Dotaz

Dobrý večer, Miluško,

opět se na Vás obracím s prosbou, tentokrát ale ohledně dítěte mé kamarádky. Holčičce je 6 let a za poslední půlrok měla 5x antibiotika ( Ospen a Dalacin C ). Asi před měsícem jí lékařka nitrožilně podala nějaká další ATB, prý z důvodu, že už ty předchozí nezabírají. Zhruba před 14 dny měla malá horečky a bolelo jí ucho. Dle lékařů měla zánět středního ucha, ABT nebrala. Minulý čtvrtek dostala opět vysoké horečky, které se jim doma nepodařilo srazit. Jeli tedy v neděli na pohotovost, kde jim po odebrání krve sdělili, že má malá zánět ledvin a že je to na hospitalizaci. Nicméně z moči nebyl zánět ledvin prokázán, dle sdělení chyběli bílé krvinky. Byli odesláni domů a následně do péče dětské lékařky. Ta druhý den konstatovala, že si neví rady, že zřejmě má „fafasyndrom“ ( nevím, zda je to takto správně napsáno ). Matce nevysvětlili o co se jedná a zůstává dále na ATB. Jelikož své kamarádce občas vyprávím o přípravcích Calivity, které užívám a o snaze o celostní přístup, požádala mne, jestli bych se Vás mohla zeptat , co by malé pomohlo posílit imunitu a jak se dostat z kolotoče věčných antibiotik. Má ještě jednu holčičku, která bývá méně nemocná, ale i u ní by ráda začala posilovat tělo. Taktéž musím ještě napsat, že i maminka holek je unavená a vyčerpaná, i ona by potřebovala to tělo trochu posílit ( mimo jiné, ale na to musí přijít každý sám).

Děkuji za Váš čas a za doporučení ,velmi si cením Vaší práce. Za kamarádku píšu já, neboť ona není se s internetem příliš nekamarádí. 🙂

S úctou

Dáša B.

Odpověď

Dobrý den,
vám asi nemusím psát, jak šílené je užívání ATB u dětí, co se stane s imunitou a proč se dostává do kolotoče, ze kterého pak už lékař nevidí cestu ven. Ona totiž klasickou medicínou už není, ačkoliv si lékaři myslí, že je – třeba hormonální léčbou nebo ještě větším chemickým kalibrem. Šílené! Vytiskněte své kamarádce tento článek.
Bohužel je potřeba se smířit s tím, že podporu u lékařů na jinou, nechemickou cestu, nenajdeme. Musíme se sami vzchopit, zbavit se strachu, že se něco může stát, když neposlechneme lékaře a nebudeme dávat to, co předepisují. Mám mnoho takových maminek, které zvládly prostě léčit své děti samy, i když strach v počátku měly. A dnes už lékaře nepotřebují. Přečtěte si tuhle referenci.
Dítěti, které je po tak vysoké dávce ATB doporučuji toto:
ProbioBalance (6 tbl. denně rozkousat) + Organic Noni (3 polévkové lžíce) – min. 3 měsíce.
Toto srovná vymlácenou střevní mikrofloru a pomůže tělu, aby nastavilo přirozenou imunitní reakci. Poté je nutné zůstat na prevenci, ale to se maminka bude umět orientovat ve výběru, protože jí předpokládám nabídnete registraci do CaliVity (viz dole), kde dostane materiály, ze kterých si bude hledat sama.
Důležité, na co je třeba se připravit, že se záněty, které vznikly z užívání ATB budou stěhovat po celém těle a budou se různě projevovat jako další a možná zdánlivě nesouvisející problémy. Všechno bude mít ale stejnou příčinu – překyselení a nedostatečnou imunitu. Takže je třeba mít doma připravenou 1. pomoc, až se to stane – a že se to stane, je jisté. Když se objeví cokoliv – horečka, kašel, rýma, bolest, tak začít okamžitě podávat k tomu, co bude užívat:
Samburex 6 čajových lžiček denně + Liquid C 6 čajových lžiček denně + Immunaid (6 tbl. denně)
Za 3 dny bude po problému, a pak se vrátit zpět jen k Organic Noni a probiotikům ProbioBalance.
Ze stravy je třeba vyloučit mléčné výrobky, cukry a bílou mouku nekompromisně.
Pokud její druhá dcera někdy měla ATB, tak bych i u ní začala doplněním probiotik, třeba jen 3 Probiobalance denně, k tomu multivitamín pro její věk a céčko.
Je fakt, že až maminka uvidí, jak CV zabírá, vybere si možná něco i pro sebe 🙂
Být vámi, zaregistruji paní do CV, vy budete její sponzor, když se staráte, je to tak spravedlivé…
Registrace je hodně důležitá kvůli informacím, ke kterýcm se pak člen dostane.
Kdyby něco, jsem tu!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře