Mnoho z nás, kteří žijeme v „přecivilizovaných“ oblastech světa, si již začíná uvědomovat potřebu změny stylu života.

Náš život je mnohem dynamičtější a náročnější než kdykoli v minulosti, míra negativního působení na naši tělesnou schránku, a to zevnitř i zvenku, je nadměrná.

Začínáme jasně vnímat potřebu či dokonce nutnost udělat něco pro své tělo, mysl i duši, chceme mít své zdraví ve svých rukou.

Jak tedy postupovat, chceme li být více zdraví?

Pojďme se nejdříve zaměřit na detoxikaci a odkyselení organismu. Proč?

Protože jsme vystavení mnoha degenerativním faktorům ze vzduchu, který dýcháme, z vody, kterou pijeme, ze stravy, kterou jíme … Každý den má 24 hodin. Každý den – i dnes.

Spolupříčinou každého onemocnění nebo jeho zhoršení je toxicita a překyselení organismu!

Tuto větu přede mnou vyslovily stovky či spíče tisíce odborníků. Tento fakt byl dokázán nesčetným množstvím studií, testů a zkoušek.

Takže ať už nás trápí klouby, cholesterol, cukrovka, jsme v depresi, máme celulitidu nebo špatně vidíme…vždycky uděláme dobře, když se budeme pravidelně věnovat DETOXIKACI A ODKYSELENÍ ORGANISMU. A když to budeme dělat
správně, určitě to v dobrém pocítíme.

Teď bych vám měl nabídnout nejlepší, nejjistější, nejjednodušší, nejkratší a nejlevnější recept, jak dosáhnout dokonalé detoxikace a odkyselení. Jenže takový recept asi neznám a možná, že ho nezná nikdo.

Ale protože vím, že příroda je mocná, navrhuji zaměřit se na výtažek z vojtěšky – chlorofyl, o kterém se ví, že detoxikuje a odkyseluje zároveň.

Vojtěška je totiž výjimečná rostlina. Její kořeny sahají až do hloubky 15 metrů, kde není půda tolik zatížená chemikáliemi a zemědělskou výrobou (takže je tam více cenných látek).

Výrobek se jmenuje Liquid Chlorophyll.

– Při pravidelném užívání postupně zbavuje organismus jedovatých usazených látek a zbytků chemikálií, které se do nás dostaly.

– Chlorofyl také dokáže likvidovat bakterie, které v nás hostují a o které nestojíme.

– Látky v něm harmonizují činnost střev a zvyšují tvorbu červených krvinek, což má za následek správné okysličování
tkání a z toho zase pramení správná činnost orgánů.

– Nesmíme zapomenout na hojivé a protizánětlivé účinky chlorofylu (vně i uvnitř těla).

– Tato látka podporuje správné hojení všech ran a málokdo by kdysi věřil, že dokáže vyhojit i bércový vřed.

– Jeho pravidelné užívání působí regeneračně na činnost jater.

Přesto je jeho hlavní efekt v detoxikaci a odkyselení, protože je silně zásadotvorný.

A my, lidé dnešní doby jsme naopak překyselení. Kdybychom dokázali udržet správný poměr kyselin a zásad, pomohli bychom si od řady nemocí.

Výhodou je, že přípravek Liquid Chlorophyll je možné podávat periodicky s přestávkami či dlouhodobě, a to jak vnitřně, tak zevně.

Přeji vám dobrou chuť a pevné zdraví.
Milan Černoch

Zdroj: www.calivita.com

Kam dál?

Komentáře