Dotaz

Dobrý den.
Je mi 35 let. Meřím 165cm a normalně jsem važívala tak 63kg. Asi během pul roku jsem přibrala 15kg a v posledních dnech cítím že mam nateklý (nebo zavodněný) nevím jak to popsat obličej. Je fakt, že jsem se trochu víc přejídala a jsem úplně závislá na sladkém Múže jít o nějakou poruchu či nemoc nebo je to jenom přejídavost. Nevím jestli je to důležité ale beru antik. Cilest (14let).
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
je vůbec možné, že váš gynekolog vás neupozornil, že hormonální antikoncepci je možné užívat pouze 5 let a pak je nutná pauza minimálně rok? Možná vám to popře a možná to nebude tím, že to není pravda, spíš tím, že to zkrátka sám neví. Takže první věc, kterou byste měla udělat je vysadit ji. Už dost dlouho jste se starala o klidný sex, teď je na řadě minimálně stejný čas váš partner, co vy na to? Pomůže vám to také zlepšit vzájemné vztahy, důvěru a znovu navodit lásku a oddanost mezi vámi :-)) Hormonální antikoncepce vám natolik znečistila tělo, že máte přetížená játra, ta nestíhají v detoxikaci a proto přetěžují lymfatický systém, a ten vám teď už přestal pracovat nadobro. Zkrátka stojí, lymfa neteče. Je to první předpoklad k tomu, že se lymfa hromadí a vznikají bulky, cysty, nádory. Proto dnes již prokazatelně hormony způsobují tyto nemoci, i když je v příbalovém letáku napsán opak. Tak to je. Hromadící lymfa se vám ukazuje nejprve na otocích, člověk je jakoby odulý, není to tloušťka, i když může být kombinace obou. Lymfatický systém přetěžuje také cukr a veškeré sladkosti, ideálně v kombinaci s mléčnými výrobky, tudíž vidíte, jak vše u vás zapadá jedno do druhého? Duchovně znamená stojící lymfa dlouhodobé neřešení věcí, které řešit máte, ve vašem případě je to vztah s partnerem. Je třeba se naučit komunikovat, ne v sobě vše držet jako tajemná hlubina, kterou právě jste. Nedáte nic ze sebe ani za nic, ale je to třeba pustit :-))
Doporučuji vám ruční lymfodrenáž. Nevím, odkud jste, ale pokud budete mít zájem, dejte mi vědět, pokusím se vám najít někoho nejblíže vašemu bydlišti. Tato masáž vám pomůže lymfě se roztéci.
K tomu užívat Ocean 21 – obsahuje výtažky z mořských řas, tudíž stahuje nečistoty z těla a pomáhá toku lymfy, tudíž přesně pro vás. Dávkování 1.týden 6x 1 polévková lžíce, 1. týden 5x 1 polévková lžíce, a takto postupně snižovat na 3×1 polévková lžíce. Ocean byste potřebovala užívat minimálně několik měsíců, abyste se zbavila všeho, co je ve vás nahromaděno :-))
K tomu ještě Slim Formula – což je produkt, který obsahuje kaktus nopál, čistící zažívací trakt, a navíc termogenní složky, které také rozhýbávají tok lymfy a tekutin v těle vůbec, takže se po něm i hubne :-)) Dávkování 1-1-1 před jídlem minimálně 3 měsíce.
Pijte 2-3 litry bylinných čajů denně. Stravu jsem již řekla výše :-))
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře