Dotaz

Dobrý den,
četl jsem vaše odpovědi na toto téma a rád bych se dozvěděl více, měl bych proto zájem o placený rozbor. Mám asymetrii na pravé straně obličeje, pravé rameno se mi zdá i pocitově výše posazené i pravá žebra jsou asymetrická a mám i mírnou skoliózu páteře. Cítím se nevyrovnaný jak tělem, tak i duchem…
Děkuji za odpověd

Odpověď

Dobrý den,
já už bohužel placené rozbory ani konzultace nedělám, nestíhám to jednoduše… 
Zjisitla jsem totiž, že spousta informací je platných pro spoustu lidí najednou, a že není třeba dělat individuální konzultace, věřím, že i pro vás najdeme cestu, že budete spokojený i bez ní 🙂
Myslím, že budete ještě spokojenější, protože jsme také přišli na to, že když člověka na jeho cestě jen vedeme a on si na vše přichází sám, a my ho jen popostrkujeme, jsme k dispozici pro pomocnou ruku a radu, tak je to pro něj naprosto nejlepší. 
K tomuto účelu tvoříme on-line programy AKADEMIE CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, kde jsme členům placených sekcí k dispozici. 
Zkusme se podívat, kde byste měl vystartovat, od čeho se odpíchnout.
Rozhodně startovacím můstkem pro vás je kurz PŘIJÍMAT JE LÁSKA, protože jste 8 Země a ta má životní úkol učit se přijímat. Protože máte převahu ženské energie, je rozhodně vaším životním úkolem najít muže v sobě a hlavně ho začít prakticky žít. Určitě prvním způsobem, jak žít v mužské energii je najít svou seberealizaci a začít dělat to, co milujete, vynaložit veškeré úsilí na toto. Protože věnovat se rodině, partnerce, dětem, … vám je sice přirozené, ale je třeba zaktivovat mužskou síli, ne se utužovat v ženské. Určitě cítíte, jak to myslím.
Doporučuji vám vstoupit do Přijímat je láska, procházet si videy, vytahovat své stinné stránky a krok za krokem přijmout cele sebe, z toho se pak zrodí mohutná energie, která vám pomůže odstartovat seberealizaci. Součástí videí zdarma na Přijímat je láska je záznam webináře Cesta superhrdiny, tam pochopíte zbytek. 
Nastartujte změnu, začněte. Zaktivujte svou chybějící pětku!
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře