Dotaz

Dobrý den

při pátrání po řešení svých potíží jsem narazila na tyto stránky. Některé odpovědi jsem našla, přesto budu vděčná za Váš názor. Dovolím si začít popisem situace, kterou považuji za spouštěč svých současných potíží, jelikož vztahy a zdraví souvisí, jak uvádíte.

Je mi 48 let. Před zhruba 5 lety mi skončilo asi 15leté období, které jsem vnímala jako nesmírně zátěžové. Plynule na sebe navazovaly komplikovaný rozvod, následná péče o rodiče při péči o 2 malé děti, souběžně s tím jsem vzhledem k finančním potížím po rozvodu měla dvě časově náročná zaměstnání, takže se dá říci, že jsem zhruba 2 roky téměř nespala. Pak přišly potíže v zaměstnání, které měly soudní dohru (tato záležitost se mne v podstatě netýkala, přesto jsem nakonec podala výpověď, protože atmosféra na pracovišti byla pro mne neúnosná).

Tím okamžikem nastalo zklidnění. Děti odrostly, mám dobrou práci, finanční potíže přetrvávají, ale rozhodně je nevnímám jako problém. Prakticky okamžitě po zklidnění na mne dolehl pocit nezvladatelné únavy, která přetrvávala asi rok, proto jsem zašla k lékaři a po řadě vyšetření mi diagnostikovali sníženou činnost štítné žlázy, vysoký krevní tlak (kolísá od 160/110 po 200/110 – samozřejmě s léky je stabilnější), náběh na žaludeční vředy, dráždivý tračník a krátkodobě (9 měsíců) deprese – ty po přeléčení ustoupily. Občas mívám pocit “knedlíku” v krku, který mi až brání polykat, s tím si už vůbec nevím rady. Teď mi k tomu přibylo astma. Od doby, co užívám léky, trpím denně průjmy a křečemi v břiše. Ze stravy mi jakýmsi prapodivným překopáním chutí úplně zmizela chuť na maso a na sladké. Mimochodem v průběhu toho zátěžového období jsem během cca 1 roku prudce přibrala 15 kg, v této době mi váha sama od sebe klesá. Stále však pociťuji jakési oslabení vůle, mívala jsem vždycky řadu koníčků, přátel, sportovních aktivit. Teď pociťuji velké oslabení celkové kondice, rychle se zadýchám i při chůzi do 1. patra, okamžitě mě přepadne únava.

Z výše uvedených stresů i při podrobnějším pitvání necítím křivdu, spíš nesmírnou školu, která mi umožnila řadu běžných situací vnímaných okolím jako problém, vidět jaksi shora, což je velmi příjemné. Přesto mi v mém věku připadá tak výrazné oslabení organismu a plný šuplík léků poněkud brzy.

Za jakoukoli odpověď děkuji.

 

Odpověď

Dobrý den,
sama víte, kde je příčina, jste totálně vyčerpaná, máte vyhaslá játra, jste přetížená starostmi, křivdami a trápením, máte přeplněnou lymfu. A je skvělé, že je vám jasné, že lékaři vám vaše potíže nevyřeší, navalí na vás léky, protože “něco” najít musí, tak podle tabulek spadnete do některé diagnózy, a hotovo. Budete nadosmrti jíst léky a tím se udržovat v chodu…. víte, že tohle vyléčení není. Tímhle způsobem se ke zdraví zpátky dostat nemůžete.
Podívejte se na náš kurz Základy celostního zdraví, myslím, že pokud hledáte způsoby, jak se celostně orientovat ve svém životě, jak rozumět sobě a věcem, které se vám dějí, tam dostanete odpovědi. Je tam pár videí zdarma a pak můžete vstoupit do placené části, trvající 5 týdnů s naší podporou. Cítím z vás, že chcete svému životu rozumět sama, a to je moc príma.
Cesta ven je nejprve v očistě lymfy, která přetěžuje následně játra. Lymfa zodpovídá za stav naší štítné žlázy, proto bych tu samostatně vůbec neřešila a už vůbec bych na ni neužívala žádné léky. Díky přetížené lymfě jste překyselená a tudíž ztrácíte vápník, který je zodpovědný za stav psychiky i potíže se srdcem, i dušnost a astma. Díky přetížené lymfě pomáhají s odvodem zplodin i játra, tím jsou vyčerpaná a proto problém s krevním tlakem. Chce to začít, vybrat přírodní léčbu a postupně vyhazovat léky do koše.
Přečtěte si očistu lymfy a  očistu jater. Sice je teď nejvhodnější období k očistě jater, přesto doporučuji teď v této fázi začít očistou lymfy. 
Pořiďte si balíček na očistu lymfy a k tomu si přidejte vápník s hořčíkem Strong Bones (2-2-2)
Při nákupu se nejprve přihlaste do e-shopu, zvolte Zájemce o členství v síti CV, a hned první nákup máte za členské ceny.
Pokud byste chtěla udělat placený rozbor, z jakého důvodu se vám to děje a k čemu je to pro vás výzva, ráda vypracuji.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?