dělala v určitý okamžik přesně to, co je třeba.

Pokud z nějakého důvodu dojde k porušení nebo změně těchto „vzorců“, projeví se to jako zdravotní problém.

Obrovskou výhodou této malé krabičky (cca 7x10x2 cm) je její osobní použití, tedy možnost mít ji neustále u sebe a potřebné programy spouštět v době, kdy – třeba podle orgánových hodin nebo jiných potřeb – je to nejúčinnější.

BioHarmonex je některými svými zásadními vlastnostmi mezi biorezonančními přístroji naprosto unikátní!

25 Programů BioHarmonexu 4

BIORYTMUS ▪ Pro harmonický biorytmus.

BOLEST ▪ Program pro všeobecně dobrý pocit za každých okolností.

DETOX ▪ Může podporovat detoxikační procesy.

DÍTĚ ▪ Pro zvláštní potřeby dětí.

DÝCHÁNÍ ▪ Pro správné dýchání. Doporučuje se sportovcům, kuřákům a lidem žijícím ve městech.

HORMONÁLNÍ ČINNOST ▪ Program cílený zvláště na hormonální systém.

HUBNUTÍ ▪ Program rozvinutý na podporu správně aplikovaných metod hubnutí.

IMUNITA ▪ S vibracemi zaměřenými na imunitní systém.

JÁTRA / SLINIVKA ▪ Ještě více rozvinutá varianta programu „ Trávení“ zaměřená zvláště na tyto dva orgány.

KOSTI / PÁTEŘ ▪ Program je v souladu s procesy, které probíhají v kostech a tkáních.

KREVNÍ OBĚH ▪ Především pro ty, kteří intenzivně podrobují svůj oběhový systém zátěži (sportovci), ale bude užitečný pro každého.

LYMFATICKÝ SYSTÉM ▪ Pro zdravou činnost lymfatického systému.

MENSTRUACE ▪ Pro přirozenou ženskost.

MENTÁLNÍ DOBITÍ ▪ Pro správnou relaxaci a také v případě extrémní zátěže.

MERIDIÁN ▪ Jeho účelem je harmonizovat činnost akupunkturních drah.

MOČOVÉ CESTY ▪ Vibrace programu jsou v souladu s optimální činností ledvin.

NERVY ▪ Byl vyvinut pro ty osoby, které potřebují být každý den intelektuálně aktivitní.

ODPOČINEK ▪ Pro odpočinek, nabití, relaxační program.

PO TRÉNINKU ▪ Pro regeneraci, která následuje po intenzivním fyzickém pohybu.

POKOŽKA ▪ Pro krásnou kůži a její správnou činnost.

PROSTATA ▪ Pro zralé muže ve středním a starším věku.

TRÁVENÍ ▪ Vibrace vyladí trávicí činnost těla na optimum.

VĚČNÉ MLÁDÍ ▪ Program pro antioxidační procesy a věčné mládí.

ZMĚNA POČASÍ ▪ Pro dobrou náladu v jakémkoliv počasí.

ZRAK ▪ Vyvinutý pro ty, kteří při práci nebo při svém hobby intenzivně zatěžují své oči.

Jak to vlastně funguje – Harmonické vibrace buněk těla:

Velmi laicky:

Představte si orchestr. Orchestr tvoří jednotliví hráči. Ale každý z hráčů patří současně do nějaké sekce. Např. malý bubínek, velký buben, tympány, atd. Každý z nich ví, co má hrát, ale současně to musí zahrát v ten správný moment. A stejně tak celá sekce a stejně tak celý orchestr. Jinak z toho nebude balzám pro uši, ale… maglajz. Relativně slušně řečeno :-).

Naše tělo je jako ten orchestr. Ale ne ledajaký. Orchestr čítající přibližně 75 miliard hráčů – tedy buněk. Buňky jsou sloučeny v jednotlivé sekce – tělní orgány (třeba játra). Každá buňka ví, co přesně má dělat (není to fascinující?), ale také to musí udělat přesně v okamžiku, kdy je třeba (to už je nad moje chápání)! To znamená, že každá buňka musí mít nějaký „notový zápis“ a celé to musí řídit nějaký „dirigent“. Jak to, proboha, dělají?!?!?

Moderní výzkumy odhalily, že součástí každé buňky je elektromagnetické pole o velmi malé intenzitě (nemá to snad nakonec souvislost s energiemi, které popisují už dávné nauky?). V tomto poli je zapsán jakýsi „vzorec“ správného chování buňky (notový zápis). Současně toto pole umožňuje velmi rychlou komunikaci mezi jednotlivými buňkami i celými sekcemi – tělními orgány (dirigent).

