Dotaz

Již asi 15 let mně trápí alergické reakce při doteku těla s něčím studeným. Je to jak spouštěcí mechanizmus. Beru xyzal ale je to pořát stejné. Moc ráda bych se toho zbavila.

Odpověď

Hezký den,
alergie na chlad má naprosto stejný základ jako kterákoliv jiná alergie – přehnaná obrana proti domnělým útočníkům, strach z ublížení a tudíž vnitřní stálé napětí a zvýšená agresivita. Pokud reagujete přehnaně na chlad, máte silnou potřebu být milována a současně obrovský strach z toho, že to tak nebude. Jste člověk, který bytostně potřebuje lásku a harmonii kolem sebe, ale máte pocit, že především svou vlastní aktivitou, tím, že pro všechny všechno upracujete, si lásku druhých získáte. A to je pro vás ona výzva – nehledat lásku nikde jinde, než sama v sobě. Pokud nebudete milovat sama sebe nejvíc na celém světě, nebudete dělat věci pro sebe tak, jak potřebujete vy, dokud budete stále sama k sobě cítit „chlad“, do té doby vás okolí bude trénovat a onen chlad vám bude ukazovat. Tam, kde budete velmi toužit po lásce, přijde chlad. Neberte to ale jako trest, je to škola, vaše škola. Milujte sebe, pak se zbavíte strachu, že vás nebudou milovat druzí 🙂 Xyzal nic neřeší, jen zmírní reakci, ale nejde o tu samotnou reakci, jde o příčinu, proč reagujete. Je potřeba zbavit se strachu posílením imunitního systému a zklidněním psychiky, posílením důvěry v sebe sama. Očista tlustého střeva je také pro vás velmi důležitá, protože se tím zbavíte strachu, který jste získala v minulosti a který ve vás přetrvává.
Co tedy doporučuji?
Noni – džus z léčivého ovoce, který harmonizuje, pomáhá tělu znovunastolit rovnováhu, kterou za léta užívání léků ztratilo, posiluje intenzivně imunitní systém, pomáhá zklidňovat, dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Strong Bones = vápník s hořčíkem – opět dva prvky, které ve správném poměru a ve správné úpravě nastolují rovnováhu, rovnováhu příjmu a výdeje, stahu a uvolnění, pomáhá protialergicky, dávkování 1-1-2. Stravu se snažte naladit také do harmonie, žádné extrémy, podívejte se na Stravu z pohledu jin-jang a snažte se jíst neutrální potraviny středu.
Kupte si knížku Miluj svůj život, velmi vám pomůže 🙂
Takto bych to viděla na 3 měsíce, poté se domluvíme podle vašeho stavu, jak pokračovat, pokud bude třeba.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře