Dotaz

Dobdrý den,

nejdříve bych chtěla poděkovat za Vaše stránky. V mnohém mi otevřely oči a pomohly jisté věci pochopit.

Nejdříve bych měla dotaz ohledně zdraví dětí. Syn, narozený rok 2007, má astma a alergie, je malého vzrůstu. Do nástupu do školky byl celkem zdravý, po nástupu do ní ve třech letech se projevily alergie a za necelý rok astma. Bere léky na alergie, má kortikoidy ve formě dýchátka a spreje do nosu. Po vysazení sprejů kašle a má neustálou rýmu. V pěti letech se mu zpomalil růst, nyní v osmi letech měří 114 cm. Poslední dobou si stěžuje, že ho svědí celé tělo, ale výrazně se nedrbe a ani nemá ekzém. Má bradavici na pravé patě.

Dcera, narozená 2013, má také astma a alergie. Vše se projevilo kolem dvou let, spouštěčem bylo pravděpodobně očkování MMR a rodinné problémy. Během tří měsíců měla tři záchvaty dušnosti, problémy „ustaly“ po nasazení léků na alergie, kašel a dýchátka s kortikoidy. V té době jsme procházeli s manželem velkou krizí, krátce před tím jsem byla tři měsíce s dětmi u rodičů, po návratu se střídaly období klidu a období napětí, hádek. Je mi jasné, že jejíJ zdravotní problémy jsou tvořeny naším vztahem.

Já jsem byla jako dítě silný astmatik a alergik, nyní mě trápí alergie jen v létě, když kvetou trávy. Mám sníženou funkci štítné žlázy, na kterou beru léky, trpím na záněty žaludku a pálení žáhy, mám také suchou kůži na rukou, která praská. Na žaludek jsem brala dlouho léky, jednu dobu i docela silné. Půl roku po narození dcery jsem mi vrátily silné problémy s žaludkem a začala jsem jíst makrobioticky, i když ne striktně. Po pár měsících se můj stav zlepšil a já jsem přestala brát léky na žaludek. Ty beru znovu od té doby, co máme s manželem problémy. I když náš vztah nebyl idylický nikdy. Nyní čekám třetí dítko, mám čtrnáct dní do porodu. Mám málo železa, beru Aktiferin a jím melasu.

Vím, že je potřeba řešit jak stravu, tak vztahy a doplnit tělu důležité látky. Chtěla bych Vás požádat o radu, co vyřadit ze stravy mé a dětí a jaké by jste nám doporočila doplňky stravy. Prosím ale ne moc věcí najednou, moje finanční možnosti jsou omezené.

Odpověď

Krásný den!
Je paráda, že jsou vám jasné souvislosti. Že je třeba vyřešit váš partnerský vztah a pak jen maličko podpořit děti vyloučit něco ze stravy, vyhodit chemii a bude vše OK.
Takže nejprve pro vás.

Podívejte se na videa Žena je láska a doporučuji se zapojit do placeného programu KRUH Žena je láska, protože jaká je žena, takový je partnerský vztah a taková je rodina. Začít musíte u sebe.

Vy užívejte vojtěšku Green Health (2-2-2 na lačno před jídlem) a New Life (1-1-1 po jídle) + Iron Plus – železo (1-1-1 stačí 1 balení a budete ok a bez trávicích problémů, aktiferin zhoršuje stav žaludku, já bych ho nejedla, totéž s umělými hormony).
U dětí je léčba velmi jednoduchá. Je třeba zvýšit jejich aktivní obranyschopnost – střevní mikroflóru, která zabezpečí to, že se nebudou zahleňovat, nebudou mít v těle záněty, a alergie. Pokud si zadáte do vyhledávače v empatii alergie, astma, ekzém, vyskočí vám mnoho odpovědí, souvislostí a rad. Je to tak jednoduché, až to je neuvěřitelné, proč to lékaři nechávají dojít až tak daleko. Přečtěte si o ATB.
Ve chvíli, kdy dítě dostane na kašel první ATB, rozjíždí se proces, který končí u astmatu. A nakonec u zastavení růstu, protože živiny se do buněk, potažených hlenem prostě nedostanou…

Takže pro syna:
AC Zymes 2-2-2 (na lačno) + New Life (já vím, že není těhotná ani kojící, ale jde o účinné látky, které potřebuje dostat do těla) 1-1-1 + Green Health (1-1-1) – takto 3 měsíce v kuse.

A pro dceru:
ProbioBalance (1-1-1) + Lion D (1-1-1)

Ze stravy nutně vyřadit všechny mléčné výrobky (nahradit obilnými, ořechovými mléky, kokosovým, je možné koupit sušené), všechny sladkosti a cukr (nahradit medem), všechny výrobky z bílé mouky, tj. i pečivo. Ideální je vařit doma – zeleninové polévky, obilné sladké kaše, zeleninová rizota, luštěniny. Pokud byste všichni pili Liquid Chlorophyll (odkyseluje), bylo by to super!

Kdyby něco, ozvěte se!
S láskou vaše Empatia

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře