Dotaz

Dobrý den.
Píšete, jak je strašné, že lidé kupují masivně v lékárnách multivitaminy a jiné prostředky, ale vždyt vy nabízite uplně to samé. Píšete, jak je hrozné, že se balíkují lékárny díky zblblým lidem, ale vždyt je blbnete uplne stejne. Co je rozdílného na B-komplexu z lékárny za rohem za pár babek a vaším přípravkem s B vitaminem? Jaký je rozdíl ve všech vašich preparátech? Obsahují totožné nebo podobné složení jako x jiných. Všechny ostatní jsou chemické a špatné a jen vaše dobré.

Chodíte osobně do lesa na bylinky a děláte z nich tabletky? Myslíte, že CaliVita si nechce nahrabat jako všechny ostatí firmy zabývající se podobnou činností?

Vaše ceny jsou přemrštěné a kdo si je asi může dovolit? Možná jen vy, protože balamutíte ostatní a vyděláváte z nich!

Zdraví nechválicí vysokoškolský muž v produktivním věku.

Odpověď

Krásný den,

je to super, na váš dotaz jsem čekala, dokonce jsem ho potřebovala, ale možná nebudete věřit, ale vše funguje jak má, a já vám za něj děkuji. Děkuji za možnost odpovědět nejen vám, ale všem, kteří se neodváží vystoupit a myslí si totéž.

Škoda jen, že ani vy jste nenašel odvahu se podepsat. My anonymní nejsme, protože si za svými názory stojíme a nebojíme se je říkat otevřeně.

Svět kolem nás se skládá s prvků, mikro i makro. Vše kolem nás je chemie. Dokonce jsem někde četla článek o tom, že láska je pouze chemie. Vypisovali tam, jaké chemické látky láska produkuje, jaké chemické látky co ovlivňují v partnerských vztazích, že vlastně člověk je pouze chemická továrna. Ano, z jednoho pohledu je to tak. Ale jen z jednoho! Když zatím zůstaneme jen u toho jednoho – člověk tedy funguje jako biochemická továrna. Ale pozor! Pokud jste vysokoškolsky vzdělaný muž, pak možná víte, že všechny prvky jsou buď pravotočivé nebo levotočivé. Neboli přírodní nebo chemické. Takže je naprosto jasné, že všechny chemicky vyrobené prvky jsou odvozeny od těch přírodních, tzn. jsou navlas stejné, jen levotočivé. A je to stejné? A to je právě to! Nejsou a nemohou být! Jak se může zabudovat chemický vitamín tam, kde je ho potřeba, když neumí komunikovat s tím ostatním přírodním, kam přichází? Tyto dva světy sí prostě nerozumí, i když se o to „moderní“ člověk snaží sebevíc. Nepodaří se mu to, zaplať Pán Bůh (nebo zaplať Příroda – chcete-li).

Potravní doplňky, které vyrábí firma CaliVita, jsou 100% přírodní, z přírodních zdrojů, získávané mechanickou cestou ne chemickou, minerály navázané na aminokyseliny, tudíž látky, které je točí doprava, jsou na našem trhu rozhodně nejlepší pro vstřebatelnost pro člověka a tak, aby mu pomohly. Ano, CaliVita vydělává velké sumy, ale já jim přeji ještě víc! Kéž by všichni lidé pochopili, že potřebují doplňovat přírodní vitamíny a minerály a jedli je denně! Pak se stane to, že přestanou být všichni nemocní, nebudou potřebovat žádný chemický lék, farmaceutický průmysl zkrachuje a to teprve bude ráj! S přírodní formou totiž velmi úzce souvisí i ta maličkost, že přírodní vitamín a minerál, rostlinka či bylina nese svou informaci pro člověka – pomáhá mu pochopit, co má změnit, co vylepšit, co řešit. To chemicky vyrobený neumí, ten je mrtvý.

Do lesa a do přírody chodím denně, ale ne pro bylinky, které bych doporučovala ostatním. Nejsem totiž tak vzdělaná, abych dokázala přesně určit množství účinných látek v té které bylince, tudíž bych nedokázala přesně doporučit, kolik čeho, kdy a jak má kdo užívat. To nechávám vzdělanějším. Nehledě na to, že rozhodně vím, že bylinka, sebraná v lese či na louce, žije bohužel stejný život jako já, tudíž nemá potřebné množství výživných látek ke svému životu jako já, tudíž i kdyby moc a moc chtěla mi pomoci, nemůže. Není to v ní, tudíž nemůže. Proto věřím lidem, kteří v tomto oboru pracují, kteří pracují na ekologických farmách, tam pěstují byliny a rostliny tak, aby nebyly zatíženy znečištěným přírodním prostředím tak, jako já a mohly mi následně pomoci.

Možná firmě CaliVita věřím nejen pro to, že preparáty mám léty ozkoušené a výsledky jejich používání jsou markantní, ale že také znám osobně člověka, který to vše začal a řídí, a ten je skromnost a pokora sama. Peníze, které mu chodí, jsou jen vedlejší produkt, ať se vám to líbí či ne. A jen tak mimochodem – všechny produkty firmy CaliVita jsou levnější než v lékárnách, jen to neumíte správně přepočítat. Je důležité se dívat na počet účinných látek v jedné tabletě, ne jen na počet kusů a cenu. Je pravda, že ačkoliv za odpověď na váš dotaz mi nezaplatíte ani korunu, tudíž má práce mi okamžitě nepřináší žádný zisk (jako třeba u právníka), mohu říci, že celá má rodina čítající 3 děti a dva dospělé si každý měsíc kupujeme velké množství produktů této firmy. Ne proto, že si je můžeme dovolit, ale proto, že víme, že je potřebujeme. A peníze na to ušetříme tam, kde je jiní rozhazují plnými hrstmi, aby si své zdraví zničili – za salámy, mraky sýrů, coca-coly, hamburgery, zmrzliny, čokolády atd. atd.

Přeji vám – vážený vysokoškolsky vzdělaný muži v produktivním věku – jen vše krásné a možná více smíchu a radosti a optimizmu.

Ať vás nepotká žádná nemoc. A pokud by přece, přemýšlejte nejdříve, co vám tím chce tělo říci. Upřímně vám přeji, ať stihnete dříve pochopit skutečný Život, protože i když máte vysokou školu, tam se to, bohužel, neučí. Člověk přece jen NENÍ jenom ta biochemická továrna…

Vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Do našeho e-shopu

Mega B Complex: Vitaminový komplex B v megadávkách
Mega B Complex: Vitaminový komplex B v megadávkách

Mega B-Complex byl vyvinutý pro všechny, kteří potřebují skutečně vysoké dávky účinných vitamínů.

Detail produktu

Komentáře