Dotaz

Dobry den. Priblizne od puberty trpim cervenanim, ktere je zcela iracionalni, ale nedolazu ho ovladnout. Napr.pokud je na mne uprena pozornost mezi vice lidmi, apod. U me je problem uz to, ze si v hlave predstavuji dopredu, jak se zase budu cervenat a mam z toho obrovsky strach. Velmi nepriznive to ovlivnuje kvalitu meho zivota. Budu moc rada za jakoukoliv pomoc.

Odpověď

Dobrý den,
duchovní příčina červenání je přesně o vás… 
Máte velmi silnou potřebu vyniknout a stát na prvním místě (přečtěte si o svém dni narození), ale vaší životní výzvou je učit se udělat první krok, udělat prostě něco. Stojíte na místě a jen přemýšlíte, vše si v hlavě rozebíráte (čtyři izolované jedničky!), a nejste schopna se pohnout a prostě něco zkusit (jste 3 Dřevo). Strach je výzva udělat to, čeho se bojím! 

Pro vás je ohromně důležité smířit se s tím, že každý máme něco, a vy se prostě červenáte. Tím, že vystoupíte z řady, budete před ostatními mluvit a prostě se budete červenat, vás za čas toho zbaví. Jen akce, jen skutečný krok vás vašeho problému zbaví…

Podívejte se na TOLEROVAT JE LÁSKA na AKADEMII CELOSTNÍHO ZDRAVÍ, je to program pro Dřeva (stromečky :-D). A určitě byste potřebovala projít i PŘIJÍMAT JE LÁSKA, protože přijmout své temné stránky je základem spokojenosti se sebou, a startem k novému životu.

Kromě těchto výzev je vaše cesta najít ženskou energii v sobě, protože žena se samými lichými čísly nese pouze samou mužskou energii, pracujte na svém ženství třeba v Žena je láska.

Na podporu těla vám doporučuji Rhodiolin, je to rozchodnice růžová, bylinka, která vás uvolní a zbaví napětí a stresu (dávkování 2-2-2). Koupíte v našem shopu.
S láskou vaše Empatia

Zpět na přehled všech dotazů

Kam dál?

Komentáře