Pokud není naše tělo v naprostém pořádku (a řekněte mi, které je..), znamená to, že „nehraje podle správných not“ nebo je chyba v komunikaci – „dirigentovi“. Orchestr nebo některá jeho sekce je rozladěna. Vědcům se podařilo rozluštit, jak mají správné vzorce bioelektromagnetického pole jednotlivých orgánů vypadat a že je možné vnějším působením „doladit“ patřičný orgán zpět do optimálního stavu. Znovu ho naučit hrát správně..

Tomu se říká biorezonanční terapie a to přesně umí Bioharmonex.

Pozn.: (ale důležitá)
Bioharmonex velmi účinně pomáhá, ale stejně se musíme zaobírat tím, proč k tomu „rozlaďování“ dochází? Nejčastěji proto, že tělu chybí něco, co pro svou normální funkci potřebuje a co se mu nedostává z dnešní běžné stravy a/nebo co si způsobujeme svým nesprávným myšlením (viz. Duchovní příčiny nemocí). Proto je terapeuticky nejúčinnější spojení účinku Bioharmonexu a potravními doplňky CaliVita, se kterými se synergicky doplňuje.

Opravdu mírně odborně:

Se všemi informačními systémy jsme důkladně obeznámeni prostřednictvím smyslů a víme, že naše oči mohou vidět pouze v úzkém elektromagnetickém pásmu (např. televizní přijímač přijímá naším zrakem neviditelné signály a přeměňuje je na viditelné).

Náš hormonální systém reguluje a řídí mnoho funkcí, ale získané informace lze převést pouze určitými receptory.

Nervový systém s 25 bilióny neuronů v centrální a periferní oblasti sehrává důležitou roli v přenosu informací, ale není spojen s buňkami. Situaci dále zhoršuje skutečnost, že odpovídá spíše „pomalu“ a informace na příjmovém senzorickém stimulu se přenáší rychlostí 20 m/s. Právě z tohoto důvodu je zde prodleva asi 0,2 sekundy (např. když musíme přesunout nohu z plynového pedálu na brzdový pedál v automobilu).

Posledním objevem je informační systém pracující na principu rezonance s elektromagnetickými poli s extrémně nízkou intenzitou, který zajišťuje nadměrně aktivní a přesné rozdělení informací.

To je oblast, jíž se zabývá biorezonanční terapie.

Vzhledem k její jednoduché aplikaci se milióny pacientů mohou denně podrobit rezonanční terapii.

Pomoci signálů vydávaných přístrojem na této bázi je možno určitým způsobem ovlivnit elektromagneticky řízené procesy v našem těle – buď přímým působením na specifickou tkáň nebo na specifický proces, což umožní konkrétně cílenou terapii. Přístroj přenáší generované signály pomocí informačního kanálu (biologické okno), jímž se přenáší informace prospěšné organizmu. Biologická rezonance v případě zdravotního problému „upamatovává“ naše tělo na procesy, které znalo, když bylo v dobré tělesné kondici.

Vzájemné rezonanční působení (interference) se mohou vytvářet jak mechanicky (akusticky), tak elektromagneticky. Praktická aplikace se provádí především formou elektroterapie, magnetické terapie (aplikace pulzního magnetického pole) nebo kombinované elektromagnetické terapie. Přístroj BioHarmonex generuje signály o extrémně nízké intenzitě, které pacient přímo necítí, ale na vnitrobuněčné bázi se projevují jemnými účinky (teplem, vibracemi), které ozdravně upravují různé procesy sebekontroly těla.

Jedinečnost přístroje BioHarmonex

– kromě již zmíněného osobního použití – spočívá také ve skutečnosti, že otvírá několik „biologických oken“ současně a přenáší tak do buněk více informací! Z tohoto důvodu je mnohem účinnější než podobná zařízení, která pracují se značně nižším frekvenčním pásmem a otvírají pouze jedno biologické okno. BioHarmonex pracuje ve frekvenčním pásmu od 1 Hz do 200 kHz v závislosti na druhu programu, tzn. podle toho, na jaký zdravotní problém je použit.

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

 

Buďte zdraví přirozeně bez chemických léků! Harmonizujte své tělo a život ♥︎

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou
Evening Primrose Oil: Zmírňuje revmatoidní artritidu a problémy s menstruací a menopauzou

Nenasycené mastné kyseliny v pupalkovém oleji jsou známy několika svými pozitivními účinky. Přispívají k zachování zdraví kůže a pojivových tkání, a tak podporují krásu a pevnost pokožky. Mají také příznivý vliv na hladinu celkového a LDL cholesterolu a hladinu triglyceridů, a tak podporují zdravý krevní oběh.

Detail produktu

Komentáře