Dotaz

Dobrý den,
náš syn (3 roky a 9 měsíců) začal v září chodit do MŠ. neměli jsme nikdy žádná atb a nic podobného. v listopadu začal kašel a nachlazení. pak se přidala angína a podezření na zánět středního ucha. dostal atb. při kontrole po dobrání atb byl krk ještě nedoléčený a ouško pořád „teklo“. dostal do ucha tampon s atb mastí. dva dny poté jsme šli na ORL. dr. konstatoval zánět středouší, nedoléčená nebo vracející se angína a zánět nosohltanu. dostali jsme další atb  a kapky do uší. syn byl bez teplot až dnes večer měl teplotu 37C…atb bere pátý den. stále kašle, hlavně večer a v noci. když jsme nasadili druhé atb, začal krásně vykašlávat. dnes v noci, začal štěkavý kašel. přes den a ted večer suchý dráždivý kašel…a v létě jsem při čištění zadečku objevila „uzlík“ – hemeroid?? ptala jsem se dětského dr….ten nám doporučil zatím nijak neřešit…podložit nohy při potřebě, umývat zadeček. když syn jde na stolici a sedí na wc delší dobu, zdá se mi, že je hemeroid větší než byl v létě. můžete prosím poradit přírodní přípravky na podporu imunity?? hemeroidy?? děkuji moc Iva

 

Odpověď

Dobrý den,
lékaři, který dá 2x za sebou tříletému dítěti ATB, by měli sebrat diplom. Je mi smutno, když vím, že vyléčit vašeho syna by bylo tak snadné a rychlé i bez ATB a bez dalších vedlejších negativních účinků ATB. A jsem naštvaná, že to dnešní lékaři ignorují. Bohužel vím, že dokud k nim budeme chodit, dokud je budeme potřebovat a budeme dávat svým dětem sajrajty, budou nám je předepisovat. Takže ATB by váš syn neměl od této chvíle dostat min. 7 následujících let. Nedovolte to, máte jeho zdraví ve svých rukou.
Poradna v Empatii je plná podobných dotazů a mých odpovědí. Zadejte si do vyhledávače antibiotika, nachlazení, kašel, vyskočí vám odkazy.
Přečtěte si článek o infekcích
Hemeroidy se nezabývejte, váš syn má tak oslabené střevo, tak vybitou střevní mikroflóru, tak špatné sliznice střeva, že se to jako hemeroidy jevit může, nebojte, spravíte to.
Dávala bych mu:
ProbioBalance – 6x1tbl. + Organic Noni 3 polévkové lžíce denně + Liquid C 3 čajové lžičky denně. Vyřadit mléko a mléčné výrobky, pečivo a bílou mouku, cukr a sladkosti. Pouze ovoce, zeleninu, obilné kaše, med, sojové mléko, tofu, ryby, rýži.
Dávejte mu to takto stále i po dobrání ATB a to ještě měsíc v těchto vysokých dávkách. Poté snižte ProbioBalance na 3tbl. denně, a místo ostatního dávejte Lion C a Lion D od každého 3tbl. denně.
Zaregistrujte se do našeho shopu a zvolte při přihlášení Zájemce o členství v síti CaliVita, budete mít hned s prvním nákupem slevu 30%.
Když tak se ozvěte 🙂 všechno zvládnete sama, jen se nebát.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře