Dotaz

Dobrý den,

mému synovi dnes bylo diagnostikované astma. Trpí hodně na kašel, ale vždy jsme se to snažili řešit bylinkami popřípadě nějakými sirupy z lékárny. Po ránu má velkou rýmu, přes den už ne. Začalo to tím, že dostal o víkendu záchvat a nemohl dýchat, byl odvezen do nemocnice a pak probíhalo následné vyšetření. Moc prosím o radu, jak mu pomoci přírodou, dostal léky na podporu dýchání, ale je to chemie. Léta čtu Vaše rady a odebírám od Vás vitamíny, ale teď si nevím rady s dávkováním. Moc děkuji.

Šárka

Odpověď

Zdravím!
V prvé řadě chci říct, že jako člen CaliVity máte přednost v radách, tak mi klidně pište na mail. Pro členy CaliVity máme uzavřenou členskou sekci CaliVita KLUB Empatia, kde zveřejňujeme EU zakázané informace o léčivých účincích přírodních látek, protože veřejně se šířit přírodní léčení nesmí, i tato poradna je na hraně zákona. Žijeme holt v takové době, ale my si najdeme způsob, jak si říkat, co chceme, šířit, co pomáhá a nenechat se utlačovat ve svobodě. Pokud jste na FB, tak se přidejte ke skupině CaliVita KLUB Empatia, je to skupina pro členy naší sítě Calivita pro sdílení zkušeností. 
O astmatu je duchovní příčina tady, a je tam i proklik na přírodní léčbu. Doporučuji toto:
vojtěška Green Health (2-2-2 na lačno) + ProbioBalance (1-1-1 spolu s tím) + Strong Bones (2 před spaním) + Organic Noni (3 polévkové lžíce) – za 3 měsíce vyměnit za Zenthonic + CO Q10 Lozenges (rozpustný koenzym pro případ záchvatu, dát pod jazyk, vše přejde).
Bez mléčných výrobků a sladkostí 🙂
s láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře