Děkuji odvážné mamince za sdílení zkušenosti s léčbou svého miminka. Stojí to opravdu odvahu vzepřít se a nepodat dítěti doporučené antibiotika. Ale za tu zkušenost jí to stálo.

Teď už ví, že spoustu zdravotních problémů dokáže vyléčit sama.

Každý se to může naučit. Třeba v programu Základy celostního zdraví

Pokud raději čtete, je tu knížka Základy celostního zdraví

Podělím se s Vámi o zkušenost, která mne mnohému naučila v oblasti léčení nemocí, chápání souvislostí mezi duchem a tělem a odpovědnosti za život svůj i blízkých.

Před Vánoci onemocněl můj 8 měsíční chlapeček zánětem průdušek. Zašla jsem s ním k lékařce, která konstatovala počínající zánět průdušek. Dostala jsem běžné kapky na kašel a rýmu s tím, že mám přijít za dva dny na kontrolu. Mezitím jsem si objednala výrobky od Calivity (na doporučení paní Matoušové Samburex, Liquid C, Infant formula, Noni). Při kontrole za dva dny měl již náš syn zánět celých průdušek a z ordinace jsme si odnesli antibiotika. Paní doktorka nám řekla, že je máme brát, jinak že synovi hrozí zápal plic.

Rozhodla jsem se, že antibiotika podám až večer a do té doby budu podávat koktejl z výše uvedených přípravků, které mi ten den přišly. Do večera se synovi ulevilo, tak jsem si říkala, že s antibiotiky počkám do dalšího dne.

Antibiotika jsme nakonec vůbec nepodali. První tři dny od podání tohoto vitamínového koktejlu a probiotik, se zdravotní stav našeho syna lehce zlepšoval a do 5 ti dnů byl při poslechu fonendoskopem jeho dech čistý.

Na kontrolu jsme šli za týden a to paní doktorka konstatovala již úplné uzdravení. Mimo produkty od Calivity jsem podávala i kapky doporučené paní doktorkou.

Obavy, které jsem prožívala během synovy léčby byly veliké, protože jsme šli pro nás neznámou cestou, ale jsem dnes velmi šťastna, že jsme tím prošli a syn to zvládl s imunitou posílenou a ne zničenou antibiotiky.

Bylo pro mne velkým překvapením, že syn antibiotika nakonec nepotřeboval a zcela se uzdravil jen pomocí přírodních vitamínů. Dnes již chápu větu paní Matoušové, abychom se nebáli užívat i vyšší dávky, že jeho tělo je nyní podhodnoceno, co se týká vitamínů apod. pro boj s nemocí.

Je to pro mě velká zkušenost, díky které vím, jak se zachovat již při prvních příznacích onemocnění a která mne vede k tomu, abych více přemýšlela o tom, čím své děti krmím, jaké doplňky podávám a také o propojení věcí ducha a těla.

Tato zkušenost posílila moji odpovědnost k životu mému a mých blízkých a důvěru v regenerační schopnost těla, pokud má dostatek přírodních látek pro boj s nemocí. To vše doprovázené modlitbou, protože bez „Božího požehnání je marné každé lidské namáhání“.

Děkuji velmi paní Matoušové za její rady a podporu v tomto náročném období, které jsme prožívali. Ta zkušenost je pro mě velmi cenná. V. Janšová

Srdečně děkuji za sdílení, podporu dalším váhajícím maminkám!

s láskou vaše Empatia

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Lion Kids D: Žvýkací multivitamín s komplexem minerálů a vitaminem D pro děti
Lion Kids D: Žvýkací multivitamín s komplexem minerálů a vitaminem D pro děti

Lion Kids +D je chutný, žvýkací multivitamin s komplexem minerálů a extra dodaným vitaminem D, který je šetrný k zubům. Tento přípravek ve tvaru zvířátek byl vyvinut speciálně pro naplnění potřeb dětí. Neobsahuje cukr, ale jeho součástí je přírodní sladidlo xylitol, které snižuje riziko vzniku zubního kazu.

Detail produktu

Komentáře