Mnoho lidí stále nepřikládá velkou důležitost tomu, co denně jedí. Stále chceme být udržováni v bludu, že to, co se prodává v obchodě jako potraviny, je skutečně k jídlu, a to, co se nám nabízí v restauraci, je skutečně jedlé.

Důvod je zřejmý – chceme být udržováni v nevědomosti, alespoň se můžeme tvářit, že nejsme líní, ale prostě to nevíme, že…

Jenže na neznalost v dnešním světě dostupných informací se již těžko může někdo vymlouvat.

To, že spousta dospělých je natolik zdegenerovaná chemickými chutěmi jídel, že jim jednoduše zelenina a obiloviny nechutnají a nechtějí to nikterak měnit – prý na něco zemřít musí, jejich volba.

Ale že svou lenost přenáší matky na své děti, je trestuhodné.

A jejich výmluvy, proč kupují svým několikaměsíčním dětem hotové jídlo, stojí na tom, že údajně v těch hotových skleničkách je dokonale vyvážená strava pro jejich dítě!

Kdyby se jen maličko zajímaly o zdravou stravu dětí, nikdy by nemohly svému dítěti podat do roka maso, cukr, sůl, bílou mouku, uzeninu ani sýr! Ale velmi je trápí atopické ekzémy, alergie a zahlenění svých milovaných potomků…

Většina z nich dokonce skleničku frknou do mikrovlnky (víte, že i lahvičku se Sunarem?). Totální destrukce…. a pak jen velký údiv, jakto, že mé dítě je hyperaktivní? Nespí a zlobí? Pláče a nesoustředí se?

Některé maminky to pochopí a začnou se změnou.

Přestanou dítěti dávat to, co je ničí, ale přijde další problém.

Dítě odmítá obilnou nemléčnou kaši nebo domácí dušenou zeleninku, raději chce tatranku ze spíže nebo párek, co má na talíři maminka.

Co prý mají dělat, když dítě nechce to zdravé?

Trošku jsem bezradná a nevím, co na to říct…

Víte, proč máme děti nemocné? Abychom se staráním o ně začali starat i o sebe.

Možná vám přijde mé povídání agresivní a naštvané, útočné. Ano, je.

Před třemi lety u mne byli rodiče se čtyřletou holčičkou čerstvě po rakovině lymfatických cest. Byla oteklá a naprosto zdevastovaná. Doporučila jsem očistu lymfy, podporu imunity, lymfatické drenáže a změnu stravy. Všechno doporučené si koupili – jednou, na drenáž neměli čas…

Před dvěma měsíci tu byli podruhé. Neví si rady s tím, že stále tloustne a tloustne. Vysvětlila jsem, že to není tuk, ale že je naprosto plná lymfy, byla oteklá tak, že když jste jí šťouchli prstem kamkoliv, zůstal důlek a to velmi dlouho. Opět jsem jim vysvětlovala, kam to vše povede, jak je překyselená, zanesená škodlivinami, bez imunity, totálně vyšťavená, Vše si koupili, objednali se na drenáž. Den předem se omluvili, že holčička je nemocná, takže nepřijedou, už se neozvali…

Pak jsem se dozvěděla, že zemřela. Totální selnání imunity, otrava organismu, zemřela v křečích. Přijímám božskou spravedlnost, že všichni dostávají to, co potřebují a nic se neděje náhodou, ale tyhle rodiče bych soudila světskými soudy za zanedbání a nedbání, za lenost.

Takže rodiče, sami se sebou si dělejte či nedělejte, co uznáte, za sebe jste zodpovědní jen sami. Ale když už máte děti, i za ně máte zodpovědnost, alespoň do té doby, než je odchováte a vypustíte do světa.

To, co jíme denně, tím budeme zítra!

Pokud jsem nemocný, nejím buď vůbec nic nebo jím jen suchou natural rýži a to třeba měsíc, než se uzdravím.

Ne zákusky a dobroty nemocnému na návštěvu! To je výraz toho, že už si přejete, aby to měl co nejrychleji za sebou 🙁

Překonejte svou lenost a vařte si doma, a zdravě!

Učte se o sebe starat preventivně v ZÁKLADECH CELOSTNÍHO ZDRAVÍ!

Nebo alespoň v minikurzu Jak mít zdravou rodinu

Vaše Empatia s láskou

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Mega B Complex: Vitaminový komplex B v megadávkách
Mega B Complex: Vitaminový komplex B v megadávkách

Mega B-Complex byl vyvinutý pro všechny, kteří potřebují skutečně vysoké dávky účinných vitamínů.

Detail produktu

Komentáře