Dotaz

Dobrý den,
ráda bych se na Vás obrátila se svým problémem: před několika lety mě začaly bolet ramena, nejprve pravé a později i levé. Léčila jsem je klasickou medicínou a později rázovou vlnou, která velmi pomohla. Nyní už nějaký čas chodí s bolestí v levé straně bederní páteře. Chiropraktik upozorňoval na vyhřezlou ploténku, ale rentgeny ani lékaři nic takového neshledali a po rehabilitacích, kdy bolest na chvíli odezněla se problém vrátil. K tomu se nyní přidala bolest v levé patě. Upřímně se obávám, zda se vápenaté usazeniny, které mne trápili v ramenech, nepřestěhovali do paty. Jinak mne velmi trápí zdravotní stav mého 11 letého syna, který trpí alergií na prach a roztoče. Díky tomu nemůže ani přes léčbu dýchat nosem a dýchá ústy, což způsobuje spoustu jiných zdravotních komplikací. Jinak žiji ve spokojeném manželství a mám kromě syna ještě dospívající dceru. Prosila bych o radu pro nás pro oba.
Předem moc děkuji.

Odpověď

Dobrý den,
problém váš i vašeho syna je překyselení a nedostatek minerálních látek, ačkoliv se vám usazují minerály v kloubech. Právě díky překyselení se nemohou zabudovat do tkání, ale zůstávají tam, kde být nemají – v cévách. Díky překyselení ztrácíte pružnost a proto praskají ploténky, tuhnou klouby. Jste člověk velmi energický, pokud se potíže projevují vesměs na levé straně, je to známka toho, že svou vnitřní energii dostatečně neventilujete, nebo tam, kde nemáte 🙂 Pokud byste stála o placený rozbor své situace, ozvěte se (k tomu bych potřebovala i datum narození vašeho muže). Je třeba aktivovat, aktivovat a ještě jednou aktivovat, přehazovat denně Tatru písku z jedné strany na druhou aspoň dvakrát 🙂 tolik energie máte. Sportovat, podnikat, organizovat (ne život druhým), realizovat se v tom, co vás baví – jako děláte práci? Musíte být šéf a mít svou firmu! Z neventilované energie vzniká vnitřní nespokojenost, překyselení. Současně je třeba zpružnit. Doporučuji vám užívat:
Spirulina Chlorella mořské řasy, které rozhýbou usazeniny ve vás, mají alkalizující účinek, zrychlí metabolismus, funkci střev, dávkování 2-0-2 na lačno.
Super Soya Lecitin na zpružnění tkání, dávkování 5-5-5 po jídle.
Ideální řešením pitného režimu pro vás i syna je zásaditá voda z Aquarionu. Ze stravy je třeba vyloučit všechny mléčné výrobky, sladkosti a cukr a veškerou bílou mouku, tak i u syna.
Informací o alergiích najdete na empatii skutečně mnoho – zadejte si do vyhledávače Alergie, Rýma a čtěte. Dávala bych mu k užívání probiotika AC Zymes (2-0-2) na lačno na spravení funkce tlustého střeva (tam je základ problému) a osíídlení všech sliznic, i té nosní. K tomu Noni 2 polévkové lžíce denně na posílení imunitního systému, opět sliznice, uvolňuje otok. A na zmírnění alergických reakcí a pomoc proti překyselení vápník s hořčíkem Strong Bones (1-1-2 – poslední před spaním). Pokud by šlo pořídit si Aquarion, bylo by to výborné řešení pro vás oba, zásaditá voda udělá třičtvrtě práce v těle. Zařiďte si členství v CaliVitě, ať máte členské ceny a hlavně informace. Budu vám ráda pomáhat, mám patnáctileté zkušenosti s léčbou mnohého na vlastních dětech, včetně údajných alergií, lékaře neznají 🙂
Kdyby něco nebylo jasné, ozvěte se!
Vaše Empatia s láskou

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře