Dotaz

Dobrý den,chtěla jsem se zeptat na můj zdravotní problém. Mám nejspíš zablokovanou energii v podbřišku – kolem střev cítím napětí -tedy 2. čakra? Taky mám někdy pocity na zvracení. Jak je tento problém možný vyřešit? Vím, týká se to hlavně psychiky. Ale lze to řešit zároveň přírodně? Na oslabení toho pnutí? Existují nějaké čaje nebo jiné uklidňující přírodní přípravky? JInak užívám již mátový čaj a kořen rdesna mnohokvěté tak aby se to s dalšími přpravky netřískalo 🙂
Ještě připojuji, že mě pobolívá levý vaječník a mám na zádech ztvrdlé bulky. MarkétaDěkuji.Ps. Krevní skupinu nevím jistě.

Odpověď

Dobrý den,
energii rozhýbete jednoduše – očistou. Doufám, že chodíte denně na velkou a neužíváte žádné hormony, pokud ano, příčina je tady. Bolest vaječníku ukazuje na přetížený lymfatický systém. Pocity na zvracení jsou ukazatelem přetížení žaludku, možná máte problémy s přijímáním, z toho potom stažené pocity v dolní části břicha. Lidé s 6 v datu narození mají problém se sebevědomím a mají tendenci se všemi vyjít a být s každým za dobře. Pak špatně snáží nepříjemné reakce okolí. Jste silná energie 8 Země, která potřebuje svobodu a samostatnost, seberealizaci a uplatnění, možná tohle se ve vás tluče.
Nevím, zda víte, kudy vede vaše cesta a kudy se ubírat, jaký je váš životní úkol. Můžete se dozvědět v programech naší Akademie. Vhodný pro vás je kurz Žena je láska.
A doporučuji vám pro tělo:
Spirulina Chlorella – (1-1-1) – rozhýbe střeva i lymfu + AC Zymes (1-1-1) – pokud nechodíte denně na velkou + Rhodiolin (2-2-2) za stabilizaci psychiky a žaludku + Evening Primrose Oil (1-1-1) – na posílení ženských pohlavních orgánů.
To, co užíváte, není na léčbu, je to slabé.
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře