Dotaz

Dobrý den,
chtěla bych Vás poprosit o radu. Chceme s přítelem miminko a tak jsem v září 2006 vysadila antikoncepci. První měsíc bylo vše v pořádku, ale měsíčky jsem dostala s týdením zpožděním. (už jsem si myslela,že jsem těhotná.) Další měsíc jsem začala špinit mezi cyklem a pak se přidalo slabé krvácení. A takto se to opakuje každý měsíc. Se špiněním mimo menstruaci jsem měla vždycky problémy,žádná antikoncepce mi neseděla,ale když jsem ji nebrala bylo vše ok. Tak nevím co se teď stalo. Stěr z čípku mám v pořádku. Dále mě trápí zácpa, už mnoho let a večerní nadýmání. Na pravé dlani mám mozol, dožluta zabarvený – v knize diagnostika jsem si přečetla, že by to mohl být žlučník.(?) A co mě taky docela dost trápí jsou kruhy pod očima + „zapadlé“ oči.
Moc Vám děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den,
a že prý antikoncepce nemá vedlejší účinky 🙂
Máte rozhozené hormony a potřebujete očistu jako sůl. Antikoncepce vám ještě více zatížila játra a lymfatický systém, je třeba rozhýbat tekutiny ve vašem těle. Nevím přesně, zda mozol, o kterém píšete je jistě od žlučníku, vím jen, že žlučník rozhodně v pořádku nemáte, protože nejste vůbec spokojený člověk. Máte strachy a pocity ublížení, svými city se vnitřně trápíte a nedokážete jim naprosto rozumět, a navíc je ventilujete nesprávně – zlobením se. Podívejte se na Žena je láska na Akademii celostního zdraví.
Pokud bych měla vybrat očistnou kůru pro vás s tím, že vyřeší co nejvíc vašich potíží (zácpu, žlučník, ledviny = zapadlé oči) a současně harmonizovat hormonální systém, bude to následující:
Noni – harmonizuje hormony, čistí játra a žlučník. Dávkování 3 polévkové lžíce denně.
Ocean 21 – detoxikuje díky obsahu mořských řas, rozhýbává lymfatický systém a veškeré tekutiny v těle (prokrvení, peristaltiku střev). Dávkování 3 polévkové lžíce spolu s Noni. Tyhle dva produkty bych doporučila na 3 měsíce (potřebovala byste jich určitě víc), ale poté bychom zhodnotily, co se změnilo a pokračovaly dál, jak se rozhodnete.
Hodně pít, dostat se na 3 litry je třeba. Dopoledne vypít 1 litr bylinného čaje. Odpoledne 1 litr bylinného čaje s 1 vymačkaným citronem (střídat).
Jíst co nejvíce ovoce a zeleniny. Snažte se řídit našimi Zásadami zdravého stravování, co nejvíce omezte mléčné výrobky.
Můžete mít vše obratem, jen se rozhodnout 🙂
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře