Dotaz

Milá Empatia,
mám 13 měsíčního syna Toníka u kterého se objevil atopický ekzém. Stále ho kojím a dělá mi to nesmírné potěšení, ale přesto že jsem před toužebným otěhotněním detoxikovala a posilovala tělo (asi 2,5 roku, mimo jiné i Calivitou) a snažím se jíst zdravě (podle své krevní skupiny A), neodolala jsem celou dobu kojení sladkému a to přesto, že se peru mnoho let s plísněmi. Předpokládám, že právě to je kámen úrazu. Mám také velmi suchou kůži a mladší sestra atopický ekzém, který se dá zkrotit jen vyloučením cukru. Starší sestra i 13-letá neteř mají také plísně. Co z alternativní medicíny pomůže Toníkovi? Jak se mám postavit k této výzvě já? Zatím jsem přestala dodávat tělu zbytečné cukry, ale kojit přestat nechci!!! Stále se obviňuji, že jsem děťátku ublížila.
Děkuji za odpověď.

Odpověď

Milá Marie 🙂
Všechno víte, problém je, že se musíte dostat až do této fáze, abyste chtěla věci měnit. To, že vám vadí nejvíce sladké a cukr, vám bylo přece jasné už v těhotenství. Ale když jste to nezvládla, přece si hlavu neutrhnete, každý dělá vše, jak nejlépe zvládá a vy jste to nezvládla, no a? A co se týká Toníčka, on si vás vybral přesně s těmito slabostmi, jeho vůbec neřešte. Kupte si knížku Tvoje dítě jako šance pro tebe, abyste pochopila, z jakého důvodu vůbec dítě máte a jak se k němu stavět 🙂
Také je důležité si uvědomit, že nemoci dětí do šesti let věku jsou stejně nemoci matky (mají společnou karmu), takže je třeba snažit se pochopit duchovní příčiny atopického ekzému u sebe (i když ho má malý). Ekzém je vždy boj mezi tím, co chci prožívat a co skutečně prožívám. Soustřeďte se na sebe, na svou ženskost, a nezapomeňte, že nejdůležitějším v životě jste pro sebe vy, pak váš partner a teprve potom dítě. Velmi často totiž neshody mezi rodiči řeší ženy tím, že se na dítě upnou, což je pouze únik, který se stejně provalí a většinou na dítěti.
Pomoci Toníčkovi můžete jen přes sebe (rozhodně kojit!!!), takže udělejte vše, co je možné, abyste zezásadila tělo a současně užívejte cokoliv dostupné, co se doporučuje na zbavení se atopického exému – pokud jste členkou CaliVity, jistě znáte produkty AC Zymes, Omega 3, Power Mins, New LifeStrong Bones, Stress Management B Complex – doplnit stravu minerálními látkami a dalšími podpůrnými prostředky je to základní, co teď pro Toníčka můžete dělat. Jemu dávejte Noni a Probio Balance. Pokud si nebudete vědět rady s dávkováním, nebo nemáte již ke CaliVitě přístup, ozvěte se. Bylinky nedoporučuji.
Naprosto skvělým řešením by pro vaší celou rodinku byl ionizátor vody Aquarion aquarion.empatia.cz , už ho máte? Zásaditá voda dovnitř, kyselou potírat postižená místa na kůži. Živá a mrtvá voda jako v pohádce o Zlatovlásce :-ú
Hezky se opatrujte a neobviňujte se, nemáte za co…
Kdyby něco, jsem tu.
Vaše Empatia s láskou

Všechny uvedené produkty jsou z produkce společnosti CaliVita.
Kde a jak si je můžete pořídit?
Pokud zatím NEJSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:
Pokud už JSTE členem sítě CaliVita, klikněte na tlačítko:

Až si nakoupíte produkty a stanete se členem naší skupiny v CaliVitě, získáte přístup do uzavřené členské sekce a FB skupiny CaliVita KLUB Empatia, kde si pomáháme, radíme si, a jsem tam i já s pomocí na cestě přírodního léčení.

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře